reklama

Toulky 2009, poprvé natěžko

Objevují se tady různé vzpomínky z dřívější let, tak si přidám tu svojí, abych to měl někde uložené.
Přípravy
Cestu okolo Horní Lužice jsem dlouze nosil v hlavě, už kdysi jsem zjistil, že k hranicím s Braniborskem je to po cyklostezce podél Sprévy něco málo přes sto kilometrů. Až konečně jsem…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 14.02.2014
Autor: petrp
  • Re: Toulky 2009, poprvé natěžko

         

    Moc pěkné putování. Ještě si to budu muset vytisknout a projet s mapou.

    Jsem ráda, že jsi mi potvrdil stav cesty po pravé straně Labe z Königsteinu do Kurort R. Tu tedy pro cyklistiku škrtám.

    A je zvláštní, že i po 13 letech mě při vzpomínce na Dýmník dloubne v břiše :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Toulky 2009, poprvé natěžko

         

    Hezké čtení, navíc u toho jím skvělé palačinky s domácí jahodovou marmeládou, které čtenářský zážitek ještě umocňují :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2014
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Toulky 2009, poprvé natěžko

           

      Dej pokoj. Já tu přemýšlím, co bych si malého vzala a palačinky by byly to pravé :o)))

      No nic, půjdu si radši zacvičit...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.02.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Toulky 2009, poprvé natěžko

         

    Aspoň kousek známé trasy jsem tu našla :)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toulky 2009, poprvé natěžko

         

    Pěkný výlet, pěkné povídání. A inspirativní trasa. Díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2014
    Autor: Aar
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toulky 2009, poprvé natěžko

         

    Díky za připomenutí, jako tenkrát jsem už dlouho nezmokla a ty s Pepíkem jsi nás sklvěle protáhl podél hranic. zabloudily jsme až cestou z Dymníku :-. Přidala bych nějaké foto, ale mám je asi jen doma, ale tenkrát jsem měla spoustu fotek rozmazaných, takže zůstaly jen krásné vzpomínky. Ještě nám chybí kousek severní hranice, zruba od Komáří hůrky do Výběžku, tak snad zase někdy se povede něco podobného.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2014
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toulky 2009, poprvé natěžko

         

    Pěkná cesta. A zajímavé povídání. Začínám zase jednou uvažovat, kam letos... :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 23.02.2014
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

390 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024