reklama

Uzavření Labské stezky u Mělníka

Na cyklotrase číslo 2 na pravém břehu Labe u Mělníka mezi bývalým zdymadlem Hadík a obcí Kly v úseku o délce 2 km probíhá stavba cyklostezky a na její staveniště je vstup a vjezd zakázán.

Datum: 12.09.2017
Autor: Redakce
  • Re: Uzavření Labské stezky u Mělníka

No tak sláva. Jel jsem tam na konci srpna a málem jsem vytřásl duši.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2017
    Autor: IPM
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jenže ono je něco za něco. Vzpomínám, když jsem jel poprvé labskou mezi Nučnicemi a Lounky. Byla tam rozbitá polní cesta, díry zaházené stavební sutí. Ale byl jsem tam sám. Dneska je tam hladký asfalt, lidí mraky a mnozí to musí "prostě valit", takže jeden aby byl ve střehu.
      Obdobně Porta Bohemica, dnes vydlážděná zámkovkou.

Taky se rád svezu bez přílišného skákání přes kameny, s naloženým kolem to fakt není to pravé. Ale holt to má i negativa.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Už je to tak.
        Jel jsem zrovna když tam řádil bagr, bylo po dešti. Hodně jsem litoval, že jsem nejel přes kelské vinice.
        Jak říká Zmikund: Se stim smiř!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: IPM
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Aby to bylo ještě "zajímavější", tak je od listopadu uzavřen most Josefa Straky, přes který vede objížďka cyklotrasy. A to i pro chodce!
    Prý do září nebo října.
    https://melnicky.denik.cz/zpravy_region/most...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Aha, koukám - to je starší zpráva. Tam to mám už projeté. Mně zbývá úsek po proudu od Grödel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2018
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (16 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019