reklama

Trochu zhrublý Český ráj – výlet na horském kole

Chráněná krajinná oblast Český ráj bezesporu patří k nejzajímavějším turistickým oblastem v České republice. Tak proč „trochu zhrublý“? Jednak středem oblasti je zámek Hrubá Skála, a potom je to zde kopcovité, což pro cyklisty představuje výlet hrubšího ražení než po rovině.

Datum: 03.09.2017
Autor: Redakce
  • Re: Trochu zhrublý Český ráj – výlet na horském kole

         

    Naprosto souhlasím. Je tam moc hezky. Byli jsme tam předloni s rodiči, ale tehdy to bylo jen autem. Rodiče by to s námi nezajeli, ale letos chceme vzít kola a celé to tam projezdit. Křížem krážem :D Chceme se taky ubytovat v Dětenicích - http://www.daen.cz/stredoveky-hotel-detenice/... Je tam středověký hotel, který chceme navštívit. Věřím, že to bude stát za návštěvu

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    • Re: Trochu zhrublý Český ráj – výlet na horském kole

           

      Není to zbytečně levné?!?
      Ale chápu, že v okolí se nic dražšího najde už jen stěží.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

205 cyklistů (3 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023