reklama

Polsko 2013 - 3. díl

8. den (48 km)
Budík jsme sice měli nařízený na sedm hodin, ale ještě o půl osmé máme problém se vyhrabat ze spacáků. Odešlo pár mráčků a obloha je „plechová". Asi se dnes ohřejeme... Šárka vyráží do kuchyňky vařit čaj a kafe (Jsme dokonce líní i sbírat klacíky do dřívkáče!), ale než se voda…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.11.2015
Autor: Santi
  • Re: Polsko 2013 - 3. díl

         

    Jejda, ty to sem sypeš. Ani to nestíhám číst :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polsko 2013 - 3. díl

           

      Mezi druhým a třetím dílem byly skoro tři týdny. To mi nepřijde zrovna jako "ty to sem sypeš";-) Já už se náhodou na pokračování těšila.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.11.2015
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Polsko 2013 - 3. díl

             

        ... a ukazuješ si prstem písmenka když je čteš?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2015
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Polsko 2013 - 3. díl

         

    Obdivuju vás. S tak malými kluky absolvovat takovou cestu. Já mám zhruba ve stejném věku vnoučata a nedovedu si představit s nimi tohle absolvovat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2015
    Autor: vlakr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polsko 2013 - 3. díl

           

      Já si zas říkám, proč jsme takhle nejezdili, když byly děti malé ... nějak jsem nevěděla, že se tak cestuje.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.11.2015
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Polsko 2013 - 3. díl

             

        Když byly naše holky malé, ani jsem kolo neměla. Boom přišel až o pár let později.
        Pak jsme ale měli partičku - právě kvůli dětem - a jezdili jsme dost.

        Pro poslední přírůstek už jsem jako správná babička pořídila nejen kočárek, ale i vozík za kolo :o)))
        Holt časy se mění :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.11.2015
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Polsko 2013 - 3. díl

               

          My taky jezdili, ale jen jednodenní výlety.
          Na víc dní autem do kempu nebo s cestovkou k moři.
          První jízda natěžko byla asi 30 km od baráku na 2dny, ale taky do kempu. Pak až za dlouho už ve 4 + pes 100 km k babičce ... no a nyní jsem ráda, když s námi velké děti ještě něco takového podniknou.
          Partičku na takové akce nemáme, naše nápady jsou pro známé obdivuhodné nebo bláznivé. Kamarádky mám tak akorát na kafe :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.11.2015
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Polsko 2013 - 3. díl

             

        tak na tohle jsem si odpověděl hned. prvak nebyly takové vuzky na děcka jak jsou včil, druhak v te době jsem raději s děckam splouval řeky nebo je tahal na vandry.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.11.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

375 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024