reklama

připojení kabeláže na bafang bbs-01

Na stř.motoru Bafang bbs-01 jezdím od r.2013.Dovoz čína.Problém nastal při koupi v česku displeje c961.Neseděl konektor k původní kabeláži.Musel jsem dokoupit združený kabel.Pak už neseděly ani odpojovače brzd a acelerátor.Dokoupil jsem zbytek a ujistil jsem se že združený kabel končí 8pin.konekt. k připojení k motoru.Bohužel konektor má větší průměr osazení pinů.Po různých pokusech provizorně(zkušebně)propojit přesně na piny se mě nepodařilo displej oživit.Původní displej c950 měl 6pinový konektor.C 961 má 5pinový konektor.Připadá mě že i když jde 8 drátků z říd.jedn. v motoru do konekt.združ.kabeláže je propojení jiné,které je správné pro původní kabeláž.Takže i přesto když jsem vyměnil všechno ovládání říd.jedn. v motoru nekomunikuje.Prosím kdo by mě poradil nebo kdo má zkušenosti s obdobným problémem.Doufám,že nebudu ještě měnit říd.jednotku v motoru.Děkuji za radu i odpověd

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.07.2015
Autor: elepepan
  • Re: připojení kabeláže na bafang bbs-01

No pohoda, však z číny je to všecko levnější a stejně je to všechno stejný, žejo...

Zkus se optat v e-pohon, nebo i4wifi a jestli mají jiný verze, tak asi nic, objednat odněkud.

Pokud vím, tak komunikační protokol používá 8 fun jen jeden, ale verze kabeláže se liší a stejně tak verze softu , hardware jednotky je ale stejný, takže nemá význam ji měnit. Hodně se asi dozvíš na US forech, tam se v tom hodně vrtají, i nějaký softy tam jsou ke stažení.

Nevím jak prodejci BBS, ale asi bych se v daným případě moc taky nepřetrh , popravdě

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2015
    Autor: e-totem
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano máte pravdu prodejci u nás se nepřetrhli.Jedině tak 5oo kč na hodinu experimentálně a to je vše.Nakonec jsem to vyřešil ve vlastní režii.i když jsem měl náklady.Jednotku jsem musel měnit.Ekolo frčí.Jenom bych potřeboval upravit parametry říd.jednotky.Dá se to prý takz.přeprogramovat.Jsem z Otrokovic.Není někdo poblíž kdo to zvládá?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2015
      Autor: elepepan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Fakt netuším, v poslední době se vyprodukovalo tolik verzí , že těžko trefit správný SW i pro toho kdo s tím dělá. Narazili jsme na to v souvislosti s Gearsaensorem, kdy prostě v USA se vyskytovalo spousta motorů v různých konfiguracích a ne všude nám to fungovalo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2015
        Autor: e-totem
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
včera
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (25 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018