reklama

Jak jsem potkala Stockholm

Před pár lety na kolech, tentokrát s kočárkem a s malými dětmi. Pokaždé na mě Stockholm zapůsobil stejně. Je přátelský, svěží a dobře přístupný pro všechny.

Datum: 23.10.2005
Autor: Redakce
  • Re: Jak jsem potkala Stockholm

         

    Tak, tak - stručné a výstižné, také jsem si Stockholm a obesně Švédsko vychutnal v roce 2003 a vše potvrzuji. Všichni zastupitelé a odpovědní činitelé našich měst, kteří mají v kompetenci dopravu by takové články měli mít jako povinnou četbu. Ale nevím jak docílit změny mentality a chování našich věčně spěchajících lidí - řidičů, cyklistů i chodců.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Láďa N.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem potkala Stockholm

           

      Proba tělefona!
      Promiňte, to patřilo jinam!

      [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (10nick)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem potkala Stockholm

         

    V létě jsem se setkal se Švédem, co tu byl na čtyřtýdenní dovolené na lehokole. Jedna paní se ho ptala, co dělá když je tak škaredě (už pár dní střídavě pršelo). Otázka ho evidentně zaskočila, nakonec prohlásil, že skutečný cyklista přece jezdí bez ohledu na počasí.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem potkala Stockholm

         

    Ahoj, ja byl ve Stockholmu loni. Super mesto, jen jsem neprisel kudy z nej. Do nej trajektem, ale z nej vedli, dle meho nazoru, jen dalnice. Cyklostezek spousta, ale vsechny jen do nejblizsi vesnice. Zadna magistrala pryc. Mimochodem na dalnici nas neustale posilali i tamni domorodci.. To uz se mi lip jelo treba ve Warszawe, kde dalnice nemaj :)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Libor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem potkala Stockholm

         

    Ne vsechno je jen o zakonech, narizenich, povolenich....je to hlavne o lidech a jejich mentalite. Sam jsem to v zahranici poznal a jen doufam, ze se Cesi brzo vzpamatuji a uvedomi si, ze cesta do Evropy vede i trosku jinudy nez pres politiku a penize...
    A jinak se to pekne cetlo!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem potkala Stockholm

         

    Naprosto souhlasím. Konkrétně Stockholm je krásné město hlavně díky lidem a také to bylo jedno z mála míst, kde jsem na služební cestě zrušil taxi a do kanceláře jsem šel z hotelu pěšky. Druhým takovým místem byly Helsinki, i když tam mě ještě více zaujal otevřený krb v kanceláři (ve firmě, která mi jinak děsně přísné bezpečnostní (a tedy i požární) standardy ;o))) a také sauna, kam si občas místní zaměstnanci po obědě skočili na "dvacet" :o)). Třetím takovým místem byly Benátky, kde jsem se z hotelu do kanceláře nechal odvézt na gondole, to bylo snad ještě lepší. Jinak bohužel ve většině evropských měst jsem byl rád za velký a bezpečný taxík :o(((

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024