reklama

S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

9.10. je prý světový den pošty. Už v Kodani mě zaujali místní borci. Žlutá, nejspíš velmi těžká a zároveň elektrická kola s vykládací plošinou, mě hned zaujala. A tak jsem fotil. V bývalých docích jsem potkal jednoho poštovského panáčka. A tak jsem se neostýchal a zeptal jsem se kolik toho najede.…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 09.10.2012
  • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

         

    Chytre pošty,podporuje pracovnici na pohody. Co česke,hruze bolest klouby ramena,tfuj. Jinak take mam rada fotim poštovni kolo i voziky :-) V Londyn jsem videla krasne poštovni vozik.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2012
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

         

    Pěkné a zajímavé fotky.
    Jen by mě zajímalo jak víš, že se ta pošta těžko vykrádá :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

           

      No ta bedna na hotovost je docela pekelná, ale většina lidí platí stejně kartou, jedině, že by ses nechala překvapit balíky...
      A paní by nebyly tak v klidu....

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

         

    moc pěkné, ale jezdit bych s tím nechtěla, na takové usměvavé a ochotné si u nás budeme muset ještě asi dlouho počkat. Jít na poštu třeba sem k Botanické je zážitek, i když se už docela snaží, neraději jdu k přepážce, kde je sympatický mladík :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

           

      Ono se mi vůbec zdá, že Česká pošta dělá všechno proto, aby ji lidi "milovali" čím dál víc...
      Třeba u nás. Asi 2 měsíce zpátky je tomu, co tu byla zavedena polední přestávka od 11:30 do 13:30, do tý doby tam polední pauzu neměli. Když jsem stál v půl jedný před zavřenou poštou a poprvé si to čet, tak jsem myslel, že mě jebne. Nevim, čí to byl výmysl. Že by ČP dbala na zdravou stavu svých zaměstnanců a krmila je denně rybama? Jinak si to nedovedu vysvětlit.
      A třeba dneska jsem tam byl dopoledne. Tma je tam jak v řiti, svítí jim tam všehovšudy asi 4 zářivky, ze 6 přepážek fungujou dvě. A u každý byla zaštípnutá nějaká baba a řešila bůhvíco... Jít na poštu fakt začíná být zážitek pro otrlé...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2012
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

             

        "V rámci šetření bude nutné některé pobočky zrušit."
        Nejdřív občany nase.eme, takže budou chodit jinam, a pak, až tam nikdo nebude chodit, snadno zdůvodníme, proč jsme ji zrušili ...
        A je to!

        [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2012
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

               

          Jinam u nás není, pošta je v Třeboni jen jedna.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.10.2012
          Autor: mira.l
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

                 

            Neke, fakt? Mě to vaše milé městečko přišlo docela velké ...
            Omluva za O.T.

            [ Zpět ]
            Datum: 12.10.2012
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

             

        Hele, ta pauza má určitou logiku - není pak nutno pracovat na dvě směny, protože od 8 do 18 s tou pauzou vystačí 1 pracovník na den.
        Takže jde o úsporu pracovních sil.

        Tím pádem to nenaštvalo jen tebe, ale bude určitě i pár naštvaných zaměstnanců. Bývalých...

        [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

         

    Koukám na to žluté kolo s "kolečkovým stojánkem". Ten rám s kolečky se na jízdu zdvihá? Jízda se sklopeným rámem mi přijde dost specifická oproti klasickému kolu, zvláště při jízdě do zatáček.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2012
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

           

      Hele netuším, ona se pošťačka docela vykecávala a já měl málo času na polkagris... Ale mě zase zaujla "kazeta" na druhé straně než má být :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

             

        Mají na silnicích/ulicích zpomalovací pásy (takové ty hrby, popř. ´bochníky´?

        [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2012
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

               

          To bude v nějakém dalším blogu, v Kodani měli vyjížděcí kolík. Tady mají různý vychytávky... Ale nejspíš i to, co popisuješ. Tady u kolejí mají takovou vychytávku, která vypadá jako železný půlkruh a funguje k tomu, aby přes to nejezdily auta, ale jen autobusy :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 11.10.2012
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

           

      Jo, zvedá. Proč tam jsou kolečka tak úplně nevím, ale odhadl bych, že pro tlačení kola "od jednich dveří k druhým", kde nemá cenu jet.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2012
      Autor: Marble
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

         

    Co se týče cen za poštovné, jedna zdejší firma posílá některé zásilky opravdu tak, že zaměstnanec s nimi odjede přes hranici a pošle je v Německu. Takže nakupujeme v Sasku nejen tvaroh, sýry, vejce, uzeniny, ... ale i poštovní služby. :(

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

           

      To je to levné euro, platí za to bankrotem a budoucí chudobou cca 130 milionů lidí brzo a dalšími v budoucnu, ale co by Merkela neobětovala...

      [ Zpět ]
      Datum: 11.10.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S Banánem na sever 4 - Poštovní okénko

         

    Tak jsem přihodil ještě autíčko, abychom měli komplet :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

408 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024