reklama

středový motor 8fun 750W nebo 1000W

Ahoj elektrocyklisti,
mate nekdo zkusenosti s 8fun motorem 1000W,
rad bych elektrifikoval svoje kolo a motor 750W
pry neni uplne spolehlivy?
diky!
Tomas

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.08.2016
Autor: tomas73
  • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

         

    čím víc W tím lépe :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2016
    Autor: smrtistroj
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

           

      Cim vic W - tim lepe, ale tim o hodne drazzi provoz:(
      Tomasi, kolik chcete platit za 1 km cesty? Pokud mene nez 3kc na km - nema cenu kupovat 1000W motor.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2016
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

             

        To neni pravda, nemusis jezdit porad na maximum... Vykonova rezerva se hodi vsude, taky nemam Fobii 1.2HTP a tech 370 koni nevyuziju furt, nicmene tam jsou ;-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2016
        Autor: Killingman
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

             

        Tím ale také vyšší hmotnost. A také už to není kolo ale moped. Jako dopravní prostředek ok, se sportem už to nic společného nemá.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2016
        Autor: honmer
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

         

    Mam 1kw verzi. Pokud ti nevadi kilo navic ve vaze a 2000 rozdil v cene, vezmi tu 1kw verzi. Jezdim na prvni az treti pripomoc z deviti a zatezuji motor mnohem mene nez u slabsich verzi, tak doufam, ze mi diky tomu dele vydrzi ;-))))

    Pocitej ale s tim, ze jakmile das "9ku", tak mas po baterce velmi brzy (1200-1500w je tam furt).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2016
    Autor: Killingman
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

           

      Dotaz na majitele: Prodejce píše :: Řídící jednotka: integrovaná s max. proudem 30A . Takže jaká je pravda?? Pod pojmem maximální proud si představuji Maximální,ne tedy nominální stálý. Jaký je nominální???

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.08.2016
      Autor: smrtistroj
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

             

        Bývá to 50-100A špičkově podobu pár vteřin:-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.08.2016
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

               

          To určitě ne. A na to jsem se neptal

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.08.2016
          Autor: smrtistroj
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

                 

            Nom. je 30A, prodejce to má zřejmě popletené.
            Špička je v drtivé většině 45-50A u výkonějších až 100A.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.08.2016
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

                   

              Pochybuji u střeďáku

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.08.2016
              Autor: smrtistroj
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

                     

                Nepochybuj, u mého mám konkrétně 100A špička a 45A nominál.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 28.08.2016
                Autor: Bobbob
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

         

    Nevím, co je to "pry neni uplne spolehlivy?" Mám ho od dubna, najeto něco přes 1100 km a naprosto bez problémů. Stejný žvást jsem slyšel od firmy, která se chlubí tím, že pojem ekolo vymyslela, a nakonec z ní vypadlo, že s tím motorem nemá zkušenost vůbec žádnou a ani ho neprodávají.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2016
    Autor: Docent007
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

           

      Tak na rozdíl od tebe můj kolega už ho 4x reklamoval (750W).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2016
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

           

      Po 1100 km a čtyřech měsících provozu nelze o spolehlivosti odpovědně nic prohlásit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2016
      Autor: honmer
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

             

        Já mám tento motor (750W) 15 měsíců, najeto cca 8000 km a jede bezvadně celou dobu. Zítra s ním jedu trasu dlouhou 120 km a nemám nejmenší obavy že nedojedu...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2016
        Autor: zskal
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

         

    Před koupí elektrokola je potřeba si ujasnit zda chci dopravní prostředek nebo nástroj ke sportovnímu vyžití. Těžko hovořit o sportu, jestliže uživatel používá přípomoc i na rovině. Na cestu do práce je určitě bezvadné mit kolo které převezme většinu potřebného výkonu. Ovšem vláčet na sportovní aktivitu několikakilový motor a využívat obvykle jak tady mnozí píší do třetího stupně přípomoci z devíti postrádá logiku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2016
    Autor: honmer
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

           

      Ja tu ale nevídím že by to někdo chtěl kupovat kvůli sportu.
      Elektrokolo kupují aby měli i nadále požitek z jízdy ať už je důvod jakýkoliv.
      Kupovat elektrokolo kvůli sportu je zhovadilost:-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2016
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

           

      1.) jak to děláš, že okamžité dostaneš u svého příspěvku kladný bod?

      2.) běž už se vycpat s tvojí propagací předraženého bicyklu který nesplňuje podmínky našeho zákona, natož pak normy EU.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2016
      Autor: vysočina
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

         

    Já měl možnost jezdit na obou a já osobně bych šel do 1000W verze. Jak zde bylo řešeno, pro běžný provoz stačí použít asistenci 1-4 (pokud je systém nastaven na 9 stupňů) a vždy máte v rezervě ještě další výkon. Je však potřeba k tomu vybrat vhodnou baterku, která umí pracovat s 30A špičkového proudu který dává motor při maximální zátěži. Jinak by to při maximálním výkonu mohla baterka vyhodnotit jako chybu a odpojit se. Výhoda motoru je hlavně v jeho velkém kroutivém momentu kdy není nikde výkonová rezerva.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2016
    Autor: Pecino
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

         

    http://1gr.cz/fotky/lidovky/12/013/lnorg...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2016
    Autor: smrtistroj
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: středový motor 8fun 750W nebo 1000W

           

      A co to má společného se středovým motorem?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.08.2016
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

464 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024