reklama

Deníček ze Srí Lanky - část třetí

Po osvěžujících literárních příspěvcích básníka a Jurimíra se vracím k suchému popisu cyklistického putování po místech, na která se už těžko znovu podívám.
Fotky
Srí Lanka na kole 4Srí Lanka na kole 5
Deník
Neděle 14. 2. 2010
Praví se, že Polonnaruwa byla po 3 století hlavním královským…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 31.01.2011
Autor: Bu
  • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

         

    Opět moc děkuji, krásné povídání i fotky :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2011
    Autor: fafejt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

           

      Já také děkuji. Teď vidím, že jsem zase pochybila a místo botanické jsem do obrázkové ilustrace k článku odklepala fakíra z kandijského divadla a zase to neumím vymazat a nahradit. Ta botanická vypadá následovně:

      [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2011
      Autor: Bu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

         

    Bože můj, já už chci taky na dovolenou...
    Sice nebude takhle exotická, ale vzít kolo a pocítit tu volnost a vnímat jen tu krásu kolem sebe...

    No, hezky jsem se naladila :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

         

    Krásný. Ten fíkus benjamin mne dostal. Máme ho v kanceláři a považoval jsem ho za obra (toho našeho). Ale tenhle jeho brácha teda... v něm by sa dalo i zabloudit :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

           

      kde máš, prosímti, toho Benjamína? ať ho taky můžu poobdivovat.. jináč - k tomu Buddhovu zubu se víže primovní story - viz knížku Hanzelky / Zikmunda (a mou PESTRÝ ŽIVOT....) Oni to vydali až po převratu, páč za bolševika byli na indexu..Je to taky dobré počtení..

      [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2011
      Autor: Howgh
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

             

        V blogu nahoře fotky Srílanka nakole 5, fotka 29. Dobrej benjamínek. Je to docela rozšířená i u nás kancelářská kytka.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2011
        Autor: básník
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

               

          tož to je paráda. Fikusů prej jsou tisíce druhů. My jsme tam viděli nejvíc těch se vzdušnými kořeny. Tohle vypadá na ten, co pod ním Buddha dospěl k osvícení - Bodhí. Odnož roste ve všech možných budhistických zemích. Na Š.L. v Anuradhapuře. Každej správnej buddhist má list doma vylisovanej a zarámovaný pověšen na zdi...
          S dovolením, Bu, si ho dám na chvilku na plochu místo Albánského prasete :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 02.02.2011
          Autor: Howgh
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

             

        Prosím tě, jsi schopen napsat příspěvek, kde neupozorníš na některou ze svých knih?!?
        Mimochodem - v téhle literární kavárně to působí dost trapně...

        [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

               

          Není.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.02.2011
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

               

          Třeba mu to Václav taky zatrhne, ale zatím se mi nezdá, že by tady vyvolával u někoho (kromě tebe) kontroverzní reakce.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.02.2011
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

         

    Šrí Lanku bych měl probírat na slezině CYKLOCESTOVÁNÍ ve Frýdku-M. 20.2.
    http://www.nakole.cz/akce/348-festival...
    a v Hradci Kr. týden nato
    http://www.nakole.cz/akce/349-festival...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2011
    Autor: Howgh
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

           

      Do Hradce se chystám. Paráda. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.02.2011
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Deníček ze Srí Lanky - část třetí

             

        fajn...přihlas se ke mně...

        [ Zpět ]
        Datum: 09.02.2011
        Autor: Howgh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

547 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024