reklama

Marian jede domů

Byl jeden z těch, kteří nad pulitrem pořád pracují. Pozdě dodaný materiál, neprokótované výkresy, mladý šéf co nic neumí, stále se stupňující rozčílení a s ním i úroveň hlasitosti.Seděl od svého parťáka tak metr, ale řval na něj jako přes půl dědiny.
„Proboha, nehulákej tak!" už jsem to nevydržel…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 22.12.2013
Autor: Jindra8526
  • Re: Marian jede domů

         

    A borec nakonec, dáváme mu palec nahoru.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2013
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Marian jede domů

         

    Tak za to žes nás slováky vykreslil jako pracovité lidi s dobrým rodinným zázemím ti dávám palec hore ale jestli je ten Marian Róm a tys ho po českém zvyku zařadil mezi Slováky tak to bys mě nasral :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2013
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Marian jede domů

           

      A co když je Marian Maďar?

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2013
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Marian jede domů

             

        To by mi nevadilo Slováci mají s Maďary dlouho společnou historii, na kterou v dobrém vzpomínají ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.12.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Marian jede domů

           

      Marian není Rom ani Cikán, a vůbec není podstatné, jestli je Slovák, tedy pro mě.

      Marian je dobrý chlap, kterého osud zavál daleko od lidí, které má na světě nejraději a tak jsme mu poskytli dočasný azyl.

      Marian mě dojal tím, že si to uvědomil.

      Toto je Marian (publikováno se souhlasem)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Marian jede domů

         

    Tak dobrá. Budu brát vážně tohle přání a to na zrcadlovém webu jakoby nebylo.
    Přeji Ti šťastné a veselé a přeji Ti, abys ses zbavil nenávisti k lidem, které jsi nikdy Pod ledem nepotkal.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Marian jede domů

           

      Hodně věcí myslím vážně, a o nenávisti píšeš protože mě vůbec neznáš.
      I Tobě a Tvé rodině vše dobré.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Marian jede domů

             

        :-)
        ještě chvilku mi povyprávěj o nenávisti :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.12.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
        • Re: Marian jede domů

               

          Třeba že ti i při kladnejch erekcích nestoupá karma. Holt tlačíš lidi v žaludku. :-) Nějaká palečnice na tyhle palečkáře by se hodila.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.12.2013
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          • Re: Marian jede domů

                 

            A jsou to vůbec lidi? :-)

            Jsem si vzpoměl na ten starej tátův, jak visí v sestém patře na římse jen za konečky prstů nějaká ženská, a z otevřeného okna jí mlátí nějakej chlápek přes ty prsty kladívkem.
            Dole to vidí jinej chlápek a křičí nahoru:

            "Člověče, okamžitě tu ženskou nechte!" a zezhora slyší:
            "To není ženská ale tchýně" a ten chlápek se podrbe ve vlasech a křičí zpátky nahoru:
            "Ale, že se kurva drží, co!"

            [ Zpět ]
            Datum: 23.12.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
        • Re: Marian jede domů

               

          http://zpravy.idnes.cz/marianu-kotlebovi...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.12.2013
          Autor: magic1000
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Marian jede domů

                 

            Na stráž :-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 23.12.2013
            Autor: magic1000
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Marian jede domů

         

    Jo, proto ty tak rád do té putiky. Ty tam hledáš náměty. Příjemné čtení!

    [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2013
    Autor: klika
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Marian jede domů

           

      Pod ledem není putyka ale restaurace :-)

      Chodím si tam přečíst noviny, popovídat s matláky a kamarády a občas mám kliku, že potkám i nějakého fajn chlapa, jako je Marian.

      Být celé dny sám doma jen s počítačem (a pochopitelně madam)je na hlavu, člověk musí mezi lidi.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

442 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024