reklama

S lyžemi na kole? Se sněžným CykloTruckem to zvládnete

Stalo se již tradicí, že lyžovat
vyrážíme na kole a pokud není dostatek času, pomůžeme si vlakem.
CykloTruck CT3 se sněžným pláštěm byla volba pro letošní Železnou Rudu.

Datum: 26.02.2015
Autor: Redakce
  • Re: S lyžemi na kole? Se sněžným CykloTruckem to zvládnete

No právě o tom uvažuju :), ještě nikdy jsem nejela lyžovat na kole a nyní mě k tomu obojetný Kozákov láká. Lyže mám 150, tak bych s nimi na silnici nemusela překážet :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zkusila jsem naložit boty a lyže ... no, radši si půjčím krátké ski.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Krátké sjezdovky

Jo, to by stálo za to, když ty lyže vozíš takhle napříč. Předevčírem jsem si všímal, kolik se pohybuje lidí s malými sjezdovkami na sjezdovce, jsou na to potřeba nějaké zvláštní schopnosti?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2015
        Autor: cobic
        • Re: Krátké sjezdovky

Nejsou, jde o zvyk, jsou to spíš takové lyže na hraní, dobré do neupraveného terénu, nakupeného mokrého sněhu, do fronty :) Jezdím radši na svých delších, ty krátké jaksi kmitají, hlavně než si zvyknu. Na přepravu určitě lepší.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2015

To je nějaká novinka? O tom jsem nikdy neslyšel :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2015

Na neupraveném sněhu to asi moc nejelo, hlavně vzhledem k tomu "úzkému" přednímu plášti (?). Jinak super, díky za report, doufám že tyhle carga budou čím dál víc vidět hlavně ve městech, kde jsou nejužitečnější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: vlákno

Na neupraveném sněhu nejede ani nezatížený snowbike (až se k tomu dostanu pošlu video, pády jsem bohužel nezachytil).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano, tahle kola jsou hlavně v městech, kde plní úlohy logistiky. Pro sport a turistiku se používají zřídka. I když toto není cílová skupina, najdou se tací, kteří najdou pro nákladní kola uplatnění v této oblasti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2015
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

dotaz - co je to za skládací řidítka? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca

Minulý týden jsem vezl na kole běžky, ale jen asi 5 km přes město k autobusu na normálním treku. Nebyl to moc problém.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2015
    Autor: pavelm

Běžky jsou ještě v klidu, sjezdovky jsou horší. V lyžácích se nešlape moc pohodlně a na nosiči zabírají dost místa. Ale zase jsou kratší hole ;)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2015

jo a prkno tuplem.-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2015
        Autor: chopper
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
dnes
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
dnes
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

včera
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (12 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019