reklama

Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestálo..

Snad každý z nás, kdo má malé děcko, občas o víkendu přemýšlí a pokládá si typicky nerudovskou otázku: „Kam s ním?" nebo ještě lépe „ Co dneska s ním?" Samozřejmě všichni ti s babičkami a dědečky žhavých po vnoučatech hodí prostě sedačku do auta a šup s děckem „ k bábě" na chalupu či na chatu. Ti z…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 22.06.2011
Autor: Martis
  • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

         

    Když pominu, že na mě pořád křičíš (nemám rád !!!), tak jsem si to s chutí přečetl. Zrovna v naší vesnici se peníze cpou do fotbalu (750 obyvatel, 125.000 Kč+různé služby pro fotbalisty ) a ve vesnici se nic neudělá s poukazem na to, že by to stejně někdo rozmlátil. Tak si rád přečtu, že to někde umí i jinak.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

           

      Ale já nekřičím. Já jen zdůrazňuji. Ber to spíše jako formu psané intonace. Aby to důležití bylo odlišeno od ostaního. Ono to jde samozřejmě zvýraznit, jenže já to psal jako prostý text a té možnosti zvýraznění tučným písmem jsem si všiml až po odeslání blogu. Výrazně by tak ubylo těch vykřičníků. ;-) Holt zkušenost pro příště.;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2011
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

         

    Mám odrostlé dítě, tak se po podobných odpočívadlech pro děti moc nekoukám,ale skoro si myslím, že dneska je všude spousta dětských EU hřišť, skoro v každé vesnici a všechna stejná. U nás ve vsi taky jedno je, přesně jak píšeš, u silnice, u věčně zeleného rybníka. Na vesnici má přece každý svou zahrádku, tam pískoviště, houpačku, tak proč musí být veřejné hřiště a ještě k tomu všude stejné. Očekávala bych spíš něco atraktivního, co doma nemůže mít každy, stěnu na lezení, provazovou stěnu. Docela se mi líbí takovéhle venkovní aktivity v Rakousku, nejsou jenom pro děti, současně se tam dá najít i protahovadlo pro dospělého, ať cyklistu nebo běžce. Podobné venkovní sportovní náčiní se začíná objevovat i tady, konkrétně v Praze vím asi o třech lesoparcích, kde se dá takhle čvičit. Jinak vás mladé rodiče docela chápu a článek je moc hezky, skoro až emotivně napsaný. Nakonec je dobré, že nejste v jednom městě a jedete kousek dál, tak krásné prozkoumávání okolí.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

           

      Ale ne všichni mají rodinný dům a i na malých městech a vsích nebydlí všichni v rodinných domcích. Myslím, že takové dětské hřiště či lépe centrum všech možných aktivit ještě opravdu není tak obvyklé. Možná v Praze či krajkých městech...ale v menších dokonce menších než okresních měřítcích jsou na radnicích často skutečně ještě zatvrdile hluší k potomkům "husákovy generace", což je fakt zarážející...I proto si myslím, že v tomto případě, jež zde uvádím, fakt skloubili skvělé přirodní podmínky s výbornou formou realizace a nebáli se do toho jít. Dokáží si spočítat návratnost takové investice nejen formou turistiky ale i zdraví svých občanů.;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2011
      Autor: Martis
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

         

    Teda Martisi, ty by jsi měl začít vytvářet mapu dětských hřišť.
    Mapa kdečeho už je, ale mapa s atrakcemi pro děti vysloveně chybí.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

           

      Jsou různé rodinné pasy, kluby mamin se šklebákama, ale všecko na komerční bázi.
      Ale atrakce pro děti zdarma nebo dejme tomu do 50 korun na hodinu (např. interaktivní výstava hraček) nebo 500 korun na den (půjčovna vozíků) za dítě (případně s rodičem, pokud je jeho účast a platba nutná), tam není zájem dělat to komerčně, to je prostor pro dobrovolnou aktivitu.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2011
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

           

      To bych k tomu potřeboval sponzory aspoň na benzin, abych to mohl všechno objet.;-) Ale udělat průvodce dětskými hřišti v ČR a oceňovat je hvězdičkami podobně jako restaurace v gastronomii by bylo velmi zajímavé.;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2011
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

             

        Však to nemusíš objíždět všecko zrovna ty.
        Podívej se na Vráťovu mapu Prahy, já jelikož střílím, tak znám třeba střeleckou mapu:
        http://zbranekvalitne.cz/strelecka-mapa
        Něco na ten způsob. Platformu, kam ti lidé budou posílat tipy, základní informace (otvírací dobu, vhodnost pro určitý věk, ...), případně kam bude možno psát uživatelská hodnocení nebo krátké recenze, přidávat fotky apod.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.06.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

               

          Dobrý nápad. Podobně jako turistická mapa na seznamu, kam lidé mohou vkládat fotky zajímavých lokalit. Zkusím se nad tím podumat.;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 23.06.2011
          Autor: Martis
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

                 

            Nebo na googlu. Tam si můžeš udělat vlastní mapu se značkama a odkazama, nevím jestli do toho jde vložit fotka, a tu pak veřejně zpřístupnit.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.06.2011
            Autor: Zakarr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

             

        Mozna by stacilo prihazovat do tehle databaze: http://poi.cz/index.php?poi=kateg1&t...
        Pripadne z ni cerpat. Mozna existuji i jine...

        [ Zpět ]
        Datum: 23.06.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

               

          Fajn databáze. Dalo by se to využít. Ještě by to chtělo mít možnost to více zpřehlednit podle krajů a možnost vložit nějaká fota.;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 23.06.2011
          Autor: Martis
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

                 

            Možná by šel vložit vždy odkaz na rajče či nějaký podobný server.;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 23.06.2011
            Autor: Martis
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kam s ním??? - Co (dnes) s ním???...hlavně aby to moc nestá

                 

            Proc podle kraju? Hodis to do GPS nebo do nejake vhodne mapy (Google Earth) a das vyhledat nejblizsi.

            [ Zpět ]
            Datum: 23.06.2011
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024