reklama

E-Totem Traction omezovac nastaveni

Ahoj koupil jsem si E-Totem Traction s displejem 800U. V manual k displeji o tom neni zminka.
Chci se zeptat kde vypnu omezovaz? Respektive nastavim alespon 30km/h Je to po nejakym kodem, sekvenci zmacknuti tlacitek?
Jeste kolo umoznuje pripojit a ovladat svetla primo s baterie, ale na webu E-Totem jsem je nevidel. Jak svetla na 36V muzu do ridici jednotky pouzit?

Diky moc.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.03.2018
Autor: 542523
  • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

         

    Jinak je to bazarovka, zadna lestenka,ale nebylo drahy. Docela zatim funguje. Jen me prekvapilo ze matice kteryma je pridelanej motor nemaj podlozky, to je normalni?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2018
    Autor: 542523
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

         

    Možná se bude něco z toho hodit: http://www.elektromobilne.cz/elektrokola...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2018
    Autor: pobrdny
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

         

    Já mám stejné kolo, akorát s displayem J-LCD KING-METER a rychlost sí nastavím jakou potřebuji podle návodu přes menu bez hesla.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2018
    Autor: viza1
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

           

      Ja to v navodu ani v menu nemam... Asi tim ze je to jinny displej

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2018
      Autor: 542523
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

         

    Je to položka Spd č kod 1919. A světla se nevyplati, kup si klasické na baterky. Jinak ale ještě ve sklade někde asi budou. Sice je to veterán, ale stale se da vše poresit

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2018
    Autor: e-totem
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

           

      Ahoj,koupil jsem od známého e-totem kolo,ale nemá k tomu žádný manuál.Nechá se někde stáhnout manuál na comp 800U.Díky za rady.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2018
      Autor: džordž
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

         

    E Totem je největší šmejd!Máme doma kolo které po ujetí přesně 250km přestalo jezdit.Protože to byla výhra v soutěži v Bille 10/2016, výrobce mi odmítl záruční opravu.Snažím se to někam udat do opravy,ale do spravování E totemu se nikomu nechce.Všude slyšim že tyhle "krámy" nedělaj.
    tak přeju s e totemem hodně štěstí

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2018
    Autor: mech
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

           

      A tomu mému už svítí na tachometru 11370km a jede tak od 25 do 30 podle nabití baterky a nesnážím se ani šlapat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2018
      Autor: viza1
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

           

      A snad si nemyslíš že do marketu dá někdo kvalitní kolo či elektrokolo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2018
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

           

      Jinak reklamuj v Bille máš na to jistě záruku 24měs.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2018
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

           

      Časem se uvidí,ale za první tyden mám 70 km a zatím jsem absolutně spokojen s jízdními vlastnostmi......jenom musím dat zrepasovat baterii,abych měl dojezd aspoň těch 60-70km....momentálně vydrží tak 25km...ale po 6letech užívání má nárok....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2018
      Autor: džordž
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

             

        Kdyby měl někdo alespoň několik základních tipů na nastavení a ovládání compu,budu vděčný...díky....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2018
        Autor: džordž
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

               

          Hodně se ten displej podobá C965 co používá Evbike u středových motorů, třeba na eskutr.cz lze stáhnout i heslo je stejné, tak to lze porovnat.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2018
          Autor: viza1
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

                 

            To je přesně ono,díky moc....

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.05.2018
            Autor: džordž
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

           

      Zkuste Svět elektrokol v Brně. Bohužel je nyní zastaven příjem servisů, zkuste během prázdnin. S relativně každým kolem se dá něco provést a dát ho do pojízdného stavu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2018
      Autor: kostik
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: E-Totem Traction omezovac nastaveni

         

    Chtel jsem namontaovat na Tractiona lepsi kliky, koupil jsem Holowtech Alivia, ale PAS kotoucek jsem pri uprave znicil.Mam tam 8 magnetu tedy 32 pozic 4 halovky ve snimaci model 2012. Idelne by jsem chtel kliky pouzit Holowtech. Nevite prosim upravene verzi na tyhle kliky. Nasel jsem kotoucky primo na Holowtech ale maji 12 magnetu a nevim jak by se kolo chovalo? Asi by zbytecne moc zrychlovalo v malych otackach pri 48 pozicich. Kliky maji nejmensi prevodnik 26T Diky

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2018
    Autor: 542523
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024