reklama

Li-ion baterky na ceskem trhu

Zdravim.
Chtel bych vedet, je li potrebnost na vyrabu li-ion baterek, rekneme 48V, 10-20Ah?

Pred rokem jsem poptaval, jestli by nekdo chtel repasovat moji baterku pomoci mych (!!) clanku, ale nikdo nechtel udelat tu repase. Nabidky byly jen na spatny clanky. Tak jsem koupil novou.
Ted premyslim nad nakupem pristroje a kvalitnych clanku (LG INR18650-MJ1 3.5Ah pro maly proud, Sony US18650NC1 2.9Ah pro velky proud) a pak nabidnoul by tu vyrabu sam.

Kolik bych jste chtely zaplatit za baterku bez obalu (obrazky lze uvidet tady http://www.li-force.ru/battery-build/custom... pokud clanky+BMS+doprava+dani stoji napriklad 10000Kc?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.01.2016
  • Re: Li-ion baterky na ceskem trhu

         

    V čem je lepší si kupovat sám články a pak shánět někoho na repasi, než sï třeba v e-pohonu objednat reapsi z článků, které berou patrně ve velkém a tak mohou mít dobrou cenu? Docela chápu, že ti nikdy nedá záruku na sestavenou baterku z článků, které dodáš. A když ti to postaví bez záruky, tak pak hrozí, že se něco stane vlivem špatného článku a budou mít zbytečný spor a bude jim to kazit pověst. Tak to je asi důvod, proč ti to nikdo renomovaný neudělá. Musíš to udělat sám. Na netu najdeš, jak na to. Dělá se to nějakou bodovačkou přes plíšky, ale viděl jsem, že to někdo i pájí. U pájení je riziko, že ten článek přehřeješ a zničíš. Ale dělají to.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2016
    Autor: Robikl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Li-ion baterky na ceskem trhu

           

      Pájet na Li-ion jde, chce to jen mít tu správnou chemii. Ale Baterku do elektrokola bych se tímto způsobem asi trochu bál vyrábět.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.01.2016
      Autor: snilard
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Li-ion baterky na ceskem trhu

           

      Sam muzu koupit te clanky, které chci. Nikdo me nenabidl repasi pomoci MJ1 3.5Ah clanku (10A), max kapacita byla 3.2Ah. A cena repasi byla horsi, nez ja koupil na aliexpresse.

      Ja vim, jak to delat. Delal bych pomoci kvalitního stroje, ale pro jednu-dve baterky ho kupovat nebudu. S pajenim jak u Tesly taki není problém:) Tlusty draty - jde prehret clanek.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.01.2016
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Li-ion baterky na ceskem trhu

             

        Když není problém s pájením, tak proč to neuděláš? :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.01.2016
        Autor: Robikl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Li-ion baterky na ceskem trhu

             

        Už ti rozumím. Já tě nepochopil. Promiň. Tedy špatně jsem pochopil, co myslis slovem potrebnost. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2016
        Autor: Robikl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Li-ion baterky na ceskem trhu

         

    Baterku nepotřebuju, ale kdysi jsem si nechal vyrábět novou baterku k aku vrtačce - v GES Electronics přímo inzerují, že podle dodané baterky jsou schopni vyrobit novou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2016
    Autor: Akito
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

174 cyklistů (3 přihlášení)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024