reklama
Země: Belgie Belgie

Kortrijk a okoli

Co delat s kolem 3 tydny (bez vikendu) tady: http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q...
Znate to tam nekdo? Kam se po vecerech zajet podivat? Jedu uz ted v pondeli...

[ Zpět ]
Datum: 01.05.2010
Autor: Murphy
  • Re: Kortrijk a okoli

         

    Neznám, ale jezdit a objevovat neznámé taky není špatné. Akorát bych si tam teď nevázal šátek přes pusu, bacha na to. Maj na to zákon. :-)
    Jinak zkus vaška, někde tam poblíž žije....

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kortrijk a okoli

           

      Nebo Mirka 2176800); vidláci jsou fšude ...

      [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2010
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kortrijk a okoli

         

    Ze se ptas.....kouknu a vidim Roubaix. Tak je to jasne. Vylet do Parize....:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2010
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kortrijk a okoli

           

      Ja tam ale budu pracovne. Takze denne tak od pate odpoledni... A rano potrebuju byt vyspaly, tak ani na nocni to nevidim. ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2010
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kortrijk a okoli

         

    Ne ze bych zil nejak blizko (skoro 300 km odsud), ale shodou okolnosti jsme byli dooost blizko v Oostduinkerke skoro na tyden letos v unoru.
    Na kolo je tam vsude silena rovina, takze co se tyka cyklistiky nevim, pokud nejsi silnicar a tempar= bojovnik s vetrem :o) Ale pokud pouzijes kolojako dopravni prostredek pro poznavaci cykloturistiku, da se vyuzit skvelych podminek pro cyklisty, cyklostezky, cyklopruhy, respekt ze strany motoristu. Vsude je na co se koukat. Historicka vlamska mesta jsou neco uzasneho a o necem uplne jinem nez co da videt jinde (teda mne ucarovala i vlamstina, na rozdil od holandstiny). Takze se urcite podivej do Antwerp, Gentu (ev. do franc. Lille), ale HLAVNE do BRUGGES. To je proste prda.
    Fotek mam milion, ale zverejnenych moc ne, tak se mrkni aspon tady a par jich tam bude http://alvapinka.rajce.idnes.cz/Unor_dovolena_v... A jestli tam mas cas i vecer :o) tak v Belgii vari jedny z nejlepsich piv na svete a ty jejich hospudky jsou nebezpecne lakave a krasne :o)
    Jestli mas pristup na net, ozvi se mi obalkou, budeme mit prodlouzeny vikend, budou u nas znami a mozna by slo neco spolecne vymyslet v ramci nejakeho vyletu, kdybys mel zajem.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2010
    Autor: vasek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kortrijk a okoli

           

      Naprosto souhlasím. V Belgii bydleli rodiče 4 roky. Celkem jsem tam za nima jezdil i s kolem třeba na měsíc. To kam jedeš je vlámská část a cyklostezky, ukáznění řidiči a všechno je tam tak nějak čistější. Na Bajku si tam zřejmě moc nezajezdíš. Doporučuju treking, nebo leháče. Určitě nezapomeň navštívit BRUGGy, to nemá absolutně chybu. Brussel je dost o ničem a celkově je to tak na jedno dopoledne. V Belgii zhruba o hodinu posunutý čas, takže tam budeš mít dlouho světlo. Vlámové zpravidla umí anglicky, takže se asi i v pohodě domluvíš. Já býval na jihu, tam je Vallonská čast a tam to místy dost připomínalo třeba ostravu - před 30ti lety se tam hodně těžilo uhlí a tak tam přišlo hodně nekvalifikovaných pomocných pracovních sil i z afriky a ti už tam zůstali...
      Ale hlavne se vybav tak, aby ti nevadil déšť. Vždycky když jsem tam byl, tak pršlo alespoň 4x týdně. Ráno bylo hezky a odpoledne přiletěli na 3 hodiny mraky, sprchlo a pak zas hezky - tak se tím nenech zaskočit.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2010
      Autor: Thompson
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kortrijk a okoli

             

        Dest mne potkal jen v aute tam a zpet.
        Bajka jsem nebral. Toho uz necham vazne jen do snehu.
        Mimo mesto jsem za celou dobu potkal zblizka jen dva cyklisty. Prvni na klasickem si chtel trosku popovidat a okukoval. Druhy na SWB lehu s windshieldem malem projel skarpou, jak se otacel... ;-)
        Prace bylo az az, takze jsem urval jen odravdu vecery. Je ale zajimave, jak jsem mel pocit, ze celou dobu jedu nahoru dolu a kamkoliv je to proti vetru. Jeden den jsem navstivil maximalni nadmorskou vysku 51 mnm a nastoupal celkem 180 m. Proste horska premie. ;-)

        Zatim nevim, jestli pristi dve tydenni navstevy budou opet Kortrijk, nebo Antverpy...

        [ Zpět ]
        Datum: 09.05.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Belgie na lodi a na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 10 dní
29 500 Kč
plavba na lodi Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024