reklama

Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

Koukám Zlínský kraj tu ještě chybí a proto zakládám. Operuju zhruba v regionu Uherský Ostroh - Uherské Hradiště a jsem schopen až po cílovou Nivnici. A kdo další se hlásí k tomuto regionu? :-)

[ Zpět ]
Datum: 18.06.2012
Autor: marrier
  • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

         

    Jsem z Otrokovic takže skoro všude.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: Grille
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

         

    Ahoj, jsem ze Slavičína a svoji trasu přizpůsobím okolnostem. Asi budeme řešit operativně kdo a kam, podle předání z JM kraje. Zda NaKolík dorazí z jihu či snad ze Šternberku ? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2012
    Autor: kokosovo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

         

    Už už pomalu tahám Zlínské vlákno nahoru, protože se to blíží. Takže kdo je tu "naživu"?

    Já budu převážet do Zlínského kraje, takže už pomalu přemýšlejte komu a kam?

    [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2012
    Autor: marrier
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

           

      Já žiju, jen ještě nevím úplně přesně jak budu mít směny, ale snad 4.5. 8.9.10 září bych měl mít volno. Pokud se nic nezvalaší.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.08.2012
      Autor: Grille
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

             

        NaKolík přebírám 7.9. odpoledne, ještě v sobotu bych ho protáhl Slováckem a v neděli bych jej mohl převézt směrem na Zlínsko, stačí jen říct kam. Můžu podél Baťáku klidně až do Otrokovic nebo i Zlín...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.08.2012
        Autor: marrier
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

               

          zdravím... včera jsem se s Nakolíkem trochu toulala přes 3okresy, ale jen okrajově. Jela jsem část stezky do Kyjova a pak směr Koryčany(přehrada)a dále Stupava ke sjezdovce, kde jezdíme v zimě lyžovat a pak zpátky... Zítra ho předávám na Janohradě a pak hned přidám něco do blogu i fotodokumentací.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.08.2012
          Autor: Jana15
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

         

    Předání se blíží mílovými kroky, takže bych už pomalu potřeboval vědět komu budu předávat a kde.

    Já NaKolík přebírám v pátek 7.9., v sobotu ho ještě povozím po Slovácku a v neděli 9.9. bych jej podél Baťova kanálu převezl k Otrokovicím, případně do Zlína...

    Tak kdo se hlásí k převzetí a odkud?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2012
    Autor: marrier
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

           

      V neděli bych ho od Tebe převzal v Uherském Hradišti a potáhal ho po Chřibech. Předat dál ho můžu další čtvrtek nebo pátek popř až 18 nebo 19 září.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.09.2012
      Autor: Grille
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

             

        Jo, to by šlo, pošlu ti obálkou kontakt pro všechny případy. Napiš ještě, v kolik by ti to nejlíp vyhovovalo.

        Radka by měla poslat mailem kontakty na ostatní přihlášené na etapě, zatím se nikdo jiný než ty neozval. Tak snad nezůstaneme sami dva, jako na Vysočině... Do cílové Nivnice bych ho v nejhorším dovézt mohl... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.09.2012
        Autor: marrier
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

         

    Zdravím přátele,
    nějak jsem úplně zapomněl, že jsem se k tomuto úkolu dobrovolně přihlásil. Jsem také z Otrokovic. Mám ale momentálně problém, neboť zítra odjíždím do Tater a vrátím se v neděli večer. Jsem sice důchodce, ale mladý, takže své si odjedu na kteroukoliv stranu, resp. si pro nakolík přijedu. Od úterka 11/9 jsem k dispozici. Kontakt v mailu odeslaném všem ze ZK.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2012
    Autor: StandaG1
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

           

      Vkládám text mailu poslaného 4. září 2012 11:07 StandaG1 všem převozníkům Nakolíku ze Zlínského kraje:
      Zdravím všechny,
      tak abychom o sobě věděli, trochu jsem korespondoval:
      - zřejmě "marrier" převezme jako první do Zlínského kraje
      - od něj štafetu převezme Grille/Otrokovice v neděli 9/9 ráno v UH
      - od něj v neděli 9/9 večer převezmu já - StandaG1/také Otrokovice
      - a posledním je zřejmě "kokosovo"/Slavičín.
      Pokud je tu nějaká chyba, napište - ať nevznikne nějaký zbytečný zádrhel.

      Protože jsem v důchodu a mám dost času, pojezdil bych (s NaKolíkem i s přáteli) v pár dnech nepokrytou oblast Kroměřížska, Holešovska i Vsetínska a samozřejmě Zlínska. To bych viděl na 4 - 6 dnů, takže pak bych po dohodě předal poslednímu "kokosovu". Taky jsem ochoten se zapojit ještě jednou a třeba NaKolík znovu převzít na pár dnů a dovézt 26/9 do Nivnice. Tímto se nijak nevnucuji, ale stejně jezdím skoro denně.
      Standa.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.09.2012
      Autor: StandaG1
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

             

        Ahoj všem, bohužel jsem právě pár dní po infarktu, takže jízda po Slavičínsku se nekoná :-(
        A já se tak těšil na jízdu do Nivnic ! Zvládněte to prosím beze mne...

        [ Zpět ]
        Datum: 08.09.2012
        Autor: kokosovo
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

               

          Neboj, tohle určitě není poslední štafeta. Hlavně se dej dopořádku :o)))
          Jak zlobí tenhle důležitej budík, tak končí veškerá legrace...

          [ Zpět ]
          Datum: 08.09.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

                 

            Díky za povzbuzení.
            26.9. jdu na kontrolu, třeba dojedu 27.9. alespoň autem do Nivnic .... :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2012
            Autor: kokosovo
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nákolácká štafeta - Zlínský kraj

                   

              Yasně, já už taky byla 3x na srazu jen autmo a jde to :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2012
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

327 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024