reklama

Združená objednávka na motor - díly Cyclone...

Zdravím, najde se někdo další kdo chystá v tomto směru objednávku, nejlépe do Anglie, že bychom tím zredukovali náklady na poměrně vysoké poštovné....
Osobně potřebuji 1 článek baterie LiFePo4 38120S ( http://eclipsebikes.com/headway-lifepo4-38120s... ) a tato ozubená kolečka do planetovky ( http://eclipsebikes.com/planetary-gearbox-gears... )
V Česku se to bohužel nedá nikde sehnat, snad jen článek v Batimexu, ale ten tam mají vyloženě předražený nejméně o 100%.
Nebo pokud snad máte někdo z toho na odprodej, nabídněte.....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.03.2017
Autor: agilka
  • Re: Sdružená objednávka na motor - díly Cyclone...

         

    ...tak najde se někdo?????

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2017
    Autor: agilka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sdružená objednávka na motor - díly Cyclone...

           

      Asi nikdo, díky tomu že tam máš bateri tak to jde přepravní službou a vyjde to na 20liber, letecky jen 7liber bez baterie.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2017
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Sdružená objednávka na motor - díly Cyclone...

             

        ...no právě, proto sháním parťáka.
        Pokud se nikdo nenajde objednám jen ta ozubená kola a rovnou tedy min 6ks....jinak díky za reakci.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2017
        Autor: agilka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sdružená objednávka na motor - díly Cyclone...

               

          A proč nepoužiješ převodovku z toho spáleného motoru? Nebo jsi ho nakonec zprovoznil?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.04.2017
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Sdružená objednávka na motor - díly Cyclone...

                 

            ...no právě tu převodovku jsem nuceně použil poté, co se mi zcela omlela kolečka právě v tom "novém" motoru 1680W.
            Ten měl najeto úplné minimum, cca 500km, v podstatě městský provoz, takže celkem nepochopitelné, jako by ta kolečka byla ze silonu.
            Netuším proč to u takhle nového motoru odešlo, promazané to bylo, navíc jsem jej doposud ani nestihl zatížit více než z 1/3 deklarovaného výkonu neb jsem stále jezdil jen na 24V místo až 48V, žádné agresivní akcelerace apod.
            No takže po výměně převodovky z toho "spáleného", služebně druhého nejstaršího motoru (mám celkem 3 motory) nyní vše zase běží jak má a navíc tak potichu, že tomu nemohu ani uvěřit, jen si tak ševelí.
            Ta nová kolečka pak chci použít hlavně pro nápravu té převodovky v které došlo k tomu poškození. To aby byla zase alespoň jedna do rezervy. Co je zajímavé, ten její velký věnec zůstal zcela nedotčen, takže to má smysl. Čekal bych i zde nějaké souběžné poškození, taktéž třeba i u té výstupní ozubené hřídelky z motoru, ale to vše je kupodivu zcela ok.
            Proto, už i coby původem strojař dost nechápu, proč se takto zdevastovala jen ta 3 samotná oběžná ocelová kolečka a ne také všechno to kolem, byť alespoň částečně. Napadlo mě jen, zda ta kolečka neměla mít nějakou povrchovou úpravu, ale bohužel zrovna u těchto se to zušlechtění z nějakých důvodů neuskutečnilo.
            Je to celé opravdu převelice podivné... Pokládám si otázku, proč se např. právě cosi takového už dávno nestalo u toho prapůvodního motoru co má nyní najeto minim. 10tis., což bych vzhledem k tomu co má právě ten motor už za sebou, bral bez nějakého překvapení. Ten však také stále šlape bez jakýchkoliv příznaků únavy. No ale jak vidno, dějí se kolem nás i věci záhadné.....

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.04.2017
            Autor: agilka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

456 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024