reklama

Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

Dálková cyklistika je o úniku, poznávání nových míst, zdravém životním
stylu a svobodě pohybu. Naprosto při ní platí pravidlo, že cesta je cíl.
Každá zatáčka, stoupání, sjezd či zastávka slibují nové výhledy,
zážitky a pocity.

Datum: 26.02.2013
Autor: Redakce
  • Re: Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

To je krásně vyjádřené! Po skotsku jsme na kolech putovali. Je to krásná a drsná zemně hlavně počasím a midge na severu...

[ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Valdek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

Já tohle nemůžu číst. Já z toho pak mám nějakou smutnou náladu:-)

Mimochodem. Nad Inverness začíná to "pravé" Skotsko. Pustina, kopce, neskutečně zelené pastviny, volně se pasoucí ovce, vřes, Gaelština, bažiny, rašeliniště, staré opuštěné stavby....

Delfíny lze pozorovat aj ze břehu. Třeba ve Findhornu (20km východně od Inverness). Je to známá oblast pro jejich pozorování. A nejen delfínů. Dost často se tam válí tulení, zvláště za odlivu. Chodil jsem tam odpočívat a pokecat si s nimi:-)

[ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na sport

Hledám: partnerku na sport
17.01.2020
Rád bych zde našel kamarádku - partnerku na sport, teď v zimě především běžky, zbytek roku běhání a kolo (silniční…

Hledám: ženu pro život, cyklistku

16.01.2020
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…

Hledám: Cyklistku Vysočina.

14.01.2020
Fajn cyklistku 35-45 na prodloužený víkend do Maďarska, začátek května, start Gira. A vůbec partacku nejen na kolo…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (3 přihlášení)

Západní Evropou s dětmi aneb od Severního moře ke Středozemnímu - část 1.

část první, Německo a Holandsko "A kolik tam bude McDonaldů?" zeptaly se děti, když jsme je seznámili s…
Peggy | 16.01.2020

Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

Loni jsme jeli ve dvojku Orlické hory, tak jsem si říkal, že bychom se mohli posunout kousek na západ.…
ondrapisklak | 18.12.2019

Putování na posvátnou horu

Den 1. Čtvrtek, 18. července 2019 ráno nakládám na kolo brašny narvané k prasknutí a k tomu i malý stan.…
JohnyB | 14.12.2019