reklama

S motorem Ecotech

Měl jsem možnost se povozit na ekole postaveném z www.ecotech.cz Motor 1000W, baterie 2x10Ah/48V LiFePo. Musím říct, že mě to překvapilo rychlostí (45-50km/h) a udávanou výdrží cca 100km s normálním příšlapem.
Nemáte s touto značkou někdo zkušenosti? Asi by to dokázalo splnit mé požadavky za relativně malý peníz (motor+řídící jednotka+display s aktuální spotřebou = cca 6000,- Kč)

[ Zpět ]
Datum: 03.08.2012
Autor: sparlinek
  • Re: S motorem Ecotech

         

    http://www.e-pohon.cz/e-pohon/eshop/3-1-Sety-na...

    zde to je už i z výpletem, pokud vím tak ecotech výplety nedělá. Stačí se podívat na kontakty na jejich stránkách kde nemají ani adresu svého sídla, pokud jsem pátral tak je to v domku někde v zapadlé vesničce. Ale mohu se mýlit.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2012
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S motorem Ecotech

           

      Motor je asi stejný, rozdíl bude v řídící jednotce. Výplety nenabízejí, to je pravda. Mluvil jsem s nima pouze po telefonu, na osobní předání se moc netvářili. Nicméně by mě zajímalo jak spolehlivé ty motory a jednotky jsou.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2012
      Autor: sparlinek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S motorem Ecotech

             

        Nejezdí ten Ecoteh na Crystalitech?
        Oni tam výrobce neuvádí, alepodle fotky mi to tak připadá.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S motorem Ecotech

           

      To co si dal link je to co mám, je to Magic Pie - výrobce Golden Motor China

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S motorem Ecotech

             

        Já testoval 1000W/48V a chovalo se to dost svižně. S tou ŘJ, která se nezahřívá ani do kopce a LCD s nastavováním hodnot, se mi zdá, že mají lehkou výhodu oproti e-pohonu. Tedy v této cenové hladině....

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2012
        Autor: sparlinek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S motorem Ecotech

               

          ŘJ je u Magic Pie slabé místo. Jezdím taky na kilowatě (údajně) 48V.

          Když na tom sedím sám je to OK, když zavěsím vozejk, už je to jiné. Ty máš PAS nebo jedeš na páčku?

          [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2012
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S motorem Ecotech

         

    Rychlost je přehnaná, dojezd absurdní.
    Pochopitelně záleží na baterii.
    Budeš-li mít 20Ah, stovku s příšlapem dáš, ale asi tak o 10 km m v hodině pomaleji.

    A mákneš si asi. Udržet průměr 30 je slušný výkon, proti bezmotoráči povezeš zhruba 20 kilo navíc, to taky hraje roli.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S motorem Ecotech

           

      maximální rychlost na rovince s příšlapem byla 50km/h. Baterie byly dvě na sobě paralelně spojený. Opravdový dojezd/rychlost jsem nezkoušel, byla se mnou manželka a děti a moc se na to netvářili....

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2012
      Autor: sparlinek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S motorem Ecotech

             

        Jasně, máme své limity :-)
        Až to projedeš na dojezd dej vědět.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S motorem Ecotech

             

        Je to kopie tohoto
        http://www.conhismotor.com/ProductShow.asp?id=96

        Již dříve co jsem se o tento motor zajímal tak jsem byl na již zaniklém diskusním foru upozorněn že se zde prodávají neorigo motory které mají dva světlé kruhy. Originál motor ma tyto kruhy 3. Bohužel již si nevzpomínám co v tom byl za zádrhel. Jsou tam i řj. k tomu motoru a zdá se že je to podstatně levnější.

        http://www.conhismotor.com/ProductShow.asp?id=111

        [ Zpět ]
        Datum: 04.08.2012
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S motorem Ecotech

             

        Nevýhodu spatřuji u těchto motoru že mají Hall sondy což je slabé misto jak říká Jindra

        [ Zpět ]
        Datum: 04.08.2012
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

580 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024