reklama

S prstýnkem okolo Lipna

Byly to už skoro čtyři měsíce, co jsem se zamiloval do mého modroočka, kterému jsem neřekl nijak jinak, než Andílku. Milovali jsme se a všechen čas museli a hlavně chtěli trávit jen spolu, ale jednou to prostě přijít muselo, i když jsme oba nechtěli. Bylo to naše první odloučení, do té doby jsme…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 07.01.2013
Autor: Bady
  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

         

    Tak jsem z toho mírně zmatený. Dal Ti Andílek nakonec kopačky, nebo jste stále spolu?

    Jinak by možná prospělo, kdybys trochu zkrátil popis Tvých zamilovaně rozervaných pocitů. Četlo by se to lépe.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2013
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      Tak ono je to evidentně na tomhle založeno. Jako náhled do svých pocitů fajn, ale jinak, no...
      Nechci se Tě(Vás), Bady, dotknout, ale tohle dokáže napsat snad každý, krom mne, na první pohled nezajímavé.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2013
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -15
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Nic ve zlém, ale myslím že sis teď naběhl na pěkně velké vidle.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2013
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          Má smysl se v jeho případě opakovat?!? Myslím že ne... On si s tou svojí sebechválou jednou namele držku sám.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            "Namele držku"

            Opravdu nejsi schopna se chovat slušně?

            Proč nemůžeš napsat třeba: „On na tu svoji sebechválu doplatí?“

            Tohle je přesně ta vulgarita, kterou tady neustále vyvoláváš konflikty :-/

            [ Zpět ]
            Datum: 08.01.2013
            Autor: 0iIi0
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Na "dámu" poněkud drsnější slovník, máš recht.

              [ Zpět ]
              Datum: 08.01.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          Já vím. Ale holt tohle, byť velmi hezky napsané, nestojí ani za přečtení.
          Celý to stojí a padá na tom, co kritizuješ.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2013
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            To možná ano, ale v každém případě si hoch poradil s mateřštinou mnohem lépe, než ty si kdy předvedl.

            Ty jsi přesně ten týpek o kterém si psal v nějakém tom tvém útvaru - spisovatel, který nemá co psát.

            Vymýšlíš si, fabuluješ, a nevým jestli záměrně nebo nevědomky s jazykem zacházíš jako řepan, nebo jak říkala Ifča, talentovaný žák 6té třídy. Poctivě jsem si pořečetl všechno co na tom svém web-blogu máš a mám pocit, že si se vydal do slepé uličky - alespoň pokud jde o nakládání s mateřským jazykem.

            [ Zpět ]
            Datum: 08.01.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Ech, to by ses divil, co všechno lze považovat za umění.
              Možná, že si pohrál s češtinou líp, ale to fakt nepřidává na kvalitě. Jistě, dobře by to šlo prodat, to jo. Když už jsem došel k tomuhle, tak právě o tomhle je ta povídka o spisovateli, co neměl o čem psát.

              [ Zpět ]
              Datum: 08.01.2013
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Prosím slovo "umění" používej s velkou pokorou, naše drobné slovesné pokusy se k umění ani nepřibližují, a pokud jde o mě, ani to není cílem.

                [ Zpět ]
                Datum: 08.01.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              •      

                Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                Datum: 08.01.2013
                Autor: Bady
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Abych řekl pravdu já jsem takovým pidi zastáncem toho co jsi napsal, alespoň co se týče „díla“ Nikdy mi neřekly svá jména, ale já si myslím, že je přesto znám. Ono jsem od tebe asi ani nic víc nečetl. Přišlo mi to zajímavé, možná jsem chápal řekněme pointu proč, ale na mě strohé já rád kudrlinky. Ale v žádném případě ti to neberu a už vůbec si netroufám na nějaká hodnocení. Jsem člověk, co strpí vše, dokud mu to někdo nevnucuje, takže děkuju za názor naštěstí proto tu je ta svoboda chci/nechci číst.
                K umění vím, že je to dnes moderní slovo vlastně vše co je dnes originální je umělecké. Dalo by se říci svobodná doba, nebo taky smutná doba já si stojím za názorem že umělců a odborníku je poskromnu a ani jedním nejsem a zřejmě nebudu. Jediné co mi zbývá je být zapáleným nadšencem v tom co mě baví.

                [ Zpět ]
                Datum: 08.01.2013
                Autor: Bady
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Ono je to problém, někde chce to, někde chce ono. Je to zcela individuální. K Tvému se ty kudrlinky hodí, a jsou prakticky nutné, a emoce taky. Ale musím říct, že kdybych měl číst takovou knížku, musel bych se hodně nutit, protože očekávám víc.
                  Co se týká mého, tak tomu, co jsem dal sem, by ty kudrlinky mohly snadno uškodit. Ono fakt záleží, co je záměrem autora říct. Zrovna nedávno jsem si připomenul jednu "povídku" mého oblíbeného autora, no to by bylo řečí, kdybych svedl sem dal něco podobného, ale tam to holt sedí.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 08.01.2013
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                         

                    Sem s tím, na řeči nehleď, člověk se musí furt učit

                    [ Zpět ]
                    Datum: 08.01.2013
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                           

                      Sám bych nejdřív musel něco takového vymyslet. Ale pokud si seženeš knížku "Člověk svého času", tak to tam najdeš.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 08.01.2013
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                             

                        Aha, už to mám:
                        http://www.saspi.cz/dila/2101-clovek-pan-sveho...

                        Sklářští výtvarníci Štiplovi školy se naučili říkat o věcech, které jsou méně či více podařeným padělkem "je to poučené".

                        Takže jak vidím, ty ses "poučil" nikolivc ku prospěchu věci, protože i originál, dle mého amatérskéhou soudu je velmi naivní až dětinský, protože kolega Theodor píše o něčem, co nezná a nezažil.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 08.01.2013
                        Autor: Jindra8526
                        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                               

                          Zase kouzlo nechtěného, google mi přihrál ten link výše, a když porovnám s tím tvým svěžím díllkem, vida :-)

                          Ale ty si asi měl na mysli tohle:
                          http://muj-antikvariat.cz/kniha/clovek-sveho...

                          Koupil jsem to teď v antikvariátě na Vinohradech, snad mi to příjde coby dup, dík za typ.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 08.01.2013
                          Autor: Jindra8526
                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                                 

                            Měl jsem zmínit i jméno autora, no moje chyba.
                            Ač jeho tvorba je většinou v rovině sci-fi nebo fantasy, tak jeho knížky a povídky jsou literárně na velmi vysoké úrovni. (Bohužel, spousta jeho děl není přeložena do čestiny.)

                            [ Zpět ]
                            Datum: 08.01.2013
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                         

                    Konečně jsem našel smysl života a dnes v noci budu konečně klidně spát. Po přečtení vašeho dialogu (Bady + cyklopalmovka) jsem došel k závěru, že se pohybujete ve výšinách nedostupných obyčejnému smrtelníkovi.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 08.01.2013
                    Autor: jinec
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                           

                      A já se k tomu nahlas přiznám, já jim to docela závidím.

                      Taky bych chtěl být rozevlátým a kučeravým a trápiti se tvůrčíma mukama či láskou a nikoliv zápasit s podagrou, alespoň poránu :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 08.01.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                           

                      Ano pravda ve věcech co nikdo nedokáže definovat lítám hodně vysoko a všichni mi říkají, ať to nedělám. Ale mě je takhle krásně a věřte mi nebo ne tak například Andílek si toho dlouhou dobu cenil, protože dokážu v oněch nevysvětlených věcech to co většina ne. Ano ty pády jsou pak fatální ovšem i když spadneš z kola znovu na něj jednou nasedneš. A nejsem ten případ člověka, co běhá v bohémských šatech po Praze, nýbrž ten jeden z posledních do kterého bys tohle všechno řekl, protože ve věcech popsaných a pochopených jsem možná zase až příliš na zemi.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 08.01.2013
                      Autor: Bady
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        á, takže nejenom "pan" umělec, psycholog, ekolog, a já nevím, co ještě, ale i umělecký kritik?!? Trocha, teda spíš hodně víc, soudnosti by ti rozhodně neškodila!

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2013
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Boha jeho, to je hláška dne. Takhle jsem se dlouho neřechtal.

        Můžu tě poprosit o jednu věc? Neber do úst a ani do pera slovo "umění", když mluvíš nebo píšeš o sobě a svých výtvorech. Děláš si jen ostudu. To tvé psaní na úrovni žáka osmé třídy (jak slohově tak i gramaticky) se opravdu za umění považovat nedá. Já osobně bych se za něco takového strašně styděl.

        Bady asi taky není vypsaný, ale dalo se to číst. A šlo to plynule (jinak souhlasím se Zden42). Kdežto ta tvá heslovitá laboratorní zpráva ze soukromého života se ani přečíst nedala.

        Ještě jednou prosím. Zkus jiné umění. Já ti klidně daruji nějaký starší fotoaparát. Klidně ti koupím i film. Třeba Flexu. Na tu fotilo tolik velikánů. Třeba se konečně trefíš.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2013
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          Slovy klasika - "S pozdravem, nepište mi, a pokud možno nepište vůbec, Ladislav Stroupežnický"

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2013
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      Já si to taky uvědomuji. Ono na jednu stranu jsou emoce to, co podle mě dává čtení ten náboj, ale všeho moc škodí, zkouším se od toho odervat, ale s mou povahou a aktuální situací to příliš nejde.
      A co se kopaček týče, asi jsem to, až příliš zakulatil slovy “Po příjezdu na chatu jsem zase na plný úvazek miloval, protože na nic jiného ani síly nebyly, našlo se ve mne jen to co je skutečné.“ Moje chyba asi to skutečně nejde dokonale pochopit, ale ne kopačky nepřišli to až o několik let později.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2013
      Autor: Bady
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

         

    Na poprvé velmi dobré.
    Zdeněk má pravdu, ubrat na emocích, ale ono to asi moc nejde.

    Věrohodné a upřímné, na Cyklopalmovku kašli, jeho klopýtavá snaha býti literátem není cesta, kterou bych radil se vydat.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      Proč myslíte, pane kritiku, že je to na poprvé?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Protože to vím.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          Víš na sto procent nebo se domníváš podle stylu psaní?!?

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2013
          Autor: radka
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            Řekl jsem, že to vím.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.01.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Můžeš mě vysvětlit, co je na větě "Řekl jsem, že to vím" na palec dolů?

              To je fakt na hlavu.

              [ Zpět ]
              Datum: 09.01.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Tak teď jsem napnutá, kolik těch mínusů jsi sám sobě dal a co si odpovíš :o)))

                Jinak co mě se týká - u brouka Pytlíka na té větě není divného nic.

                [ Zpět ]
                Datum: 09.01.2013
                Autor: radka
                Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Ty nezklameš. :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.01.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Ty všechny plusy jsou taky ode mĕ :-)

                  Když jsem napsal že to vím, napsal jsem čistou pravdu.
                  Ty si tu hraješ na frajetku a víš úplný prd.

                  Já vím.
                  A třeba si ukruť palec :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 10.01.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Jen tak pro pořádek - NEVĚDĚLS´...

              Bady, Za ledňáčkem do kopřiv:
              "...Jo něco podobného mi řekli kamarádi, když jsem před nedávnem napsal jistou historku ze života, jenž jsem šířil jen tak mezi kamarády. To byla asi ta má skutečná prvotina..."

              [ Zpět ]
              Datum: 15.01.2013
              Autor: radka
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Jen pro pořádek, věděl.

                Vem to tak, že Badyho tak trochu znám a jsme tak trochu kamarádi asi 5 nebo 6 let.

                Dávat něco přečíst kámošům, nebo posílat na ksichtoknihu je něco jiného, než to fláknout na takovýhle server a vystavit se kritickému pohledu lidí, kteří autora textu vůbec nijak neznají a proto text hodnotí naprosto nezaujatě.

                První střet s čtenářem je tady, a podle mého, docela vyšel, nebo ne?

                [ Zpět ]
                Datum: 15.01.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Tu poslední větu beru. Pokud by jsi to takto řekl hned na začátku, tak by mne ani nenapadlo se ptát.

                  Hele, ono je to fuk. Mě na tom jen zarazilo, jak rezolutně jsi tvrdil, že víš něco, co může vědět jen dotyčný sám. Přesně styl brouka Pytlíka. Proto jsem do toho rejpla.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 15.01.2013
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

         

    Mně se to náhodou také docela líbilo, jen hned zkraje za větou: "Ona měla letět na čtrnáct dní do Španělska s rodiči a já na týden, na kole po Šumavě také s rodinou." jsem si představila, že na tu Šumavu jedeš s manželkou a dětmi :-))))

    PS: pro život a další vztahy jen malá rada: podobná závislost na někom není nikdy dobrá, vydržet bez někoho týden nebo dva není zase tak šílené, navíc v dnešní době s vymoženostma jako jsou maily, Skype ... když je někdo méně závislý, neznamená to, že miluje méně.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2013
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      Jo, to byla moje první myšlenka taky. Naštěstí se to vyvinulo jinak.

      Vlastně - naštěstí?

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2013
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Voni ti mladí vědí vlastně prd :-)

        Porád spolu, když ne za ruku tak na skype, ksichtoknize, sms a mobil.

        Za nás to byly jiné vztahy, napíšeš dopis, dojde za 3-4 dny, když to všechno šlo dobře, pak okamžitá a blesková odpověď, tedy když všechno šlo super, za tejdem máš na stole lístěk od "milované". V Perle dva telefony, jeden v pívovaře na vrátnici, druhej na poště - v pracovní době pošty. Do Prahy se telefonovalo meziměsto na výzvu. Rychlejší sednout na kolo a doject tam :-)

        A to už vůbec víme prd, jak to chodilo, když byl zamilovanej takovej Neruda, to musel být teprve držák...

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      Já se ani nedivím. Myslím, že ve zdejší komunitě je můj věk spíše průměrným věkem vašich stojů. :-) Ve vší úctě samozřejmě. :-)
      A za radu děkuju, bohužel mi úplně stejná slova říkalo tucty lidí. Já už jsem bohužel takový nemám okolo sebe kupu lidí, ale jen pár dušiček, který mám opravdu rád. Ovšem tenhle příběh se možná až příliš brzo zvrhnul v něco mnohem víc v to, co asi člověk hledá notnou část života.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2013
      Autor: Bady
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Ovšem tenhle příběh se možná až příliš brzo zvrhnul v něco mnohem víc v to, co asi člověk hledá notnou část života.

        Hele Bady, tahle Tvoje věta, nepřipadá Ti trochu podobná jako:
        Tekutina ne více, ale vůbec ne nepodobná čaji.

        Zkus formulovat jasněji. I myšlenky.
        Jeden pak neví o čem je řeč.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2013
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          Teď to byl ale záměr. Nechci prozrazovat obsah jen „navnadit“, protože si myslím, že o tom třeba někdy napíšu a bude to použitelnější než jen komentář.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2013
          Autor: Bady
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            To je v pohodě, když chceš čtenáře navnadit na další pokračování. Ale já opravdu z té věty nejsem moudrý. Je to možná moje chyba, ale jak je to napsáno, nedává mi to žádný smysl.

            No, v každém případě piš a zkoušej to dál. Jen trochu popřemýšlej nad tím, co Ti radí ostatní.

            [ Zpět ]
            Datum: 08.01.2013
            Autor: Zden42
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              K prvnímu odstavci - jsem stejně nechápavý jako Ty.
              A k druhému odstavci ("..v každém případě piš dál..") - řečeno z mé strany natvrdo: i když zlobím, takový trest si nezasloužím.

              [ Zpět ]
              Datum: 08.01.2013
              Autor: jinec
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                No, já třeba nečtu Viewegha. Ani on (alespoň doufám) ani já to nebereme jako trest. On si dál píše. Já si dál nečtu.
                :-))

                [ Zpět ]
                Datum: 08.01.2013
                Autor: Lanna
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Psaní má tu výhodu, že existuje možnost "to prostě nečíst".

                Horší je, když se někdo pokouší stát jazzovým trumpetistou, to trpí celé široké okolí :-)
                (ještě jí mám schovanou)

                [ Zpět ]
                Datum: 08.01.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        14 let? Tak to jsi, chlapečku, ještě pod zákonem, to bych podobné články raději nepsala ;-)

        (těch 14 let soudím podle podle tvého vzorce stáří mého kola :-) )

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2013
        Autor: Peggy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

         

    nebylo to zas tak špatné čtení, ale příště bych text zkrátila a trochu víc se věnovala gramatice. To je překvapení co, že kolem Lipna jsou kopce a okolo jezera to je pěkná dálava? Na Šumavu se určitě ještě s kolem i nějakou slečnou/paní vrať třeba objevíš ještě mnoho zajímavých cest.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2013
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

         

    To ses možná ani nenadál. Tolika fundovaných literárních kritiků.
    Docela pěkné. Na můj vkus trochu moc dlouhé a "přetlakoidní". Jako kdybys chtěl toho na malém prostoru příliš moc. Ale zase, zamilovaní lidé jsou lehce přetlakovaní vždy, takže třeba to byl záměr. Každopádně, když bych používala dlouhé věty, dala bych pozor na interpunkci. Ta tvoje mě trochu rušila (ale já mám s interpunkcí taky problém:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      To teda! Ale jsem rád dodnes mě hodnotily akorát tak ve škole.
      Co se týče gramatiky a interpunkce vím o tom, snažím se, ale moc se nedaří, já jsem češtinou a vůbec jazyky nepolíbený, už na základce jsem šel ve stopách techniky a při ní se bohužel příliš nehledělo na jazyky. Dokonce profesorka na střední kvůli mně musela zavést dvojí hodnocení většinou jsem měl 1 či 2/5. První část za obsah a druhá za gramatiku. Po zpětném přečtení těch slohovek jsem si říkal, jestli to už není dysfunkce. Ale když já chci tak moc psát dokázat vyjádřit co skutečně cítím způsobem čitelným a pro někoho obohacujícím. Na tohle jsem dostal odpověď, piš a čti časem se ke všemu dostaneš. No, tak uvidíme.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2013
      Autor: Bady
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Nebo taky ne :-)
        Ale je tu jiná možnost, gramatické a formulační chyby vydávat za umění, a říci, že ty jako autor si sám sobě nejlepším kritikem a do toho jak píšeš ti žádný z lidí, co umění nerozumí nemá co kecat, a je vymalováno :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          Četl jsem kdysi knihu od nějakého českého tuláka,kterýjezdilstopemabyltakyvindiiabylytozajímavézážitkyapsaltímhleoriginálnímapronějchrakteristickýmstylem. Přestože to bylo velmi zajímavé, nedalo se to skoro číst. Jo a ještě tam byly pravopisné chyby.
          Prostě hovno bude smrdět byť se bude nazývat čokoládou.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2013
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            Svoboda. S tím chlapíkem se dobře kecalo a zažil spoustu věcí, ale nedokázal jsme to pro ten jeho jazyk dočíst. Totéž třeba Honza Wolf

            [ Zpět ]
            Datum: 13.01.2013
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

         

    Musím souhlasit se Zden42. Ale pro mne je to fajn. Rád jsem si to přečetl! Jen pokračuj.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

         

    Díky, docela jsem si početl. Neřekl bych, že je to vysoká literatura, ale je z toho cítit obrovský zápal, což je v té dnešní záplavě únavy, opatrnosti a cynismu velmi osvěžující.

    Stojíš-li o kritiku, nenapíšu asi nic, co by nepsal už Zden nebo Peggy, ale zkusím to nacpat do tří bodů:

    1) Rozhodni se pro jedno hlavní sdělení, které má z textu vyplynout. To podtrhni, ostatní motivy tam můžou být, ale hierarchie musí být jasná. Nerozhodnost je hřích.

    2) Zkracuj. Klidně napiš jednu myšlenku deseti způsoby za sebou, ale za týden si to po sobě přečti a devět jich bez milosti smaž. Opakování myšlenky (a také emotivních výroků) dojem nezesílí, ale oslabí.

    3) Snaž se nacházet vyjádření, jaká ještě nikdo nepoužil. Občas se třeba sekneš, ale v ostatních případech bude tvůj jazyk originální, zajímavý a vtipný. Používat obnošená klišé je jako vlastnit sklepení plné skvělých vín, a srkat doma krabičák.

    A 4. bod navrch, ten nejdůležitější: hlavně piš! Je to fajn.

    P.S. Mému kolu je 12 let. Jestli je ti tolik a přesto píšeš takhle, beru vše zpět a hluboko smekám! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2013
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      Stojím o kritiku, chci se zdokonalovat, takže děkuji. Jedna věc je, že si tím víceméně vylévám srdíčko potřebuju dokázat svou lásku, ukázat světu že i v dnešní době tady někdo takový chodí, což bude ten zápal. Přitom stále chci, aby to mělo formu, či nějakou úroveň, mohlo to celé oslovit. Nechci nějakým způsobem zaujmout či snad poučovat to ne, ale cílem je aby si po přečtení mého psaní mohl někdo říci a pochopit jak to ten kluk vlastně má a že je to celkem zajímavý.
      S tím věkem jsem to asi trochu přepálil nějak mi nedošlo že jsem na odborném webu, takže tady bude průměrné staří kola trošku jiné. Řeknu to zase trochu zastíněně. Za pár týdnu bude můj věk opačným poskládáním čísel stáří vašeho kola.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2013
      Autor: Bady
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Teda přiznám se, že když jsi mluvil o tom, že se věkem vymykáš, tak jsem tak nějak automaticky myslela, že směrem nahoru :o)))
        Takhle jsi ale v průměru - mnohým je tady něco málo přes dvacet :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          což ovšem není případ kolegynĕ radky, milý Bady :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 09.01.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            No počkej, že mi ještě nebylo dvacet, na to ti neskočí. Já se za to nestydím, že mi už těch 20 bylo :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 09.01.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            to není taktní k dámě, tak přiznávám svůj mínus

            pro Bady: myslím, že je jedno kolik komu z nás je, při jízdě na kole i při "pokecu" na tomto webu.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.01.2013
            Autor: HMS
            Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              K dámĕ nikoliv, ale dáma nemluví tak, jako se vyjadřuje kolegynĕ radka.
              Viz výše Oiilio, nebo jak se to jmenuje. Dáma se chová jinak, než kolegynĕ radka -pavlačová udavačka.

              Ten link na medvĕdobi stránky jistĕ připojovat nemusím.

              [ Zpět ]
              Datum: 10.01.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -14
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Od namyšleného sebestředného ješity to zní opravdu "přesvědčivě".

                [ Zpět ]
                Datum: 10.01.2013
                Autor: Burajda
                Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Hele, nebude už zvonit?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 10.01.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            Ten desátý je ode mne.
            Řekni mi, proč to tady tomu Badymu kazíš?
            Nechápu to?

            [ Zpět ]
            Datum: 10.01.2013
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Už je to tady zase :-(

              Že na něj byla Radka hnusná hned od začátku, sis samozřejmě „nevšimla“..

              [ Zpět ]
              Datum: 10.01.2013
              Autor: 0iIi0
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Hele, schválně, dokážeš napsat příspěvek, ve kterém by jsi mě nezmiňoval?!?

                [ Zpět ]
                Datum: 10.01.2013
                Autor: radka
                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Hele, nechceš už tu desku fakt otočit, začíná to být opravdu nuda...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 10.01.2013
                  Autor: 0iIi0
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                         

                    Máš pravdu jseš tím hodně nudné.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 10.01.2013
                    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Hele a co ty?
                Japa se tobě líbí tento blog?

                [ Zpět ]
                Datum: 10.01.2013
                Autor: Lanna
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Mně se líbí, citlivý mladý muž, který má odvahu se ktomu přiznat. Ale ty vaše provokace to dost kazí.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 10.01.2013
                  Autor: 0iIi0
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                         

                    Za sebe děkuji, že ses konečně vyjádřil k blogu. Tak je to správně. Tak v tom pokračuj.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 10.01.2013
                    Autor: Lanna
                    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                           

                      To se dĕvčata dohodnĕte, která z vás má velení.
                      Mĕl jsem za to, že kdo co má nebo nemá dĕlat, říkat nebo si myslet, popřípadĕ kdo je zmetek, vůl a plácá debilštiny tu rozhoduje radka :-)

                      Teď velení přebíráš Ty a budeš říkat co má Oiio dĕlat?

                      [ Zpět ]
                      Datum: 10.01.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
                      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                             

                        Já mám pocit, že to velení jsi před třinácti měsíci převzal ty!!!

                        [ Zpět ]
                        Datum: 10.01.2013
                        Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Podívej se na to palcobití pod jednou holou vĕtou.
              K tomu není co dodat, každý, kdo je alespoň malinko soudný to vidí a pochopí.

              Další podivnou informací je tvrzení o vĕkovém průmĕru čtenářů Nakole.

              Při registraci se žádné údaje o vĕku nezadávají, tedy ani majitelé či provozovatelé servru o průmĕrném vĕku nic nevĕdí.

              Podle toho, co já a pravdĕpodobnĕ i Bady z debaty může vyčíst bych se přiklonil k jeho odhadu, tedy spíše vyšší střední, než tĕch "dvacet".

              Protože, viz výše, o tom všichni víme prd, je ten sebevĕdomý výrok kolegynĕ radky naprosto neodůvodnĕné tvrzení a naopak, můj výrok pid tím je konstatováním skutečnosti.

              [ Zpět ]
              Datum: 10.01.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Tak to jsi asi nečetl Badyho příspěvky důsledně, protože to on tady začal s věkem. A na konci příspěvku, na který reaguji, odpovídá k.vl, který mu sděluje, že jeho kolu je 12 let

                "...S tím věkem jsem to asi trochu přepálil nějak mi nedošlo že jsem na odborném webu, takže tady bude průměrné staří kola trošku jiné. Řeknu to zase trochu zastíněně. Za pár týdnu bude můj věk opačným poskládáním čísel stáří vašeho kola..."

                Takže nejprve se přečti, na co je reagováno a jak a pak udělej přednášku.

                [ Zpět ]
                Datum: 10.01.2013
                Autor: radka
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

         

    Vždycky mě fascinuje, jak se i z sebe nevinnějších témat stane kolbiště několika jedinců.

    Kurva, nechcete se na ty vzájemné útoky už vysrat a diskutovat bez urážek a emocí? Nebo eventuálně držet hubu?
    To že někoho nemám rád neznamená, že budu vyjíždět pokaždé, když ho uvidím.

    A teď zas slušně - myslím si že by vzájemné toleranci přispělo méně ega a více zdrženlivosti.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2013
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +31 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      Taky mívám pocit, že mezi rubrikami jedna chybí
      "BOJIŠTĚ"

      [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2013
      Autor: Papji
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Já tu spíše postrádám funkci ukončení vlákna, které evidentně nikam nevede.
        Přišlo mi několik reakcí, ať to tu promažu. Nepromažu. Není tu dle mě nic extremního a zatím ostatním hloupím, či snad hrubým si autoři zřejmě stojí. Je to jejich vizitka a každý je svého projevu strůjcem…

        [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2013
        Autor: Bady
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          Když si diskuzi otevřeš, vpravo nahoře se ti jako autorovi objeví "zamknout". Když na to klikneš, zamkneš celou diskuzi a už do ní není možno přispívat.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.01.2013
          Autor: Burajda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          můžeš to ukončit jak psala Burajda tím, že to zamkneš.
          A nebo to můžeš nechat a nechat lidi, aby sami sebe shazovali a dělali ze sebe blbce. To taky není někdy k zahození.
          Aspoň pak víš s kým komunikuješ...

          [ Zpět ]
          Datum: 13.01.2013
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            To vím, ale já spíše myslel uzamčení jen jednotlivých vláken stromu. Není to funkce k zahození, dá se tak pokračovat v kloudné diskuzi okolo tématu.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.01.2013
            Autor: Bady
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Jj, tuhle funkci by uvítalo víc lidí, ale redakce zatím na tenhle požadavek nereagovala.
              Zkus ale najít téma "co chci vylepšit" a zase to tam napsat.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.01.2013
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              A to vůbec není špatný nápad!!! Vlákno by žilo dál, jen by se trošku uklidnilo.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.01.2013
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                Neříkej, že jsi tenhle požadavek na redaci ještě nezaregistroval?!?
                Docela bych se i vsadila, že jsme o tom určitě spolu i mluvili.

                [ Zpět ]
                Datum: 13.01.2013
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Bady, ty můžeš vymazat jakýkoliv příspĕvek, a tím vlastnĕ to vlákno zrušit.

              Nech to ale bejt, ono se to zklidní samo.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.01.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

           

      Ten (zatím) jediný mínus máš ode mne za to, že tady už tolik let chodíš okolo horké kaše a teď se "spravedlivě" rozčliuješ, že se to tady neustále hádá.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2013
      Autor: 0iIi0
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

             

        Víš, mně je srdečně jedno kdo komu co udělal. To je věc těch, kteří jsou do toho angažovaní. Cizí horká kaše mě netrápí a nebudu ji foukat.
        Nejsem pan spravedlivý abych soudil.
        Mně jen vadí, že se tyhle osobní útoky a nenávisti promítají skoro do všech témat. A je to otravné číst to stále dokola.

        A co se týče plusů a mínusů - z toho mě hlava nebolí. (Kecám, u každého plusu učurávám blahem).

        [ Zpět ]
        Datum: 11.01.2013
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +17 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          To mi nedělejte!
          Zas abych se převlíkal.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.01.2013
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +15 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

               

          Je Ti srdečně jedno, kdo komu co udělal. Takových je vás tady většina. Bodování dokonce nasvědčuje tomu, že iniciátor(ka) konfliktů zde má výraznou podporu. Co ale nechápu, proč nad důsledky vlastní netečnosti neustále ohrnuješ (te) nos?

          [ Zpět ]
          Datum: 11.01.2013
          Autor: 0iIi0
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            Nechceš už s tím KONEČNĚ odtáhnout na medvědí web? Anebo, lépe, rovnou do hajzlu?!?

            [ Zpět ]
            Datum: 11.01.2013
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                 

            Neohrnuju nos nad nikým. Ani nad Tebou. Jsem tady dost dlouho a od začátku pod stejným nickem. Což se o tobě říct nedá.
            Moje názory jsou v podstatě stále stejné. To se o tobě taky říct nedá.
            Někdy s Tebou souhlasím, jindy ne. To se týká většiny lidí, jejichž příspěvky čtu. A předpokládám že ostatní to mají stejné ve vztahu ke mně.

            Moje, jak říkáš "netečnost" je pouze nechuť zaplétat se do sporů jiných lidí. Je to jejich boj. Nehraju si na morální autoritu abych zde vířil vášně a prohluboval nepřátelství. Vadí mi pouze, jak už jsem napsal dříve, jejich stálé opakování v mnoha tématech.

            Nedokážu Ti to srozumitelněji vysvětlit. Pokud tomu nerozumíš, nebo nesouhlasíš - v pořádku. Je ale zbytečné abychom se dokola točili v kruhu nekonečného vysvětlování a nikam nevedoucí diskuse.
            Takže bychom to mohli ukončit, co říkáš?

            Prostě si nerozumíme.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.01.2013
            Autor: Zden42
            Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              Víš, proč si možná nerozumíme?

              Protože jsem nepsalo, že ohrnuješ nos nad někým, ale nad něčím, nad důsledky vlastní netečnosti (nad stálým opakováním sporů v mnoha tématech). Což je podle mě dosti zásadní rozdíl.

              Protože ani já se nepokládám za morální autoritu, nikdy jsem nemělo problém přiznat, že jsem obyčejné pitomec.

              Protože Tvoje zmínka o změně nicků a názorů byla úplně zbytečná.

              Protože po Tobě nikdo nechce, abys vířil vážně a prohluboval nepřátelství.

              [ Zpět ]
              Datum: 11.01.2013
              Autor: 0iIi0
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                   

              To je to heslo, co mĕli lojovičtí hasiči vyvĕšeno nad požární zbrojnicí "Co tĕ nepálí, nehas" ?

              [ Zpět ]
              Datum: 11.01.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                     

                V internetové diskusi rozhodně.

                [ Zpět ]
                Datum: 11.01.2013
                Autor: Zden42
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Časem třeba pochopíš, že v internetové diskuzi platí stejné principy, jako v reálu. Samozřejmě máš právo se domnívat, že spory ostatních lidí se Tě vůbec netýkají. Máš právo být, kurva, fascinován tím, že se na ty útoky nechtějí vysrat. Bohužel se zdá, že s tímhle přístupem to je asi tak maximum, co jsi s tím schopen udělat.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 11.01.2013
                  Autor: 0iIi0
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                         

                    Jedině zabít... Jinak pokoj nedá...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 11.01.2013
                    Autor: radka
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                       

                  Všimni si, Zdendo, jak jemně se snažím psát o hlavní příčině zdejších válek, zatímco hlavní příčina se svoji agresivitu vůbec nenamáhá skrývat. Proč by to také dělala, když jí to tu dlouhá léta prochází, že?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 12.01.2013
                  Autor: 0iIi0
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                         

                    To víš, na jemné náznaky nereaguješ, tak jsem to holt napsala polopaticky.
                    Ale ani tak jsi nepochopil...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 12.01.2013
                    Autor: radka
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                  • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                         

                    Buď tak hodný, prosím, založ si na to svoje téma. S tímto blogem to, myslím, nijak nesouvisí.
                    Děkuji moc.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 12.01.2013
                    Autor: Lanna
                    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                    • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                           

                      Také bych Tě, i Zden42, rádo o něco poprosilo, a myslím to vážně. Prosím, pokuste se příště zasáhnout včas a na správném místě.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 12.01.2013
                      Autor: 0iIi0
                      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                             

                        O to se někteří pokoušeli už před 50 lety a že by to dopadlo příliš dobře se nedá moc říct :-)
                        http://www.csfd.cz/film/35416-zasah-v-pravou...

                        [ Zpět ]
                        Datum: 12.01.2013
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                      • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                             

                        Mile ráda, mile oito, zasáhnu, budu-li vědět do čeho a budu-li přesvědčena, že to pomůže.
                        To ale není tento prípad. O tvém sporu s Radkou nevím nic bližšího. O tobě také ne. Registroval jsi se někdy před půl rokem a držíš se pořád striktně v pozici neurčitého středního rodu. Bady, pod jehož blogem píšeš, je tu úplně nový.
                        Takže si prosím uvědom, že svým kobercovým náletem "dobra" bombarduješ nezainteresované civilní cíle.
                        Dík.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 12.01.2013
                        Autor: Lanna
                        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                        • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                               

                          Přestaňte se stavět do role oběti. Ty jsi byla úplně první, kdo začal komolit moji přezdívku a oslovovat mne ve středním rodě.

                          V tom, čemu v tomto tématu říkáš „kobercový nálet“, je zhruba 16 příspěvků. Jen šest z nich jsem napsalo já.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 12.01.2013
                          Autor: 0iIi0
                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                          • Re: S prstýnkem okolo Lipna

                                 

                            Ale pořád děláš co můžeš abys to procento zvýšil.
                            To nechceš nebo nemůžeš toho nechat?

                            [ Zpět ]
                            Datum: 12.01.2013
                            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024