reklama

Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

Dálková cyklistika je o úniku, poznávání nových míst, zdravém životním
stylu a svobodě pohybu. Naprosto při ní platí pravidlo, že cesta je cíl.
Každá zatáčka, stoupání, sjezd či zastávka slibují nové výhledy,
zážitky a pocity.

Datum: 26.02.2013
Autor: Redakce
  • Re: Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

         

    To je krásně vyjádřené! Po skotsku jsme na kolech putovali. Je to krásná a drsná zemně hlavně počasím a midge na severu...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Autor: Valdek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skotskem na sever po cyklotrase číslo 7

         

    Já tohle nemůžu číst. Já z toho pak mám nějakou smutnou náladu:-)

    Mimochodem. Nad Inverness začíná to "pravé" Skotsko. Pustina, kopce, neskutečně zelené pastviny, volně se pasoucí ovce, vřes, Gaelština, bažiny, rašeliniště, staré opuštěné stavby....

    Delfíny lze pozorovat aj ze břehu. Třeba ve Findhornu (20km východně od Inverness). Je to známá oblast pro jejich pozorování. A nejen delfínů. Dost často se tam válí tulení, zvláště za odlivu. Chodil jsem tam odpočívat a pokecat si s nimi:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.
včera
Hledáme cyklistky na cyklistickou víkendovku 2. - 4.8. Jedeme do Krušných hor do Klínů, jezdit budeme po…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
20.07.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Parťáka/Parťačku

19.07.2024
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (1 přihlášený)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024