reklama

Jižní hranice 2016

Pátek 15.7.Ráno dobaluji zbytek věcí a odjíždím na nádraží. Jsem trochu nevyspalý, protože jsem se ve dvě hodiny probudil a rozhodl se namontovat přední nosič, aby všechny věci nebyly jen vzadu. Dobře jsem udělal, docela se zlepšily jízdní vlastnosti, hlavně do kopce už se kolo nemá tendenci zvedat…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2016
  • Re: Jižní hranice 2016

         

    Hezký výlet pěknými končinami. Takovýhle způsob cestování mám taky rád! Dík za připomenutí známých míst. O předním nosiči jsem taky chvíli uvažoval, ale nakonec jsem omezil náklad, který vezu... :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2016
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní hranice 2016

         

    moc pěkné, taky už to máme projeté, ale trvalo nám to trochu déle. my si to rozložíme na několik úseků a pak si to víc vychutnáváme :-) je to šok co, vyjet po několika hodinách z lesa a přijet do Nemanic nebo Rozvadova.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2016
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní hranice 2016

         

    Skvělé!
    Projel jsem si to také, ale v obráceném směru, je tam krásně :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2016
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní hranice 2016

         

    Krásně jsem si zavzpomínala :o)))

    Jen by mě zajímalo, jak si jel přes tu Lučinu do Nemanic. My do Lučiny nezajížděly, jely jsme po cyklo 36.

    Ovšem Nemanice, to je ďoura. Ty své jméno opravdu nezapřou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jižní hranice 2016

           

      Z Lučiny jsem se vracel zpět na cyklo 36. Bylo to nějakých 800metrů.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2016
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jižní hranice 2016

             

        Jo aha, tak to jo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní hranice 2016

         

    Super výlet :-). Český les a Šumavu jsem jel naposledy na jaře 2000, věž na Havranu tehdy v hlubokém rozkladu, ale na plošinu se ještě vylézt dalo. U jezera Laka začal sníh, Poledník pod závěji celý, avšak nikde nikdo, takže krásná klidná noc přímo pod věží. Projíždím to teď s tebou po mapě a vzpomínky se oživují. Koukám co nejrůznějších přístřešků a nouzových nocležišť tam vyrostlo. Škoda jen že obrázků není víc, pokoukal bych. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2016
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jižní hranice 2016

           

      Díky. :-)
      Pár fotek mám na Rajčeti.
      http://malejjarda2.rajce.idnes.cz/Jizni_hranice...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jižní hranice 2016

             

        ’’Tady by to šlo...’’ :-)

        Po našich a slovenských luzích a hájích jsem stan nikdy nevozil. Tolika nejrozmanitějších přístřešků, odpočívadel, bud, hradních zřícenin, seníků, posedů,… co tu všude máme, a další pořád přibývají. Když si člověk před výjezdem vylistuje všechny možné útulny v okolí trasy, stačí jen s přicházející nocí u některé skončit a stan kvůli dešti je pak úplně zbytečný (proti komárům se ale vnitřek pořád hodit může :-) ).

        Nejradši jsem ale měl romantiku na hradních ruinách. Obvykle na vrcholcích kopců, ohniště standard, parádní výhledy, k nejbližšímu obydlí často kilometry daleko. Pamatuju že pěti-hvězdičkový byl vždy Krašov nad Berounkou, s 11 postelemi v podkroví. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2016
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jižní hranice 2016

               

          Nádhera.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.08.2016
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jižní hranice 2016

               

          Když už je ta fotka tady, tak co to je a kde to je? Foceno před 16 roky někde po těch našich česko/slovenských luzích a hájích. Orlí hnízdo nad Berounkou to ale není. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.08.2016
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jižní hranice 2016

                 

            A tá rieka pod hradom tecie do Baltskeho mora?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.08.2016
            Autor: Jaroslav
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jižní hranice 2016

                   

              Nakonec ano – po vlití do jiné řeky spolu s tou se vlévá do další řeky a ta potom teče do Baltu. Už víš? :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 18.08.2016
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jižní hranice 2016

                     

                samozrejme viem, ale chcel som to urobit zaujimavejsim. Hrad sa vola Plavec a je na severovychodnom Slovenksu nedaleko Starej Lubovne. Hore na hrade som vsak nidky nebol, lebo ked sme na bicykloch sli okolo, tak velmi husto prsalo, asi hodinu sme stravili v obchode s alkoholom (tych bolo na hranici s Polskom velmi vela) v Ruskej Voli nad Popradom a na navstevu hradu nam neostal cas.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.08.2016
                Autor: Jaroslav
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní hranice 2016

         

    Moc hezké čtení, škoda že je tam tolik pravopisných chyb(Černá v Pošumavý atd). A když tě v Novém Údolí začala bolet noha, stačilo vyšlápnout tři kilometry k Schwarzenberskému kanálu a jel bys nejméně 40 km k Lipnu stále mírným klesáním při kanále. Noha by si odpočnula. Tak třeba příště.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2016
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024