reklama

nabíječka apache power baterie

ahoj, mám předělané krosové kolo na elektrokolo s tím, že tam mám nosičovou baterii apache power, vše v pohodě, ale bohužel již během tříměsíční jízdy odešla druhá nabíječka. Je to normální? nabíjím každý den, když přijedu z práce. jelikož mě baterie vydrží cca 40 km. do práce najedu tam i zpět celkem 30km. je vadou to, že nabíjím každý den?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.07.2016
Autor: marik
  • Re: nabíječka apache power baterie

         

    http://www.kupkolo.cz/nabijecka-baterie-apache...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2016
    Autor: marik
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nabíječka apache power baterie

         

    Není to normální a není to vadou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2016
    Autor: smrtistroj
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nabíječka apache power baterie

         

    Kam šla? :-)
    Nabíjení každý den není na závadu.
    Co ta odejitá nabíječka děla či nědělá a jaké má výstupní napětí na prázdno?
    Pokud je nová pak je třeba ji reklamovat.
    Baterie by ji zničit neměla pokud ovšem není někde ve zkratu na nabíjecím konektoru.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nabíječka apache power baterie

           

      napetí nevím, nabíječka nedělá nic, prostě nesvítí, nenabíjí, když k ní čuchnu tak prostě smrdí, ano vím reklamace, ale to je všechno na dlouho a já ted v létě potřebuji jezdit

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2016
      Autor: marik
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nabíječka apache power baterie

             

        Ta budeš chvilku šlapat víc no

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2016
        Autor: smrtistroj
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nabíječka apache power baterie

             

        V tom případě ti nezbude nic jiného než koupit novou:-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2016
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nabíječka apache power baterie

               

          Nebo ji reklamovat a půjčit si jinou. A nebo jezdit na kole. Zapomněl jsem na něco?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2016
          Autor: smrtistroj
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: nabíječka apache power baterie

                 

            Jo zapoměl, kdo by ti ji tak půjčil?
            Prodejce stěží.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.07.2016
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: nabíječka apache power baterie

                   

              Hodný prodejce jo :-)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.07.2016
              Autor: smrtistroj
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: nabíječka apache power baterie

                     

                Takový neexistuje:-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.07.2016
                Autor: Bobbob
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: nabíječka apache power baterie

         

    Mám také nosičovou baterii apache power (13Ah). Překvapilo mě, že nabíječka dost topí. Podkládám ji, aby vzduch proudil i spodem. Pak hřeje trochu méně. Asi se tvoje nabíječka přehřála a spálila, proto smrdí. Odhaduji to konstrukční vadu, ale výrobce to těžko přizná. Bohužel nezbývá ti než reklamace, trpělivost a u nové hlídat chlazení. Dík za zkušenost. Budu tu svou podkládat víc a hlídat teplotu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2016
    Autor: Vaclav04
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nabíječka apache power baterie

           

      ahoj, díky za radu, jak přesně ji podložíš, mě ležela na koberci a topila dost, je jisté že se spálila, horší je to, že ta první vydržela dva měsíce a ted ta druhá měsíc a půl:-(, což je prostě na hlavu, tu první mě vyreklamovali hned první den, takže za pět minut jsem měl nabíječku novou, protože v servise měli někoho předělávku na elektrokolo a prostě mi dali tu jeho, že pán na to nechvátá, ale takové štěstí nebudu mít pořád, tu druhou pošlu na reklamaci asi do týdne.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2016
      Autor: marik
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nabíječka apache power baterie

             

        Problém vyřešíš touto nabíječkou
        http://www.e-pohon.cz/e-pohon/eshop/4-1...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2016
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nabíječka apache power baterie

             

        Já nabíjím touto nabíječkou http://www.e-pohon.cz/e-pohon/eshop/4-1... tak, že visí za kabel od zásuvky (pochopitelně ne i s baterkou), takže k ní má vzduch přístup ze všech stran. Poté, co jsem si na ní při 1. nabíjení sáhnul a stěží jsem na ní udržel ruku, bych nerisknul dát ji na koberec.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2016
        Autor: Docent007
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nabíječka apache power baterie

             

        Kup si tu nabíječku s aktivním chlazením a vyreklamovanou nech jako zálohu nebo pokud budeš mít opět štěstí a zreklamuješ hned tak ji vylepši chlazení nějakou chladící podložkou např. https://www.czc.cz/aimaxx-envixtra-ncp-1... , tvoje nabíječka je evidentně poddimenzována a ještě mizerně chlazená - šlo by vylepšit několika dírami pro cirkulaci vzduchu ale už by byla nereklamovatelná, já bych volil tu s aktivním chlazením.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2016
        Autor: miro5
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nabíječka apache power baterie

               

          Pokud je nabíječka s pasivním chlazením udělaná normálně,tak nic nehrozí. Ale na koberec se nemá dávat žádná nabíječka. Ale ne kvůli chlazení,ale kvůli nebezpečí požáru.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.07.2016
          Autor: smrtistroj
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nabíječka apache power baterie

             

        Většinou nabíječku podkládám kombinačkama. Mám je po ruce.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2016
        Autor: Vaclav04
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

393 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024