reklama

Rýn, Mosela a Benelux 2.díl

13.8.2010 pátekKrásně jsme se vyspali do nového dne, i když byla trochu kosa. Vypadá to, že bude hezky a navíc by jsme měli mít podporu větru. Jenže jak už to tak bývá, tak do zad se moc nepředře.Vracíme se zpět stejnou cestou na Bruggy a Gent. Ten máme v úmyslu detailněji prohlédnout, přeci jen…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 02.09.2010
Autor: vvaclav
  • Re: Rýn, Mosela a Benelux 2.díl

Pro toho kdo bude mít zájem ještě odkaz na celou fotogalerii: htt p://vvaclav.rajce.idnes.cz/20100808_Ryn%2C...

[ Zpět ]
    Datum: 02.09.2010
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Máte bod, bezva. Další hezké ráno.
      A s tím pláštěm - pokud jsi celý týden nejel (nešmajdal) na podhuštěném plášti tak klidně uveď výrobce, není třeba být tak moc korektní. To je teda síla. S deštěm nic nenaděláš, ale pláště by měly přežít o hodně víc než dělat takové starosti.

[ Zpět ]
      Datum: 03.09.2010
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Výrobce opravdu nevím, ale je to koupeno ve favoriťácké prodejně, byl jsem tam opravdu naposledy.

[ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Koukám že ten odkaz nefunguje, tak ještě jednou a lépe

http://vvaclav.rajce.idnes.cz/20100808_Ryn%2C...

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy

včera
Ahoj, hledám tu cyklistku pro vyjížďky do okolí Prahy a klidně i dál.

Hledám: Muže s kolem 44-50 let

včera
Ráda poznám nezadaného muže, pro kterého není kolo jedinou zálibou a jediným smyslem života, ale ujede víc než do…

Hledám: Parťák na cyklo kolem 60

včera
Kamarád na cykloturistiku, v pohodě, pro radost, hlavně na objevování krásných a zajímavých míst u nás.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

202 cyklistů (14 přihlášených)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021