reklama

Bafang 01 začal hlučet

Přátelé, nemá někdo tuto zkušenost? Bafang 250W po ujetí 1000 km začal vydávat nový zvuk, jen při určité rychlosti a spotřebě se ozývá jisté vrnění až vrčení. Dosud jen tiše "pískal". To "vrnění" má proměnnou frekvenci, nemá konstantní kmitočet. Motor nedostal nikdy žádné kapky,netrápil jsem jej, jezdil víceméně stále po rovině. Je ještě v záruce, nevím ale, jestli toto není normální v souvislosti s opotřebením. 1000 km mi ale příjde dost málo :-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.09.2015
Autor: crossmann
  • Re: Bafang 01 začal hlučet

Nemá tě rád, tak vrčí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

A je to elektrický nebo mechanický zvuk? Jako vrnění trafa versus převodovka.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To jde právě těžko poznat, napadlo mne, že třeba rezonuje něco v ř. jednotce. Žádné skřípění to ale není, projevuje se to v poměru určité rychlosti a okamžité spotřeby. Domnívám se, že pokud by bylo něco na převodu, zvuk by se ozýval trvale a hlasitost by rostla s otáčkami.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2015
      Autor: crossmann
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Třeba je motor podtočený. Chce to zvýšit otáčky z maxima na minimum :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.09.2015
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…

Hledám: Někdo z BRNA na BRDY na kole 1-3.6. ?

Hledám: Někdo z BRNA na BRDY na kole 1-3.6. ?
včera
Ahoj, na víkend 1-3.6. na BRDY nám jede z BRNA dodávka, může vzít ještě pár cyklistů nebo cyklistek i s koly, kdo…

Hledám: Hledá se..

23.05.2018
Zdravím,hledá se nějaká parta lidí ke které bych se mohla přidat na různé bikování po horách, ale i rovince :-)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (19 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018