reklama

Chcete se podělit o zkušenosti se svým elektrokolem?

Před sezónou bychom rádi nabídli na informačním webu pro výběr elektrokola zkušenosti těch, kdo ho používají.

Kdybyste rádi přispěli krátkou recenzí svého stroje na www.elektromobilne.cz/elektrokola rádi vám za ni pošleme 200,- nebo 300,- podle rozsahu.

Díky a omlouvám se, že to nemůže být víc, web ještě dlouhou dobu nebude výdělečný, spíš mezi nás přivede další členy elektrokolařů :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.03.2018
Autor: cavendish
  • Re: Chcete se podělit o zkušenosti se svým elektrokolem?

Chtěl bbych koupit pro manželku kvalitní elektrokolo, nejlépe horské, tak abych ji mohl brát s sebou na výlety do přírody, ale nevyznám se v tom, poradíte mi, který motor? značka?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: DanV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

A co nějaké cenové rozpětí a jak je na tom manželka s fyzičkou?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

člověče, já ti nevím, spíš sem hodí opět nějaký spam, protože elektrokolo už přeci má...

https://www.nakole.cz/diskuse/21831-elektrokolo...

koukni na jeho ostatní příspěvky :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nějak mně to nenapadlo se dívat. Nedal ani odkaz na nějaký stroj:-) Asi zapoměl.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

to přijde :-D

mě se to jeho jméno zdálo nějaké povědomé, tak jsem kouknul

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dělá se horské elektrokolo? já měla za to, že se dělají jen takové městské hnusné...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 17.03.2018
              Autor: Lucka82
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

zadej si do vyhledavače a nebudeš stačit vybírat, je to jen otázka peněz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak Lucka82 už je taky tady, duo máme kompletní. :)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: Ifča
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ze by zase s reklamnim dramatakem nacvicili nejakou scenku a prisli se nam pochlubit ? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: ronda
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Elektrokola se dělají už ve všech stylech, vím, že se to tu neobejde bez blbých keců, o reklamě ale podívejte se na moustache-elektrokola.cz, kupoval jsem horské elektrokolo z cyklospeciality, je to jejich dovozce do Čr

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 18.03.2018
                  Autor: Honzik14
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Honzíku, Honzíku... I kdyby byla elektrokola z cyklospecialit pozlacovaná, nekoupil bych je. Z obavy, že prodejce, který se takhle stupidně pokouší ušetřit pár šušňů za reklamu se bude víc než pravděpodobně snažit něco nenápadně ušetřit i na mě. O pochybné předražené šunty od škudlilů, navíc bez reklamní invence, fakt nestojím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 18.03.2018
                    Autor: ronda
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Nikdo vám to necpe, jen sjem se podělil o svoji zkušenost, je na každém, co ho zaujme ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 19.03.2018
                      Autor: Honzik14

nazdar, a jak se má Alešek? a co haranti, nezlobí? :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 19.03.2018
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

dnes
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
včera
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

224 cyklistů (24 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018