reklama

Kniha pod stan

ahoj

ja len tak mili putnici co citate na cestach mozno dajte dake typy na dobru knihu pod stan.

[ Zpět ]
Datum: 18.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (becica ([email protected]))
  • Re: kniha pod stan

         

    Kniha je těžká na nošení, takže s sebou vozím mp3, kde mám jednak mou olíbenou hudbu (třeba takový Damien Rice a západ slunce na břehu moře, to je paráda:-) a krom toho tam mám různé cestopisy a vyprávění postahované ze stránek českého rozhlasu. A před spaním si "čtu" v mapě a procházím očima trasu ujetou, i trasu na další den.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Autor: MarekD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kniha pod stan

         

    Mapa je pro me knihou...:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kniha pod stan

         

    vezmi bibli, nebo koran :) ja osobne davam prednost aktualnim novinam, pokud jdou sehnat ceske nebo anglicke... jsou lehke a dobre se s nima zatapi...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregistrovany ondra)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kniha pod stan

         

    co třeba o těch manželích co projízdí na kole svět...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Autor: Egesi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kniha pod stan

         

    knihy jsou zbytečné, jedu tak dlouho, dokud se mi nechce spát a pak usnu jak špalek:)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana H. ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kniha pod stan

         

    Tak vzít si knížku na vandr to mě nikdy nenapadlo. Vlastně jo, jednou jsem si sebou vzal novou knížku co jsem si koupil - Příručku SAS pro přežití. Jistota je jistota :-) Ale stejně jsem se ke čtení nedostal. Večer se vždycky kochám přírodou tak dlouho až se ukochám a usnu. Číst si to mě vůbec neláká. A to doma čtu hodně. Ani ta muzika mi nechybí. Venku mám prostě rád klid. Jinak v cizině občas louskám slovníky místních domorodců :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2008
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kniha pod stan

         

    tož tohle pojetí cesty je mi naprosto cizí. Já kvůli množství nových dojmů , zážitků, poznatků , a tak podobně , nemám v hlavě ani kousek místa , ani čas pro ňákou literatůru. Naopak je to honička všechno správně zaznamenat do deníčku. Zmodernizoval jsem se o diktafonek.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2008
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kniha pod stan

           

      No jooo, kdyz ty na vandru knizky nectes, ale pises:-))) Ja jsem se o to nekolikrat pokousel a nejak mi to neslo:-(

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kniha pod stan

             

        já většinou po večerech píšu "deník ve zkratce" abych si pak na jednotlivé úseky vzpoměla a mohla dát užitečné informace na stránky, na čtení pak už nezbude čas.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.06.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana H. ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kniha pod stan

               

          A na které stránky ty užitečné informace dáváš? Nenapínej!!!
          8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.06.2008
          Autor: pavka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: kniha pod stan

                 

            www.putovani.net, bohoužel poslední příspěvky jsou zatím jen v počítači, časem budou přesunuty na stránky

            [ Zpět ]
            Datum: 24.06.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana H.)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: kniha pod stan

                   

              Ty jsi jak ja. Ale ja mam v pocitaci asi 10 clanku...kazdy tak z polovicky:-))) Hruza. Vzdy neco pisu a najednou me napadne neco jineho...a tak preskocim. Mozna to dam na web s tim, ze at si to ctenarova fantazie doplni:-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 24.06.2008
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kniha pod stan

         

    Na vandr jsem táhla knížku jednou - to byl teda nápad !!! Podařilo se mi přečíst asi pět stránek, když jsme zrovna lenošili u vody. Zbylý čas knížka překážela v brašně, a nevěděla jsem kam s ní. Kdyby nebyla z knihovny, tak bych ji snad vyhodila.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2008
    Autor: Cyklistka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kniha pod stan

         

    Spíše časopisy - na odpočinkové dny a siesty. Není líto je pak vyhodit (ale o NG se to říct nedá). Spíše něco lehce přírodopisně - bulvárního.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (n. Šlojíř)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024