reklama

Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

Dálková cyklistika je o úniku, poznávání nových míst, zdravém životním
stylu a svobodě pohybu. Naprosto při ní platí pravidlo, že cesta je cíl.
Každá zatáčka, stoupání, sjezd či zastávka slibují nové výhledy,
zážitky a pocity.

Datum: 26.02.2013
Autor: Redakce
  • Re: Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

To je krásně vyjádřené! Po skotsku jsme na kolech putovali. Je to krásná a drsná zemně hlavně počasím a midge na severu...

[ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Valdek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

Já tohle nemůžu číst. Já z toho pak mám nějakou smutnou náladu:-)

Mimochodem. Nad Inverness začíná to "pravé" Skotsko. Pustina, kopce, neskutečně zelené pastviny, volně se pasoucí ovce, vřes, Gaelština, bažiny, rašeliniště, staré opuštěné stavby....

Delfíny lze pozorovat aj ze břehu. Třeba ve Findhornu (20km východně od Inverness). Je to známá oblast pro jejich pozorování. A nejen delfínů. Dost často se tam válí tulení, zvláště za odlivu. Chodil jsem tam odpočívat a pokecat si s nimi:-)

[ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sympatického cyklistu

24.09.2021
Ahoj, hledám nezadaného a pohodového cyklistu na 50 let, pro cyklovýlety a fajn dny na kole, který má rád přírodu,…

Hledám: cyklistku / cykloparťačku - Středočeský kraj

22.09.2021
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné cyklo-projížďky, nejraději po cyklostezkách a silnicích…

Hledám: Na kole z Prahy

19.09.2021
Ahoj, hledám tu cyklistku na vyjížďky z Prahy do okolí a třeba i dál, na pohodu, nejlépe víkendy či po práci
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

181 cyklistů (4 přihlášení)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021