reklama

Elektrokola Cruissis

Zdravím, chci pro manželku v důchodu koupit městské elektrokolo, neraději už se středovým motorem do 45tis. Při výběru mě zaujaly dva modely 2018 od firmy Cruissis. Vím, že firma se v Březiněvsi u Prahy zabývá sestavováním kol a elektrokoloběžek.
Máte někdo jakékoliv elektrokolo Cruissis, nikde žádné recenze nebo zkušenosti. Třeba co motory pod označením "CRUSSIS e-PERFORMANCE NEW GENERATION 95Nm" , parametry výborné. Pokud dám vyhledat motory elektrokol se středový motorem, objeví se Bosch, Bafang, Yamaha, Shimano, Brose. Nejdražší je Bosch.
Kola která jsem vybral : https://elektrokola.heureka.cz/crussis-e-city-7...
https://elektrokola.heureka.cz/crussis-e-city-9...
Parametry podobné, první má bat. Panasonic, druhá Samsung.
Asi mě nikdo neporadí, je-li to dobrá volba, oba typy se začínají prodávat.
Nebo má někdo typ na jinou značku v zadané ceně?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.04.2018
Autor: bogas
  • Re: Elektrokola Cruissis

Z těch dvou bych šel do té první varianty. U té druhé si připlatíte 5000kč za integraci baterie do rámu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: DejvCZ
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kdo měl elekktrokolo s baterií na nosiči, tak již podruhé takovou hloupost neudělá. I když není příliš těžká cca 3kg, tak je vysoko, rozhodí těžiště a s kolem se špatně manipuluje - převažuje se do stran a dozadu a např. pohyb po schodech v metru je, zvláště pro ženu, utrpení!

Rozdíl 5k Kč je neúměrný, pokud není také lepší motor a další plusy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: vysočina
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jsem po poradě se synem dal na vaše rady a vezmeme Cruisis 9.3 s bat. v rámu.
        Jinak co se týká značky Cruisis, tak v letošním časopise Elertrokola je katalog 21 značek elektrokol a Cruisis tam není. Zato značky Senze, Tern jsem nikde neviděl. Ale ve spec.obchodě s elektrokoly jsou v nabídce kola Cruisis. No nic, značku nebudu řešit, myslím že to kolo žádný lowend není.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Volba je na vás , já se podělil o své zkušenosti a o zkušenost manželky. Teď máme kola se středovým motorem a baterií v rámu a hlavně žena si pochvaluje tu manipulaci.

Jste-li z Prahy, nebo okolí, doporučuji navštívit v Jungmanově ulici předváděcí centrum PRE, kde si můžete kolo prohlédnout, vypůjčit a vyzkoušet:

https://www.premobilita.cz/cs/elektrokola/?utm...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Děkuji, ale jsme v důchodu za Dobruškou 480 m.n.m. Proto chci i výkonnější. Kolo jsem objednal a mělo by být do týdne.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak ať vše proběhne k vaší spokojenosti, kolo si dlouho ve zdraví užívejte!!!

Také jsme důchodci (75+) a elektrokola nám pomáhají navštěvovat nejen místa v okolí, ale i takové lokality jako Krkonoše, Jizerky, Vysočinu a Šumavu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak mě letos bude 76 let a jezdím převážně na silničním kole. Druhé kolo je trekové Cannondale. Najedu ročně 8000 km. Ale vzhledem k věku si buď ještě letos, spíš však za rok chci koupit také elektrokolo. Největší výběr je v horských kolech, ale jezdím nejraději po vedlejších silnicích, cyklostezkách a lesních cestách v Orlických horách a podhůří. Čili nějaké crosové elektrokolo. Blatníky nemusí mít, ale půjdu cenově výš než u kola ženy. V nejbližší prodejně elektrokol v Náchodě mě řekli, že o tento typ je malý zájem. Před koupí asi zajedu někam, kde umožní projetí nebo zapůjčení kola.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak kolo pro ženu už je doma, najeto přes 250 km a zatím spokojenost. Sehnali jsme ho za 40 tis. Výrobce uvádí hmotnost kola 22 kg a to kolo váží 26 kg!!, nyní s košíkem 27 kg. Že je uváděný dojezd 130 km, tak o tom už jsem si něco přečetl a nemá cenu to rozvádět, ale ta váha, to je klamání spotřebitele. Taky těch 95Nm, to ale nezměřím.
    Motor je tichý a je to výrobcem uváděný Crussis e-Performance New Generation 95 Nm. Je to ale TongSheng TS 250.
    To vše ale ženu nezajímá, kolo táhne i do kopců velmi dobře.
    https://elektrokola.heureka.cz/crussis-e-city-9...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: dnes v 15:03
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Brdy 1-3. června

Hledám: Brdy 1-3. června
dnes
Ahoj, hledáme ženy cyklistky na víkendový přejezd Brd. Stručný plán akce: v pátek k večeru nebo sobotu ráno cesta…

Hledám: Fajnová bajkerka by se tu našla?

Hledám: Fajnová bajkerka by se tu našla?
dnes
Hledám fajnovou bikerku se smyslem pro hůmor a veselou povahou, na občasné projížďky na kole. Ať už v okolí Prahy…

Hledám: Hledá se perťák

Hledám: Hledá se perťák
dnes
Zdravím, hledám parťáka na delší i kratší trasy na kole, také kopečky jsou v plánu, občasné závody když budou v…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

413 cyklistů (31 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018