reklama
Země: Rumunsko Rumunsko

Munti Apuseni

Dobrý den,
v srpnu se chystéme s CA Jenda do M. Apuseni. Chceme jezdit spíše nalehko (40-80km denně, záleží na terénu), ubytování penzion nebo chatky.
Můžete prosím někdo doporučit místo kde se ubytovat (mě připadá nejlepší okolí Padis, Poiana Horea), aby se dali dělat jednodenní okruhy na cca 3 dny a pak se přesunout na další místo.
Přivítám jakékoliv informace týkající se ubytování (ocenním konkrétní tipy) a tras v této oblasti.
Myslíte, že je třeba rezervovat nebo jsou kapacity dostatečné. Poslal jsem pár dotazů na ubytování v angličtině a zatím nikdo neodpověděl.
Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2011
Autor: kapi
  • Re: Munti Apuseni

         

    srpen v horách rumunska je dost riziko- často prší a jsou mlhy(a pak bláto). zkus postupně stina de vale,pak poiana horea.nevím jak to je s obsazeností teď- v 1997 známý neměl problém nikde(s ubytováním na horách)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Munti Apuseni

           

      Díky za reakci, doufám, že začátek srpna by nemusel být na počasí špatný.
      Nemáš nějaký tip na stránky s popisem tras, ubytování, cestopisy apod.
      V rumunštině sem toho našel celkem dost, ale porozumět tomu je problém.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: kapi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Munti Apuseni

             

        zkus překladač(www.foxlingo.com)-stáhni a nainstaluj.já mám Rumunsko od Joty a Rumunské Karpaty(M.Bulička)-jestli máš zájem, pošlu na mail sken Apuseni:ubytování ve stina de vale(penziony),la grajduri(chata a tábořiště na plošině padis) a poiana horea(penziony)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Munti Apuseni

             

        Jen k tomu počasí. Loni jsme byli na Fagaraši (pěšky samozřejmě) a přes den vždycky krásně, ale odpoledne začly přicházet v nižších polohách mlhy a každou noc bouřka jako hrom. Myslím, že v jiných horách to tam bude podobně, jak se tam sráží vzduch od moře se studeným vnitrozemským...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.05.2011
        Autor: Kryšpín
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024