reklama

Lovelec

Zdravim,
potrebuju se poradit ohledne znacky Lovelec.
Merim 188 cm a vazim 135 kg(vim ze jsem tlustoch tak prosim bez poznamek:-) )
Lovelec ma ramy max 19’’, a to se me zda malo.
Chci jezdit max 60km 2-3x do mesice(silnice+sem tam polni cesta)coz by mel Lovelec splnovat i s moji vahou.Cenove se mi zdaji taky v pohode.Nejvice me zajima ten ram jestli by stacil na moji vysku, pripadne jake jine kolo do cca 35.000.- co by splnovalo to co potrebuju.
Za odpovedi jak ke znacce tak k velikosti ramu dekuji.
Petr

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.02.2018
Autor: PetrJo
  • Re: Lovelec

         

    Mnóóó...
    Já to (na dálku) vidím takhle: na výšku 188 cm je rám 19" obecně malý (soudím podle sebe, mám na devětadvacítce horáku při mé výšce 175 cm rám 19" a je mi akorát, Tobě by byl malý).
    Co ale je podle mýho horší: máš nějakou záruku, že to uveze Tvou váhu? Přece jenom musíš připočíst oblečení + něco v batůžku nebo v brašně na nosiči, takže to vidím spíš na 140 (možná i trochu více) kilo (nehledej v tom žádnou ironii, taky teď bojuju s nadváhou) :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lovelec

           

      Dík za odpověď.
      Právě že Lovelec má nosnost do 150kg(dle výrobce).Takže minimálně 21".To se mě výběr docela zúžil ;o)
      Ještě jednou dík.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2018
      Autor: PetrJo
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lovelec

             

        Asi by bylo vhodnější vykašlat se na elektrokolo a koupit normální. Na tom spíš zhubneš a tím ti ubude problémů.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.02.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Lovelec

               

          A vážil jsi někdy 135kg?
          Z vlastní zkušenosti vím že elektrokolo mně pomohlo váhu sundat a to jsem vážil 148Kg:-)
          A navíc jízda 60km 2-3x do měsíce není rozhodně na zhubnutí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.02.2018
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lovelec

                 

            Měl jsem 147 kg teď to dávám dolů.Chci jezdit určitě častěji, to byl takovej nástřel.Na klasickým kole jsem ani nemohl jet se známejma.Moje představa je , že mě to začne bavit a budu jezdit častěji, takhle jsem si netroufnul ani na pár kilometrovou cestu;o)
            Takže asi AGOGS Gust cena vyšší než jsem očekával, ale snad splňuje to co potřebuju.Dík

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.02.2018
            Autor: PetrJo
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Lovelec

                   

              S elektrikou sa chudne ľahšie a rýchlejšie - vďaka motoru to nie je frustrujúce a človeka to baví a preto jazdí viac. Navyše chudne sa pri určitej tepovej frekvencii a motor je dobrý pomocník na jej udržanie aj keď je to do kopca alebo proti vetru. No a plaziť sa rýchlosťou slimáka v takej situácii na najľahšom prevode baví málokoho...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.02.2018
              Autor: Lubo990
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lovelec

                 

            já jo. a jezdil jsem s tím na favoritu a ta váha šla rychle dolů ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.02.2018
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Lovelec

                   

              A to ti bylo kolik let 20?
              Mně bylo 48 když jsem začal kynout:-)
              Na normálním kole jsem jezdil každý den celý život, jen ta kila jaksi něšla dolů.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.02.2018
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Lovelec

                     

                Asi kolem 25. Docela se na mne podepsala práce v kanclu a dojíždění do práce autem. A samozřejmě mě milované koláčky z pekárny naproti :-D

                Akorát ty první jízdy 25 km do práce a 25 km zpět byly po pár letech nejezdeni docela brutální :-D

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 02.02.2018
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lovelec

         

    Ja bych sel jinou cestou.
    Pokud bych vazil jeste o 35kg vice a o 12cm vice, tak koupil bych toto kolo za 9000Kc (pred par mesicu bylo na bazaru), stavene na zakazku pro 2m cloveka.
    A pak dal na neho motor a baterku podle toho, co jste chcete. (Jen pokud motor bude slaby atd.)
    To kolo jiste vas uveze a jiste nebude moc malym:)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

281 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024