reklama

Nisa - Odra - Labe - 4. díl

13. den (11 km) Vstáváme v osm hodin. Je chladno, ale nebe se rychle vybírá. Vypadá to na pěkný den. Dlouho se nám nedaří zapálit ve vařiči vlhké dříví, ale nakonec to přece jen chytlo. Pán z vedlejšího přívěsu už se na to zřejmě nemohl dívat a přinesl nám mezitím svůj plynový vařič. Po chvíli ho s…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 04.12.2013
Autor: Santi
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

         

    No konečně! ;-))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2013
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

         

    Skvělé putování.
    Díííky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

         

    "Cesta ještě neskončila a už se nám po ní stýská. ... Dnes si to skoro užívám - je to naposled."
    Dnes to bylo i smutné čtení ...
    Přeji další pěkná cestování.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2013
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

           

      Ale zase jsem rád, když si ověřím, že s tím "cesta ještě neskončila a už se nám po ní stýská" nejsem sám.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.12.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

             

        To je na kapesník....
        Já jak si vyhrával ty starý pecky, stane se mi občas, když nějakou zaslechnu, jsem najednou o stovky kilometrů jinde...

        Z cíle si pamatuji jen ten hrozný zmatek v hlavě, rozpolcenost štěstí i lítosti.

        Musím opatrně, aby mi Murphy nenapařil zase nějaké kilometry, takže takhle:

        To ten chlápek v ordinaci vystrkuje holou zadnici na lékaře a říká: "no, a pane doktore, takhle jsem rozpolcen i vevnitř"....

        [ Zpět ]
        Datum: 05.12.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

         

    Tak jsem si všechny díly převedl do mobi a už se těším, jak si to teď přečtu v kavárně při čekání na autobus najednou.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2013
    Autor: petrp
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

         

    Díky! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

         

    Balt je vždy krasne! Mam rada koukam foto od k.vl. Už davno jsem rozhodla jit na dovču prište rok do Balt.Asi nebudu nemecke,uvažuji polske nebo danske,ješte nevim,zaleži finance ,,danske,, a spoje vlaky,,polske,, ,nevim. Prište rok Balt bude počtvrty krat.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

         

    Moc fajn se to četlo a i když mě ta Nysko-Oderská stezka láká, tak ta představa těch dlážděnek z žulových kostek mě spíše odrazuje. ale když jste to zvládli i s vuzkem a děckama tak si zas říkám, že by to možná nemuselo být tak zlé.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2013
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

           

      Ta dlažba je nejčastěji jen v těch přímořských oblastech a jen ve vesnicích. Častým jevem je to, že na kraj vesnice vede asfaltka, ve vsi je dlažba - takový přirozený velkoplošný retardér - a za vsí je zase asfalt. Jako problematičtější bych viděl třeba dlouhý úsek panelky před Anklamem nebo některé rozbité cesty na Usedomu. Holt chudé Meklenbursko.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.12.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

             

        Je to přesně tak. Dlážděné úseky tvoří jen zanedbatelnou část z celé trasy Odra - Nisa. A to hlavně na severu. S trochou opatrnosti a pomalu se to dá projet bez problémů - pokud člověk nejede na silničce...

        [ Zpět ]
        Datum: 05.12.2013
        Autor: Santi
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

           

      Mimochodem většinou nejde o žulové kostky, to by si ještě mohli fandit.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.12.2013
      Autor: petrp
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

             

        Mně se líbila vydlážděná lesní cesta před Mescherinem, i když jsem si říkala, že do lesa se to moc nehodí, ale jelo se po ní skvěle.
        Jo, asi nejdrncavější je ta panelka před Anklamem, změřila jsem to na 8 km, časově radši ani ne, pro vozík to byla zkouška.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.12.2013
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

               

          Dlážděnou před Mescherinem si nemapamatuji, ale připomnělo mi to cestu před Neustadtem nad Sprévou, po které jsem jel v horkém poledni, kdy bylo všude ticho a cesta pod kolem jemně zvonila, jak dlažky klapaly o sebe.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.12.2013
          Autor: petrp
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

                 

            Koukám, že budu muset fotografování na kole rozšířit o další téma a to jsou povrchy stezky:-) Jinak dík za náhledy na stezky, snad se tam jednou vypravím tím směrem. :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 06.12.2013
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

                   

              Já jsem v tom bohužel hrozně nesystematický. Občas nějaký povrch vyfotím, také třeba cyklostojany, či řešení zeleně mezi stezkou a silnicí, ale jak nerad fotím, tak si často nevzpomenu i když vidím něco zajímavého.

              [ Zpět ]
              Datum: 06.12.2013
              Autor: petrp
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

         

    Mate nekde vice fotek? Na tolik kiláků je jich málo.. Dik

    [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2013
    Autor: Ufo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nisa - Odra - Labe - 4. díl

           

      Připojuji se, taky bych se koukla.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.12.2013
      Autor: BuLenka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024