reklama

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Tra

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili z Ennské cyklostezky.Je to horská řeka v rakouském Štýrsku s udávanou délkou toku 88 km, pramenem severovýchodně od obce Ulreichsberg blízko Traisentalradweg, ústím do Enns u Grossreifling…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.05.2018
Autor: Quatsch
  • Re: RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster -

Paráda! Na fotky si musím vyčlenit čas večer, zatím jsem shlédla jen část, je jich hodně. A ta němčina :-(. Škoda, že nebydlíš blíž, dávala bys mi hodiny :-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: aila
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Čím kratší blog, tím více fotek.
      Tady máš právě na dálku aspoň jednu lekci :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale to mně zase vůbec nedělá problém prohlédnout si jen obrázky a jen si tak u toho snít :-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: aila

Tak to teda u tebe platí dvojnásob :o)))
        Navíc ten souhrn pěkně navnadí :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Těší, že nakouknete, čtete, prohlížíte, vzpomínáte, inspirujete se, napíšete mi ... děkuji. Už to tu taky někdo obodoval :)
    Potěší i nějaká zpětná vazba, vaše dojmy z vaší cesty tam někudy podobně ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Moc pěkný výlet, zvlášť obdivuju ten obrovský zastřešený vozík pro pejska který jste za kolem táhli. :-)

http://jana-l.rajce.idnes.cz/RUNDREISE_2018...

Jinak když tu teď tak bezmocně koukám na ty německé krouceniny pod obrázky, konečně už chápu stesky některých vůči mým Czenglish popiskům :-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

:D Tady neodpovídala mapa skutečnosti. Ale pod námi byla slyšet Enns.
      U tebe si taky musím vystačit s obrázky :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Super výlet, super fotky (a obdivuji tu přípravu). Pro mě velmi inspirativní, jako ostatně všechny vaše výlety za posledních pár let. Snad i trochu závidím, i když se to nemá. Sama si tolik netroufám...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Aar
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji.
      Já také budu závidět a zároveň přát šťastnou cestu těm, kteří někam teprve vyrazí.
      Jednou jsi nám tu přála "možnost a schopnost uposlechnout volání dálek", tak zatím to ještě vyšlo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2018
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

paráda, začetla jsem se a najednou byl konec, zato fotek hafo, moc hezké ani ani nevadila Němčina. ovšem tak dokonalá příprava s popisem kudy se jen tak nevidí, to abych už na té naší cestě začala pracovat nebo Kozákov mineme :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2018
    Autor: HMS
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

paráda, začetla jsem se a najednou byl konec, zato fotek hafo, moc hezké ani ani nevadila Němčina. ovšem tak dokonalá příprava s popisem kudy se jen tak nevidí, to abych už na té naší cestě začala pracovat nebo Kozákov mineme :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2018
    Autor: HMS
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

212 cyklistů (12 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019