reklama

1000 km Tibetem na kole (1.) – Příjezd do Lhasy

Už při první návštěvě Himaláje mne v Káthmándú zaujaly cyklistické mapy. Šlo o cyklistickou variantu klasického treku kolem Annapurny a pak o trasu Lhasa – Káthmándú. Obě trasy slibují přejezdy sedel přes pět tisíc metrů nadmořské výšky.

Datum: 28.11.2014
Autor: Redakce
  • Re: 1000 km Tibetem na kole (1.) – Příjezd do Lhasy

Dekuji za clanek.
    Zatim se jevi velmi strucne, ale snad se to rozvine.

Jen bych poprosil autora o nepouzivani slovnich vazeb typu "v hliniku"... Nejak se takoveto slovni spojeni ke kolum nehodi....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2014
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

to je tam jak to okupujou ti zlí číňani? Mi ten tvůj popis moc nesedí s představama o zemi kde vládne nesvoboda. Asi budu muset přehodnotit :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj,
    moc hezký článek a krásná cesta!
    Jen nerozumím přepravě zavazadel. Hlavní zavazadlo 32kg (krabice kolo),není hlavní zavazadlo? Kde byl zbytek věcí a aby ses vešel do 32kg. Na palubu letadla tak 10kg??

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2014
    Autor: Valdek

Pěkný článek

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2015
    Autor: tomas90

Bude, prosím, pokračování?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2015
    Autor: tomabaza

Dobrý den,

velmi mě to zaujalo. Rád bych požadal authora o sdělení kontaktu na cestovní kancelář v Katnamndu, popřípadě o sdělení jeho email adresy.

petr.stejskal66@seznam.cz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2015
    Autor: stejsko
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

413 cyklistů (19 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019