reklama

Velký test elektrokol – A2B Hybrid

Masivní městský suverén se svým zařazením pohybuje na rozhraní mezi elektrokolem a elektromopedem. Síla elektromotoru a rychlost ho ještě řadí mezi elektrokola, tento výkonný německý pracant je skvělým pomocníkem do kopcovitého města.

Datum: 01.07.2013
Autor: Redakce
  • Výlet do historie..

Zdravím autora "Redakce". Mám doma jedno elektrokolo z roku 2007 a nabízím ho do redakčního testu. Myslím, že to bude mít stejně praktický smysl, jako všechny již provedené "recenze" ve kterých "kola dopadla více než dobře"... ach jo..

[ Zpět ]
    Datum: 02.07.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velký test elektrokol – A2B Hybrid

Už jsem to ani nečetl, abych se něco takového nedozvěděl...

[ Zpět ]
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://richardlofthousecc.blogspot.cz/2013/05...

tenle test je k tomu více kritický, velká váha, obtížná manipulace, na tu cenu hodně ošizené osazení atd...

[ Zpět ]
    Autor: újezďák

Souhlasím. Pokud kolo jede, tak to ještě jde, ale zastavování a rozjíždění je hrůza. Vysoká hmotnost, těžiště vysoko kvůli baterii nad kolem. Jezdil jsme v kopcovitém městě i za městem, dali jsme 65 km s dobíjením v hospodě u kafe.
      Pro mne tohle rozhodně ne, ani do města ani na vyjížďky.

[ Zpět ]
      Datum: 18.07.2013
      Autor: Dusi
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (15 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018