reklama

Takhle to řeší Německá Pošta (akciová společnost).

Tento nákladní hybrid jsem zastihl v plné službě v prosinci 2015.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.02.2016
  • Re: Takhle to řeší Německá Pošta (akciová společnost).

Že by budoucnost pošty u nás? Konečně dobrá věc na zkopírování.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Možná ve městech. U nás do většiny míst ve Výběžku dodává listovní zásilky doručovatel z Varnsdorfu. To by asi na kole neobjezdil.

Mimochodem, to je pěkná otrava, protože když byla klasická listonoška, člověk ji mohl odchytnout někde ve vsi, takhle jak pošťanda jezdí autem, tak nemá šanci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kolem pětadevadesátýho jsem chvilku vozil balíky. A párkrát jsem nestačil kroutit hlavou nad jedním pošťákem, kterého jsem potkával na téhle trase. Na stařičkém kole bez kvaltů, v podstatě za každého počasí. Až mi ho bylo líto.
        https://mapy.cz/s/rhYp

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Na poště lze vyžádat číslo služebního telefonu toho auta.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kolik to stojí, kolik km to za svou životnost najezdí a kolik to uveze?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE

O té ceně to bude. U nás by ve výběrovém řízení nakonec nakoupili za X milionů předraženě nejlacinější šunty na jedno použití. A po měsíci by to skončilo někde v hangáru.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu na společnou cestu životem....

Hledám: Ženu na společnou cestu životem....
dnes
Po čerstvém rozpadu manželství hledám partnerku na společné vyjížďky, která mi pomůže uzdravit zlomené srdce. Já,…

Hledám: Cyklistku na projíždky

včera
Ahoj, hledám cyklistku do 38 let na projížďky podél vody nebo třeba i jinam podle dohody. Baví mě jít se po práci…

Hledám: Najdu kamarádku z Ostravy k vyjížďkám na kole?

včera
Jsem celkem vitální 63letá důchodkyně a hledám kamarádku k občasným vyjížďkám v ostravském okolí, popř. i někam…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

421 cyklistů (28 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018