reklama
Země: Ukrajina Ukrajina

Na Ukrajině po Ukrajině

Co říkáte na tohle? Vypadá to, že se Ukrajiny dostanou opět do módy. :) https://www.facebook.com/naukrajinepoukrajine

[ Zpět ]
Datum: 19.05.2013
Autor: martin007
  • Re: Na Ukrajině po Ukrajině

perfektní...

[ Zpět ]
    Datum: 21.05.2013
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Podkarpatské bicyklování

(David Barták, CK Kudrna)
23.08.2021, 9 dní
8 800 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do okolí

včera
Ahoj, hledám tu cyklistku pro společné cyklovyjížďky do okolí, na pohodu, nejlépe víkendy

Hledám: Parťák na kolo kolem 60

06.06.2021
Kamarád na cykloturistiku, v pohodě, pro radost, hlavně na objevování krásných a zajímavých míst u nás.

Hledám: Partnera na cyklování

02.06.2021
Seniorka s e-bike hledá cyklo partnera, nejlépe také s el.kolem, Praha - Stodůlky a okolí.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

206 cyklistů (8 přihlášených)

Kavkaz s dětmi - část 9.

Podél řeky Tskhenistsqali a seznámení s Velkým Kavkazem Když už se na to sedlo dáte, tak už ho budete muset…
Peggy | 09.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 8.

Z Tbilisi do Kutaisi Trasa z Tbilisi do druhého největšího gruzínského města byla vcelku obyčejná. Nedělo se…
Peggy | 03.06.2021

Okolo ČR - 2. část

Moje cyklistika je biková cyklistika. Postupně jsem se vyvíjel od totálního začátečníka, účastníka bikových…
vrubozubec | 28.05.2021