reklama

Rundreise 2015

To jsme byli zase my, ta 120 s koly a vozíkem pro psa. Tentokrát nás ale řidiči zdravili troubením, když už jsme byli daleko od auta, když jsme stoupali serpentinami z Zell am Ziller. Podařilo se osm dní společných a rodina se mnou uskutečnila okružní cestu z Anthering.
Začínám psát blog na…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.09.2015
Autor: Quatsch
  • Re: Rundreise 2015

         

    Tak tady máte něco pro vzpomínku, nebo možná někteří z vás pro inspiraci.
    Ještě časem přidám 3 odkazy na další fotky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rundreise 2015

           

      paráda, Krimmelské vodopády jsou krásné i jejich okolí, ale do Alp Zillertalských a Kitzbühe se teprve chystáme, pěkná inspirace.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.09.2015
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rundreise 2015

             

        U vodopádu je důležité nevynechat podvečerní tlakové sprchování, je to úžasný pocit :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.09.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rundreise 2015

               

          Já se teď právě venku tlakově sprchoval v lijáku, když jsem vybaloval auto - kola a krámy za měsíc. Ale že by to byl úžasný pocit... No, nevím nevím... :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.09.2015
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rundreise 2015

         

    Pěkné. Diky! Pro mě je to rozhodně inspirace.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2015
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rundreise 2015

         

    Krása.

    Koukám, že sebou máte psa jak Amundsen, ale do vozíku jste zapřáhly tatínka.....

    Hanba!
    :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2015
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Rundreise 2015

           

      Psa (i tatínka) jsme ale zase přivezli zpět.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.09.2015
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rundreise 2015

             

        Ještě abyste ho snědli, tatínka :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.09.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rundreise 2015

         

    Děkuji všem za čas věnovaný mému dílu a za komentáře.
    Vložila jsem další fotoreportáž, v blogu ty odkazy nejsou klikací.
    5. Krimmler Wasserfälle:
    http://jana-l.rajce.idnes.cz/RUNDREISE_2015/...
    Příště: Tauernradweg :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rundreise 2015

         

    Krásných 5 dní. Slušný výkon.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2015
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rundreise 2015

         

    Paráda, připomnělo mi to naši cestu, i když jsme měli trochu jiné podmínky. Inn byl silně rozvodněný, žádné plážičky. A na Gerlosu jsme měli sníh s deštěm, dodnes si vzpomínám, jak jsem ždímal promočené flísové rukavice.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2015
    Autor: JNSK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rundreise 2015

           

      Ano, vyšlo to, i s autem. Snad je lepší opravdu hic než déšť. Já jsem zase ždímala v Innu namočené tričko a šup s ním na sebe, brzy bylo ale opět suché.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.09.2015
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rundreise 2015

         

    Jestli u vás taky prší, projeďte se se mnou podél Salzachu po Tauernradweg:
    http://jana-l.rajce.idnes.cz/RUNDREISE_2015/...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2015
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

487 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024