reklama

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v nedohlednu a přitom já měl už takovou chuť vyrazit na nějaký závod. Sedl jsem tedy k počítači a ponořil se do hlubin internetu. A tu jsem ho objevil! Rudoušovo bloudění - zimní orientační závod.…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.03.2018
Autor: JohnyB
  • Re: Radoušovo bloudění

Hezké bloudění, tyhle orienťáky jsou prima zábava, hodně to je o správně zvolené taktice a a když to v místě člověk moc nezná, tak ještě víc o štěstí.
    V zimně jsem ještě žádný nejel, ale taky to může být dobrý.

Zaujaly mě tvoje troje silné ponožky v tretrách, to je máš tak velký? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No jo, byla to fuška se tam nacpat, ale povedlo se a nohy aspoň nezábly :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2018
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Třikrát bravo!!! Neuvěřitelný výkon z mého kraje. V duchu jsem si tu trasu projel s tebou, a máš můj neskonalý obdiv. V té zimě!!! Například to stoupání ze Zdemyslic na Vlčtejn dá zabrat i při +20 stupních, nedovedu si představit, jet to v mrazu a pak dolů z kopce - to je na omrznutí Ale jinak trasa nádherná, Kozelské polesí, Radyně a moje domácí Kamensko, jenom ta zima, kdyby nebyla. Ještě jednou dík za článek.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.03.2018
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
dnes
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
dnes
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

včera
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

242 cyklistů (9 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019