reklama

BAFANG MaxDrive - máte zkušenosti s laděním přes PC ?

Dobrý den, bafangisté. Máte-li motor MaxDrive, podařilo se vám úspěšně upravit parametry řídící jednotky? Tovární nastavení mi přijde poněkud vlažné,
pomocí sw Controllerst lze na dvou ze třech oken změnit parametry (motor neumí akcelerátor nastavovaný ve třetím okně).
Pište, kdo máte kabel, sw a umíte s ním pracovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.04.2018
Autor: crossmann
  • Re: BAFANG MaxDrive - máte zkušenosti s laděním přes PC ?

Nemám sice tento motor, mám M620, ale hledal jsem pro něj přeprogramování středových Bafangů a našel tento velmi zajímavý odkaz na nastavení Torque pro Bafang Max:Je zde podrobný popis nastavení , testování a definice základních parametrů.
    https://www.pedelecforum.de/forum/index.php...
    PS-protože má ten motor torzní senzor, musí se použít program controllerst-torque.exe např. na
    https://drive.google.com/file/d/18DCTQoQZ7MHID...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.01.2020
    Autor: Andy5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta nadšencu kolem 50 porada ve dnech 5-7.6

včera
Parta nadšencu kolem 50 porada ve dnech 5-7.6 vyjíždku na kole Praha - tabor. Vice na www hellstourclub.eu. Nove…

Hledám: vyjížďky na kole

21.05.2020
Ahoj, hledám tu cyklistku na cyklovýlety a vyjížďky do okolí Prahy na pohodu.

Hledám: Parťáka na kolo/lyže 50+

Hledám: Parťáka na kolo/lyže 50+
19.05.2020
Ahoj, hledám fajn parťáka/partu na kolo, lyže, turistiku. Lokalita: Tachovsko; Český les
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (25 přihlášených)

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020