reklama
Země: Rumunsko Rumunsko

Rumunsko na kole

Nechce jet někdo letos v létě Rumunsko na kole? Buď z autobusu vyskočit někde u Bucurešti a pak se vrátit až do Čech. Nebo se toulat někde v okolí Maramureš, Cluj Napoka .... A cestu tam a zpět autobusem.

[ Zpět ]
Datum: 11.01.2011
Autor: Drus
  • Re: Rumunsko na kole

         

    Rumunsko tu dost jezdí Janek pod nickem bi-cyklista.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rumunsko na kole

         

    letos se chystám projet rumunsko křížem krážem po svých a natěžko(asi 2400km/20-25dní,20km výškových), odjezd začátkem července, trasa na http://www.bikemap.net/user/janlaik (dva terčíky vpravo-1.košice-rim.vilcea,2.rim.vil.-suceava,košice).zajímavosti zašlu na mail, bližší [email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rumunsko na kole

         

    Ahoj,

    letos chceme jet do Rumunska do Banátu-tak pokud se chce někdo připojit budeme rádi-tam i zpět autobusem ,projet celý Banát na kole.
    kontakt:[email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2011
    Autor: Franta
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rumunsko na kole

           

      na jak dlouho a kdy?

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2011
      Autor: Drus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rumunsko na kole

         

    Googloval jsem co a jak na planovanem prejezdu z Bulharska pres Rumunsko do CR (nebo SR) a narazil na tuhle stranku. Dej vedet jak se ti situace vyvinula za posledni 2 mesice.

    Kontakt viz http://milan.tesinsky.googlepages.com/

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2011
    Autor: milan_bike
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rumunsko na kole

         

    Poradíte jak je to s bezpečím v Rumunsku? Ještě jsem tam nebyl, ale slýchám často o tom jak tam přepadávaj apod... Jaké s tím máte zkušenosti? Díky :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rumunsko na kole

           

      Pred mnoha lety (2002) jsme jeli Rumunsko 4 studaci orezlym favoritem a nikde jsme nemeli nejmensi problem. Nikdy se nas nikdo nepokusil okrast, jak se tvrdi, ani na celnici pri prijezdu zadny uplatek nechteli. Dokonce jsme jednou nmohli najit misto na prenocovani (vesnice jsou casto podel silnice nekolik/hodne kilometru), tak nas jeden clovek vzal na zahradu, donesl domaci syr, proste parada... Jako "odmenu" jsme meli nejake plechovkove plzne a sem tam rozdavali. Jen jednou nas v noci prepadl kun ;) Ale asi to bude jako jinde, zalezi, na koho narazis...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2011
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rumunsko na kole

           

      Nevím,jaké zkušenosti mají jiní, ale já neměl nikdy žádný problém.lidé jsou velmi příjemní a přátelští-ve velkých městech nevím, snažím se jim vyhnout.jak píše e-ryc,když se poptáš v hospodě místních na nocleh-skončíš u někoho na zahradě nebo přímo "v peřinách". chce to jen chovat se přátelsky a (ne povýšeně a ohrnovat nos nad bídou a zaostalostí)oplatí ti stejně, rádi se podělí o to málo co mají-je vhodné nabídnout nějakou pozornost(balíček kávy,balení bujonu,desítku cigaret,žvýkačky dětem,české pivo ap.mi se paradoxně stalo, že na mne (maramureš)zavolali cikáni z nedaleké osady policii, když jsem se chystal přespat ve stanu v lese-báli se,abych je neokradl..

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rumunsko na kole

             

        ps. více na
        http://bicyklem-po-evrope.meu.zoznam.sk

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rumunsko na kole

             

        souhlasím, již sem byl v Rumunsku 16 X a z toho jednou na kole a mám jen výborné zkušenosti. Okrást se mě pokusil akorát v Brašové v autobuse kapsář. Ubytovávám se u lidí ve vesnici, spím pod stanem a bez obav.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.03.2011
        Autor: Drus
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rumunsko na kole

               

          AHoj, vím, že to je mimo mísu, al ezeptám se. Jakým busem tam chceš jet?

          já potřebuju v květnu do Baile Herculane (bez kola) a Jenda jezdí až od června a jestli jsem dobře koukal, tak Eurolines už do Rumunska nejezdí a Student Agency taky ne....

          Díky za info!

          [ Zpět ]
          Datum: 28.03.2011
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Rumunsko na kole

                 

            zatím sem měl v plánu jet Jendou, kvůli kolu. Jinak sem vždy jezdil nějakou společností co odjíždí z Prahy Florenc a končí až v Bucurešti. Ale jak se jmenuje to nevím.

            [ Zpět ]
            Datum: 30.03.2011
            Autor: Drus
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rumunsko na kole

           

      největší problémem v Rumunsku jsem měl se smečkama divokejch psů.Od pohledu hnusný zvířata a vydržej otravovat i několik km

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2011
      Autor: mech
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rumunsko na kole

         

    Ahoj,
    plánujem jet také po Rumunsku na kole. Kdyby se někdo chtěl přidat, tak napiště. Pojedem na těžko, cca 14 dní, po zajímavostech, částčně i po horách, podle cest. Zatím jsme ve dvou.
    Michal

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2011
    Autor: cervmi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rumunsko na kole

           

      ak máš stanovenú trasu- nereaguj, ak sa chceš poradiť- ozvi sa na mail. ja sa chystám na poriadny prieskum rumunska(piaty raz)v júli (asi 25dní,2300km po prír. krásach, kaštieloch a historických zaujímavosťiach).bol som tam niekoľkorazy a vždy spokojný aj s počasím a ľuďmi. želám pekný pobyt a vydarenú dovolenku!

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

601 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024