reklama

Štafeta 2012 - Druhé převzetí nakolíku/Zlínský kraj 1b

Datum: pondělí 17. září 2012

Kdo vezl NaKolík: StandaG1

Kdo se také svezl: samozřejmě zase nikdo

Trasa: Otrokovice - Zlín/bez nakolíku 12 km; s nakolíkem Zlín - Kostelec - Štípa - Fryšták - Fryšták, Žabárna - Racková - Lechotice - Mysločovice - Sazovice - Tečovice - Otrokovice/38 km

Délka trasy s NaKolíkem: 38 km

Počasí: pěkné, slunečné

Komentář: S Markem jsme dohodnuti, že ve tři odpoledne přijedu do Zlína pro nakolík. Rozhodl jsem se udělat památeční fota u pomníku Tomáše a Jana Baťových a také naproti krajského úřadu sídlícího v budově 21. Marek přijíždí, fotíme se pro kroniku akce a rozjíždíme se.
Já jsem se rozhodl pokračovat s nakolíkem směrem na Kostelec, je zde památný kostel, zrovna se tu opravuje silnice a náměstí. Nejde to po silnici, musím to objet přes Štípu (nikdy jsem tudy ještě nejel)! Dojíždím k ZOO Lešná, divím se novému názvu ZOO Zlín! Pokračuji do Fryštáku a váhám, jestli to už stačí: zabočit vlevo a vrátit se přes Zlín nebo zabočit vpravo a zamířít k Holešovu. Vítězí druhá verze - Holešovem jsem už s nakolíkem projel a tak cca 2 km za Fryštákem se dávám doleva ne zrovna pěknou polní cestou k Rackové. Zjišťuji, že tu zemědělci zaorali některé polní cesty! V Rackové už jsem v pohodě, odtud již jedu stále údolím po potoku až do Sazovic; dále do kopce do Tečovic, kde odbočuji do Otrokovic. Dnes jedu s nakolíkem počtvrté, ujel jsem s ním už 194 km!

18.09.2012 vložil/a: StandaG1
karma článku: 3.61
Líbil se vám článek? Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé Hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé  [+]
Texty uveřejněné v sekci Blogy obsahují osobní názory autorů a nevyjadřují stanovisko redakce. Zveřejňování příspěvků v této sekci se řídí následujícími pravidly.

Štafeta 2012 - NaKolík dorazil na sraz 7

Štafeta
Datum: čtvrtek 27. září 2012 Kdo vezl NaKolík: StandaG1 Kdo se také svezl: nikdo Trasa: Otrokovice - Babice - Uh. Hradiště - Sady -…
27.09.2012
StandaG1
(3.31)

Štafeta 2012 - Předposlední jízda po Zlínském kraji 6

Štafeta
Datum: středa 26. září 2012 Kdo vezl NaKolík: StandaG1 Kdo se také svezl: nikdo další Trasa: Otrokovice - Buňov - Sazovice - po…
26.09.2012
StandaG1
(3.31)

Štafeta 2012 - Opět s NaKolíkem Zlínským krajem 5

Štafeta
Datum: úterý 25. září 2012 Kdo vezl NaKolík: StandaG1 Kdo se také svezl: už nikdo další Trasa: Otrokovice - Napajedla - Spytihněv, jez -…
25.09.2012
StandaG1
(3.63)
PR

Cyklistika – přínos pro zdraví a pohodu

 (S'portofino)
Před sebou máte jen sebe a trasu: můžete si vybrat divočinu, jednu z mnoha vyhlídkových tras nebo městský ruch, od kterého se můžete kdykoli odpojit.

Do Českého lesa za dobrodružstvím i historií

 ()
Hledáte pro svou dovolenou místo, které nabízí nádhernou přírodu, historii, poznání, ale také pravý lázeňský odpočinek, dechberoucí architekturu a to vše bez davů všudypřítomných turistů? Přesně to svým návštěvníkům nabízí pohoří Český les.

Nová značka skládacích kol v ČR – Montague kola (nejen) amerických výsadkářů

Skládací kola Montague (Citybikes)
Skládací kola si již dávno našla cestu k zákazníkům. Není divu. Jsou praktická a zásadně rozšiřují možnosti rekreační a městské cyklistiky. Díky lehkosti a skladnosti jsou používána při cestách vlakem, autobusem, letadlem, karavanem, osobním autem a dokonce i ultra-light letadlem či vrtulníkem.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (12 přihlášených)

Východní Balkán - 4. část - Bulharsko - Rodopy

Na pěkné noclehy si člověk rychle zvykne. Prostě jsme ty krásné přístřešky začali brát jako standard, až jsem…
Peggy | 22.09.2023

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už…
Peggy | 11.09.2023

Z Čech k moři – Alpe – Adria

PŘÍPRAVY KAM SE VYDAT? Nějaký čas ve mně zrála myšlenka nechat letos, až budou děti na táboře, doma obytňák…
PetrVobo | 11.07.2023