reklama

Po-moc

Přeju hezký den všem. Prosím o malou pomoc. Lehokolisti jak dobře vím se vyskytují nejen po celém území ČR.
Ale k věci , včera mi nějaký ziskuchtivý zloděj odcizil v Uherském Hradišti lehokolo. Homebuilder. Jeho peněžní hodnota je zanedbatelná , pro mně spíš emocionální , tak nějak jsme spolu srostli. Ale i přesto , kdyby jste ho někde zahlédli dejte prosím vědět. Bohdan.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.01.2017
Autor: bukwa
  • Re: Po-moc

         

    Vítej do klubu okradených. Připomněls mi, že před dvanácti roky jsem tady zakotvil se stejnou prosbou. Akorát to nebylo leho ale obyčejnej horák. :-(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2017
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po-moc

         

    Neuvěřitelné :-(:-(:-(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2017
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po-moc

         

    coby mistni budu hlídat a zaukoluji kolegy..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2017
    Autor: cibi
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Po-moc

           

      Díky.
      Krádež jsem hlásil i na PČR , na Facebooku to mí přátelé sdílely s ostatnímy.
      Nevím co si o tom mám myslet , kdyby to bylo aspoň Azub nebo Štercl nebo prostě značkové kolo. Vybavené kvalitnímy komponenty....Zloděj se buď chtěl projet a nebo se nevyzná v kolech. Nevím komu by ho prodal, kdo by ho chtěl ? Možná tak sundat kola a zbytek do Kovosteelu.
      Nebo je to nějaký sběratel. Jako že lehokolo ještě doma nemá a zakládá museum.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2017
      Autor: bukwa
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Po-moc

             

        Že by se chtěl projet, to moc nevěřím, většina lidí má z ježdění na lehu pocit, že to nejde.
        Obávám se, že ta sběrna je cílovým místem.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2017
        Autor: petrp
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Po-moc

               

          Tak jestli má smysl sebou tahat pákovky , střihat zámek na náměstí pod kamerou kvůli 15kg. železa do sběru ? Romů je v UH minimum , leda perníkářů je tu dost . Asi se do toho kovošrotu zajedu podívat...Na nový materiál na nové kolo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.01.2017
          Autor: bukwa
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Po-moc

                 

            Pak by se nabízela varianta, že zloděj ví, že lehokola stojí dost peněz, ale nepozná, že to je homebuilder.
            Vzpomínám, když jsem si koupil tandem, tak otázka od šluknovských opálených byla: "za kolik se to dá prodat?"

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.01.2017
            Autor: petrp
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Po-moc

                   

              a já cikánům vždycky odpovídám. "Chceš vědět jakou má to kolo cenu? Pro mne cenu tvého života."

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 23.01.2017
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Po-moc

               

          Sice to moc nesedí dohromady s přecvaknutím zámku (chápu dobře, že bylo zamknuté?), ale jinak nepodceňuj schopnosti některých lidí. Moje leho se (pravda, bylo nezamčené) jednou v noci podívalo asi 5 km daleko. Vzhledem k tomu že má velmi krátká a nízká řídítka, tak nepředpokládám, že by ho kdokoliv, i dostatečně opilý, byl schopný takhle daleko tlačit (je to fakt opruz). Kupodivu mělo po nalezení i neohnutý představec, takže z něj dotyčný asi ani nespadl.
          Aneb možnost najít kolo pohozené někde v křoví v blízkém nebo i středně vzdáleném okolí bych úplně nezavrhoval.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.01.2017
          Autor: Marble
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Po-moc

                 

            Já se díval, dokonce jestli néní pověšené někde na stromě jak baňka a pod ním vypitý půlitr, nebo hozené do zamrzlé Moravy, která městem protéká a i pod mostem (kam se snaží děcka házet balvany aby věděly zda mohou vstoupit na led). Ale nikde nic.
            Každopádně v U.H. na takovém kole jezdím asi enem já a možna ešče cibi a tříkolkář ze Sadů příp. Radek z Ostrožské nové vsi. Což znamená že jich tady moc není leho. A zloděj si tím pádem vybral trochu nápadně horké zboží. A to i pro PČR, kde mi řekli že kola se v UH kradou běžně ale lehokolo je to první. Lépe se hledá lehokolo, jenž je skoro jediné ve městě a okolí. Teda kromě U.B.
            A i proto jsem o ztrátě napsal aj i na nákolácký web. Nepředpokládám totiž, že by počkal až to vyšumí a vytáhne ho v létě v klidu. Nebo se zúčastní lehosetkání. Ale mohl by dojet....rám znám do posledního milimetru a barva nezakryje vše. Ale spíš kdyby krádež byla na objednávku tak pojede jinam . A kdyby z hecu tak ho rozebere na komponenty a rám rozřeže a vyhodí. Ale z komponentů moc radosti mít nebude , protože jsem se u tohoto prvního prototypu držel hesla "Za málo peněz hodně muziky" A navíc jsou dosti opotřebované. Spíš tak na výměnu. Ale fungovalo to.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.01.2017
            Autor: bukwa
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Po-moc

                   

              bohužel lehokolo nevlastním.
              Spoznáš mne podle modrého auta :-(

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.01.2017
              Autor: cibi
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Po-moc

             

        V tomto případě bych se divil, ale nezapomeň na přilehlé zastavárny. Já jsem tam kdysi dávno našel svého Favorita, tři dny po tom, co mi ho poprvé ukradli ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2017
        Autor: madmax
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po-moc

         

    Když je někdo pilný, dokáže mnoho. :(

    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/prazsky...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2017
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Po-moc

           

      No to už je úplná kolbenka. Děsný vstávat a vědět, že jich zase musím šest nebo sedm "udělat"...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Po-moc

             

        prej se snižuje zločinnost...před měsícem ukradli tříkolku v Olomouci!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.01.2017
        Autor: romantic
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Po-moc

               

          Takže se snižuje, ne? Nejdřív tříkolku, teď lehokolo, tedy o kolo míň. (Zdrceným majitelům obojího se omlouvám za špatný ftip).

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.01.2017
          Autor: Andrej
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Po-moc

                 

            Možná se zločinost snižuje i tím , že sa přestali starat o blbosti a věnují sa velkým věcem.
            A nebo sa velká většina malých zlodějíčků nechala na zimu , zase zavřít do teplíčka (za naše peníze).

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.01.2017
            Autor: bukwa
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Po-moc

                   

              Blbý je, že pár lidí toho pobertu (poberty) vidělo. Nezakročili (nebudou si pálit prsty) ani to na patřičná místa (PČR) neohlásili.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.01.2017
              Autor: AV
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Po-moc

                   

              Kouknu po okolí Krnova.Poptám se kamarádů,projdu sběrny.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.01.2017
              Autor: FINE
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Po-moc

                     

                Já byl v místní sběrně, ale tam prý ani nebylo nic takového(a navíc po každém vždy chtějí O.P. a peníze posílají pouze na bank. účet a to se zlodějům a bezdomovcům nebo romům nelíbí). Zastavárny v Uh. Hradišti a okolí už dávno zkrachovali.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 28.01.2017
                Autor: bukwa
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Po-moc

               

          Mému tchánovi se v pondělí pokusili ukrást vrátka.
          Pak je/ho asi někdo vyrušil, vrátka se našla pohozená o kus dál.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.01.2017
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Po-moc

                 

            Stát chrání své občany.
            Policie "Pomáhá a chrání".

            ... a pak příde ňákej petrp a šíří "blbou náladu" ...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.01.2017
            Autor: AV
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Po-moc

                   

              vždyť ta jeho story dopadla dobře. Vrátka se našla takže hepyend. Mě teda jeho příběh obveselil. :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.01.2017
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po-moc

         

    Těžko někomu radit, aby obešel pražské zastavárny, ale hlásit to musím.
    http://www.nakole.cz/diskuse/21527-po-moc.html...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2017
    Autor: madmax
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Po-moc

           

      Sorry, to patří jinam ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2017
      Autor: madmax
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (17 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024