reklama

Na kole okolo Nýrské přehrady

Že letošní podzim nebude krásně barevnou přírodou oplývat bylo jasné už v září. Díky nedostatku vláhy zůstávaly stromy pořád zelené a jak je vidět, příliš se to nezměnilo ani v říjnu. Jak to bude s podzimníma fotkama? Počkat ještě týden, dva, než nastane to pravé ořechové? A co když celou dobu…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.10.2015
Autor: zdenek_01
  • Re: Na kole okolo Nýrské přehrady

         

    Tenhle kraj mám taky moc ráda a máme ho s manželem docela dost na kole proježděný. Není to tu tak "přecyklistované" jako je okolí Modravy a Kvild. Akorát poslední roky víc babičkujeme a dědečkujeme než jezdíme na kole. Třeba sem za pár let budeme jezdit na kolech s vnoučatama.
    8-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2015
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole okolo Nýrské přehrady

           

      Třeba, jenomže tenhle kraj je docela kopcovitý, i když zrovna trasa kolem přehrady je na stoupání nenáročná. Hlavně abyste vnoučata odtrhli od mobilů a tabletů a dostali je na kola!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2015
      Autor: zdenek_01
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole okolo Nýrské přehrady

         

    Kolem Nýrské vodní nádrže jsme letos projížděli, bylo to v prvním dnu našeho přejezdu Šumavy.

    http://mildaz.rajce.idnes.cz/097-Sumava...

    Začínali jsme v Klatovech, proti proudu Úhlavy dojeli až k přehradě a pak dál pokračovali kolem bývalých hamrů do Železné Rudy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2015
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole okolo Nýrské přehrady

           

      Prohlédl jsem si celé album a máte moje sympatie. Nejen proto, že jste navštívili známá místa (Prášily a okolí jsem projel loni a chystám se pár fotek vložit sem), ale hlavně musím ocenit fotodokumentaci, která má význam nejen pro vás, ale i pro ty, kdo se tam chtějí podívat příště. Kousek od tábořiště v Modravě je malý pivovar Lyer, tam jste si pivko nedali?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2015
      Autor: zdenek_01
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole okolo Nýrské přehrady

             

        Ne, v tom pivovárku jsme nebyli. My si dáme max jedno pivo denně, večer po jízdě. A v Modravě jsme ho stihli v té hospodě, kde jsme večeřeli.
        A dík za sympatie, Šumava je moc pěkná ale od nás trochu z ruky. Na víkendovky je moc daleko, tak tam jezdíme minimálně na týden. No a v posledních letech jsme tam byli 2x v zimě na běžkách a teď na kole jsme si to spojili a projeli celé. Teda jen hlavní tah podél hranice. Ale určitě jsme tam nebyli naposled.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2015
        Autor: mildakh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole okolo Nýrské přehrady

           

      Já jsem si to také prohlédla (pěkné, Šumavu já mám také z ruky, byla jsem tam jen 2x) a ukázala vás doma :) Mám manžela od Kolína, tak jestli vás nezná ... prý ne.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2015
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole okolo Nýrské přehrady

             

        Občas taky kouknu na Vaše fotky z výletů. Naposledy na bivak pod Holubníkem. Jizerky máme moc rádi, jsou to naše "domovské" hory na běžkování. A na kole jsme je taky trochu projezdili, ba i pěšmo prochodili. Asi nejhezčí místo je, aspoň pro mě, Paličník.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.10.2015
        Autor: mildakh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Na kole okolo Nýrské přehrady

               

          Na Paličník snad taky někdy vylezu, byla jsem jednou pod ním na běžkách, skály byly zledovatělé. Všude se nedá na kole, pěšmo to je od auta dost daleko, ale někdy bych ráda i na Polední kameny.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.10.2015
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024