reklama

Odstartoval první národní cyklo a in-line průzkum v ČR

České republice zoufale chybí seriózní informace o počtech, chování a potřebách cyklistů. Průzkumy, na základě kterých se potom připravují nabídky pro cykloturistiku, se v okolních státech provádějí již řadu let. U nás právě startuje první celonárodní výzkum tohoto druhu a u jeho zrodu stáli i členové redakce NaKole.cz.

Datum: 20.08.2011
Autor: Redakce
  • Re: Odstartoval první národní cyklo a in-line průzkum v ČR

         

    V Ostravě se informace o průzkumu dostala až na oficiální stránky města, tak doufejme, že Ostrávaci se vyjádří v počtu více než hojném :)
    http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/prvni...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odstartoval první národní cyklo a in-line průzkum v ČR

         

    vadí mi, že musím u otázek lhát nebo dotazník vůbec nevyplnit. Vyplnil jsem ho, ale u několika otázek jsme prostě musel odpovědět lživě a to naprosto. Ne nějak podobně, ale uplně nesmyslně. Viz diskuse, co jsem založil před pár dny

    http://www.nakole.cz/diskuse/13628-cyklo-a...

    k čemu pak jsou výsledky dotazníku, když je už od počátku jasné, že jsou nesmyslné?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odstartoval první národní cyklo a in-line průzkum v ČR

           

      Sláva, nejsem sám, kdo má na tento dotazník podobný názor. Sepsán blbě, otázky bez odpovědí...Napsal jsem autorce, rád sem pověsím její odpověď (pokud tedy přijde)
      A ze stránek firmy, co za tím stojí??? Asi nějaká dotace EU????

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2011
      Autor: firji
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odstartoval první národní cyklo a in-line průzkum v ČR

           

      Mě dožrala otázka 24. Na kole jezdíte v období... Nejdelší tam mají "Celoročně (mimo sníh)". Diskriminují majitele zimních lehotříkolek, kteří se vyžívají v jízdě do práce po sněhu :-).

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2011
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odstartoval první národní cyklo a in-line průzkum v ČR

             

        No jo, taky mi tam chyběla možnost pro moje blbnutí v zimně na hřebíkách ve sněhu a na ledě po lesích a rybnících, ale já jim to odpustil :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odstartoval první národní cyklo a in-line průzkum v ČR

         

    Vyplnil jsem, snad to k něčemu bude. Výhrady sdílím s Jurimírem, trochu mě leká, aby z dotazníku nevypadlo, že nikdo nejezdí v zimě (mé oblíbené období), tedy v zimě to těm bajkerům zakažme! Dotazník by měl být postaven tak, aby dokázal zachytit celé spektrum odpovědí. Někde jsem měl pocit, že mi dotazník podbízí jakési cyklobalíčky (které jsem zatím nepostrádal). A čistě technicky: na webových serverech ho najde jen specifická část cyklistické komunity, což nutně zkreslí výsledky.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2011
    Autor: Apophis
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024