reklama

S motorem Magic Pie

Myslím si, že bychom mohli také ještě více strukturovat, abychom se vyznali a snadněji si mohli poradit.
S Magic Pie jezdím zatím já:
http://www.nakole.cz/diskuse/14663-e-kolo-s...

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2012
Autor: Jindra8526
  • Re: S motorem Magic Pie

         

    Přidám ještě link na Golden Motor Forum - možná to znáte, ale pro sichr

    http://goldenmotor.com/SMF/index.php?board=15.0

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S motorem Magic Pie

           

      S tímto motorem nemám zkušenosti, původně jsem zamýšlel i jeho koupi ovšem byl jsem zrazován.
      Udajně na tom není dobře s řj. a teplotami. S crystalyte jsem zatím nadmíru spokojen.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2012
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S motorem Magic Pie

             

        Potvrzuji, řídící jednotka MagicPie se přehřívá, tedy při větší zátěži. Další problém (možná ho mám fakt jen já sám) je s Hall senzory. Prostě odchází, mě už 3x, což může být dáno přetížením, ale, odchází a basta. Pozitivum je, že to jede i bez nich, jen občas při rozjíždění zavibruje.

        Na druhou stranu je ta celá sestava o třetinu levnější než podobná se stejným výkonem od Crystalite.

        Asi bych také volil Crystalite, už třeba jen kvůli tomu, že to nemá ty Hally

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S motorem Magic Pie

         

    Cim prichytavate ramena na vyneseni sily? Kovovymi montpaskami? Elektrikarskymi paskami na kabely?

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2012
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S motorem Magic Pie

           

      Kovovýma objímkama, nic jiného mě nenapadlo. Je to namáhaný jen tahem, ale když se motor kousne, vytrhne se to taky.
      Vyzkoušeno.

      Místo roznášecího ramene by asi bylo lepší si udělat kovovou podložku přišroubovanou přímo do díry pro blatník, jestli jí ty vidlice mají a možná to ještě vytáhnout ramenem a to přiobjímkovat. Tohle univerzální řešení není úplně sichr.

      Viděl jsem nějakýho Kanaďana na Trubce co si to udělal.
      Hlavně nezapojuj rekuperaci, ta při sepnutí vždycky s kolem škubne, a to vše přišroubované povoluje. A před jízdou zkontroluj dotažení matic. Ono si to za čas zoxiduje, ale pro začátek utahovat a utahovat.

      Lety přes řídítka jsou poněkud bolestivá sportovní disciplína.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S motorem Magic Pie

             

        Na tom kole neni motor trvala soucastka. Na nektere vylety jezdime bez. Oxidaci nepredpokladam.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2012
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S motorem Magic Pie

               

          Tak jistit a utahovat a furt a dokola.
          A taky počádně obalit kabílky aby nedošlo k oškození Hallu, protože ty občasný vibrace jsou v předním kole násobně horší než vzadu.

          V tom mám Bobův Crystalite velkou výhodu.
          Hally znamenají jen problémy.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.07.2012
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: S motorem Magic Pie

                 

            Ten motor z noelbike, co byl na predchozim kole, mel kabel taky vedeny venkem. Tohle mne velmi nemile prekvapilo.

            [ Zpět ]
            Datum: 18.07.2012
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: S motorem Magic Pie

                   

              Já tomu rozumím tak, že se jim nechce dělat díra do osy u silnějších motorů.
              Tak to raději takhle žvejknou.

              A tobě vytvářejí problém, protože nandavat a vyndavat a zase nandavat a vyndavat znamená pokaždé riziko, že ty kabílky poškodíš.

              Omotal jsem to izolačkou, nic lepšího mě nenapadlo. Možná nějakej takove pidi husí krdk, jestli to existuje.

              [ Zpět ]
              Datum: 18.07.2012
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: S motorem Magic Pie

                     

                Uvidime. Je to tezsi, tak treba se nebude libit, i kdyz ma vetsi vykon. Treba pujde pryc.

                [ Zpět ]
                Datum: 18.07.2012
                Autor: Murphy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

457 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024