reklama

eshop REKLAMACE zkušenosti

Jaké máte zkušenosti s reklamacemi v případě že jste si kolo koupili přes eshop?
Které značky lze reklamovat v autorizovaných servisech.
Kolik stojí poštovné v případě že by jste na reklamaci odesílali celé kolo? U české pošty píšou že nadrozměrné balíky posílají jen smluvním zákazníkům české pošty. U PPL jsem také nic nenašel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.04.2018
Autor: DejvCZ
  • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

         

    Každá prodejna má v některých bodech krapet odlišný podmínky reklamace, tak se snad řídíš těmi konkrétními podmínkami, co musí mít uvedené.
    PPL je dopravce, u něho reklamuješ jen vady z dopravy a ne výrobku.

    Když máš co reklamovat tak to řeš s tím konkrétním prodejcem podle jeho podmínek a ne takhle obecně, tím nic nezjistíš.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2018
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

           

      U PPL jsem nechtěl nic reklamovat jen jsem chtěl zjistit jestli přes ně jde poslat kolo na reklamaci prodejci a taky kolik by to stálo. Ještě žádné kolo nemám ale chci pochytit poznatky od ostatních jaké mají zkušenosti s reklamací v případě že nákup provedli přes eshop.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2018
      Autor: DejvCZ
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

             

        Dopravu na reklamaci opět řešíš jen a pouze podle reklamačního řádu konkrétního prodejce, kterých je velmi mnoho.
        Každý prodejce je krapet jiný, každá reklamace se řeší poněkud jinak., nejde nic zobecnit.
        Jediné co je možné tak nějak říct, že jsou prodejci se kterými je obecná velká či větší spokojenost a pak ti všichni ostatní.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2018
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

         

    Ceska posta ma cenu za balik s kolem ~15kg do 200kc. Posilal jiz nekolik krat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

           

      Díky za super zkušenost. Tak snad s 23Kg nebudou mít problém a cena bude někde kolem 250Kč. Takže za mě raději koupit o 5000Kč levněji v eshopu než si připlácet za koupi v kamenné prodejně. Nemyslíte?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2018
      Autor: DejvCZ
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

             

        Pri opravnene reklamaci by ti zaslani zpet (schvalenym zpusobem) meli refundovat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2018
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

             

        to jo, jasně, 5000 ušetříš, ale většinou, aby ti uznali záruku, tak musíš nechat kolo sestavit a seřídit někde v servisu + udělat garanační prohlídku. sestavení bude tak cca 1000,-, garančka na kola, která jsi nekoupil u daného servisu, počítej kolem 500,-
        přidej poštovné a případné komplikace a jsi takřka na stejné částce...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.04.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

               

          Jen přemýšlím jak ti prodejce dokáže že kolo nebylo sestaveno v servisu?
          Kupoval jsem kolo z eshopu a nikde tam taková podmínka nebyla ale navylučuji že to někdo tak má:-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.04.2018
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

                 

            v obchodních podmínkách máš většinou nějakou zmínku o odborné montáži - ke kolu bývá knížečka nebo záručák, kam se dává třeba razítko? :-)

            já mám taky kolo z eshopu, v kameňáku jsem si pak zacvakal 800,- za sestavení a seřízení. na garančce jsem nebyl, spíš jsem to tehdy řešíval průběžným servisem :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.04.2018
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

         

    Pouze k dopravě -
    Řešil jsem nadrozměrný balík na poště (jen délka, nikoli hmotnost) a bylo to tak blbé že jsem
    nakonec použil místní dodávkovou službu- Toptrans.
    Jen jsem balík musel dovézt k nim, na pobočku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2018
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

           

      na to pěkně funguje třeba zaslat.cz (domlouvačů dopravy je spousta, jen tento třeba používám já)
      vypíšeš adresy, velikost balíku a váhu, vybereš dopravce a zacáluješ. a je to :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

         

    Kupoval jsem ekolo v eshopu v Praze. Jsem z jizni moravy. Reklamoval jsem za cca mesic. Balik do 30 kg mne jako jedina prepravila Ceska posta, sluzba Dovoz baliku. Kolo jsem doma zabalil, posta si pro nej prijela a odvezla a dorucila. Cena za balik 239, sleva 10 kc, doplnkove sluzby 125, odvoz 30. Celkova cena 393 kc.
    Kolo mam 29" a 21" ram, takze nejvetsi prepravni krabice na kolo. PPL nemela zajem, pouze kdyz kolo dorucim do jejich depa, DPD to same.
    Prodejse nasledne posilal kolo vyrobci. U
    Apache nelze zaslat primo vyrobci, musi se pres prodejce. U kola byl provedeny servis cca po ujeti 400 km - asi za 14 dni po koupi a to neautorizovanym prodejcem, ale prodejcem, ktery prodava kola Apache.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2018
    Autor: TomasB
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

         

    Já jsem kdysi uvažoval o koupi kola v eshopu Akumo v Mělníku. Do Mělníku to mám cca 90 km a proto jsem se tam dotázal, jak je to s garanční prohlídkou a s případnou reklamací v záruce. Odpověděli mi, že pro kolo si přijedou a přivezou zase nazpět. Na stránkách nic takového však neuvádějí, takže nevím, v praxi jsem nevyzkoušel, kolo jsem koupil jinde. Možná se tam též zeptat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2018
    Autor: bolek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

         

    Nekupuj kolo v krabici rozbiješ si palici....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2018
    Autor: Valdek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: eshop REKLAMACE zkušenosti

           

      Někdo z výrobců to měl jako slogan, ne? :-D

      Abych nebyl krutý - pells začal kola dodávat asi v dvakrát větší krabici a jsou fakt serizena. Stačí nasadit pedály a otočit řídítka a jet :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.04.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

439 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024