reklama

Elektrokola Cruissis

Zdravím, chci pro manželku v důchodu koupit městské elektrokolo, neraději už se středovým motorem do 45tis. Při výběru mě zaujaly dva modely 2018 od firmy Cruissis. Vím, že firma se v Březiněvsi u Prahy zabývá sestavováním kol a elektrokoloběžek.
Máte někdo jakékoliv elektrokolo Cruissis, nikde žádné recenze nebo zkušenosti. Třeba co motory pod označením "CRUSSIS e-PERFORMANCE NEW GENERATION 95Nm" , parametry výborné. Pokud dám vyhledat motory elektrokol se středový motorem, objeví se Bosch, Bafang, Yamaha, Shimano, Brose. Nejdražší je Bosch.
Kola která jsem vybral : https://elektrokola.heureka.cz/crussis-e-city-7...
https://elektrokola.heureka.cz/crussis-e-city-9...
Parametry podobné, první má bat. Panasonic, druhá Samsung.
Asi mě nikdo neporadí, je-li to dobrá volba, oba typy se začínají prodávat.
Nebo má někdo typ na jinou značku v zadané ceně?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.04.2018
Autor: bogas
  • Re: Elektrokola Cruissis

         

    Z těch dvou bych šel do té první varianty. U té druhé si připlatíte 5000kč za integraci baterie do rámu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2018
    Autor: DejvCZ
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Elektrokola Cruissis

           

      Kdo měl elekktrokolo s baterií na nosiči, tak již podruhé takovou hloupost neudělá. I když není příliš těžká cca 3kg, tak je vysoko, rozhodí těžiště a s kolem se špatně manipuluje - převažuje se do stran a dozadu a např. pohyb po schodech v metru je, zvláště pro ženu, utrpení!

      Rozdíl 5k Kč je neúměrný, pokud není také lepší motor a další plusy.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2018
      Autor: vysočina
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Elektrokola Cruissis

             

        Tak jsem po poradě se synem dal na vaše rady a vezmeme Cruisis 9.3 s bat. v rámu.
        Jinak co se týká značky Cruisis, tak v letošním časopise Elertrokola je katalog 21 značek elektrokol a Cruisis tam není. Zato značky Senze, Tern jsem nikde neviděl. Ale ve spec.obchodě s elektrokoly jsou v nabídce kola Cruisis. No nic, značku nebudu řešit, myslím že to kolo žádný lowend není.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2018
        Autor: bogas
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Elektrokola Cruissis

               

          Volba je na vás , já se podělil o své zkušenosti a o zkušenost manželky. Teď máme kola se středovým motorem a baterií v rámu a hlavně žena si pochvaluje tu manipulaci.

          Jste-li z Prahy, nebo okolí, doporučuji navštívit v Jungmanově ulici předváděcí centrum PRE, kde si můžete kolo prohlédnout, vypůjčit a vyzkoušet:

          https://www.premobilita.cz/cs/elektrokola/?utm...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.04.2018
          Autor: vysočina
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Elektrokola Cruissis

                 

            Děkuji, ale jsme v důchodu za Dobruškou 480 m.n.m. Proto chci i výkonnější. Kolo jsem objednal a mělo by být do týdne.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.04.2018
            Autor: bogas
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Elektrokola Cruissis

                   

              Tak ať vše proběhne k vaší spokojenosti, kolo si dlouho ve zdraví užívejte!!!

              Také jsme důchodci (75+) a elektrokola nám pomáhají navštěvovat nejen místa v okolí, ale i takové lokality jako Krkonoše, Jizerky, Vysočinu a Šumavu...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 23.04.2018
              Autor: vysočina
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Elektrokola Cruissis

                     

                Tak mě letos bude 76 let a jezdím převážně na silničním kole. Druhé kolo je trekové Cannondale. Najedu ročně 8000 km. Ale vzhledem k věku si buď ještě letos, spíš však za rok chci koupit také elektrokolo. Největší výběr je v horských kolech, ale jezdím nejraději po vedlejších silnicích, cyklostezkách a lesních cestách v Orlických horách a podhůří. Čili nějaké crosové elektrokolo. Blatníky nemusí mít, ale půjdu cenově výš než u kola ženy. V nejbližší prodejně elektrokol v Náchodě mě řekli, že o tento typ je malý zájem. Před koupí asi zajedu někam, kde umožní projetí nebo zapůjčení kola.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 23.04.2018
                Autor: bogas
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Elektrokola Cruissis

                       

                  I kdyby někdo tvrdil, že je o ně malý zájem, jsou to nejpoužívanější kola (Cross, trek) a základ při výběru elektrokola je přizpůsobit ho Vašim potřebám. Což znamená přiblížit nynějšímu stavu či ho zásadně vylepšit (komfort, zohlednění zdravotních indispozic, zažitým stereotypům či návyků). Zajeďte do Brna do Světa elektrokol. Zaparkujete, projedete se v přilehlém okolí s možností vyzkoušení několika alternativ.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 25.05.2018
                  Autor: kostik
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Elektrokola Cruissis

         

    Tak kolo pro ženu už je doma, najeto přes 250 km a zatím spokojenost. Sehnali jsme ho za 40 tis. Výrobce uvádí hmotnost kola 22 kg a to kolo váží 26 kg!!, nyní s košíkem 27 kg. Že je uváděný dojezd 130 km, tak o tom už jsem si něco přečetl a nemá cenu to rozvádět, ale ta váha, to je klamání spotřebitele. Taky těch 95Nm, to ale nezměřím.
    Motor je tichý a je to výrobcem uváděný Crussis e-Performance New Generation 95 Nm. Je to ale TongSheng TS 250.
    To vše ale ženu nezajímá, kolo táhne i do kopců velmi dobře.
    https://elektrokola.heureka.cz/crussis-e-city-9...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2018
    Autor: bogas
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024