reklama

vlaječka na jízdním kole

Můžete někdo poradit, kde by bylo nejvhodnější a nejlépe viditelné umístění vlaječky na kole pokud cestuji v zahraničí. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 02.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdeněk)
  • Re: vlaječka na jízdním kole

         

    Mrkni na http://lehobrno.borec.cz, třeba ti to pomůže. Používám uhlíkovou trubku (lehká a pruží málo) nebo uhlíkový prut (těžší ale nezničitelný) koupené u leteckých modelářů. Vlaječka má tunýlek, kterým se na trubku nasune. V případě trubky ju jistím tím, že propíchnu jehlou s nití vlajku i trubku (kleštěma) a zavážu.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vlaječka na jízdním kole

         

    Mnóóó, já si dal na řidítkovou brašnu takovou malou nášivkovou, cca 10 x 6 cm. Velmi vkusné!
    Před měsícem u Třeboně jezdil nějaký Polák, vepředu měl k vidlici přivázanou tyč délky cca 1,7 m a na konci polskou vlajku rozměrů přibližně 80 x 40 cm. Ten se nedal přehlédnout.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vlaječka na jízdním kole

         

    Radeji žádnou nevozím. Ještě se najdou na západě lidi, kteří si pamatují, jak dělali Češi po otevření hranic venku bordel. I když se ta situace změnila k lepšímu, tak stejně některým tento názor přetrval. Takže osobně vlajku nevozím. :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vlaječka na jízdním kole

           

      Tak voz svítivě oranžovou...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vlaječka na jízdním kole

             

        ... tedy předpokládám, že tady jde o zvýšení viditelnosti, ne o demonstraci národní příslušnosti...

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vlaječka na jízdním kole

         

    Ahoj.
    My si vlaječku děláme, z jedný strany vlajka česká, z druhý nějaký obrázek + název akce (např. Balkánem na bicyklu) + obrázky vlaječek států, kam jedeme...
    Vždycky jsme jí přidělali na nějaký drát, třeba na silnější svařovací a zašoupli do flaškovníku. Hezky vlála po větru, akorát nám asi 3x vypadla - jednou jsme si toho nevšimli a tak jsme o ní přišli... :-(
    Letos jsme vlajku našili na silnější provaz a přivázali zezadu na bágly (na karimatkovník). jezdíme 2, takže jeden měl navrchu vlajku českou, druhej měl navrchu obrázek akce.
    Mrkni na náš web na www.epastorek.cz, možná na nějakých zahraničních výpravách to bude na nějaký fotce vidět.
    Ještě vozíme na kole samolepku CZ, to je zase taková naše úchylka :-)
    Já se za to, že jsem Češka, nestydím, naopak. Ale jezdíme hlavně na jih nebo na východ Evropy a tam je to spíš výhoda být Čech, Čechy mají všude rádi, narozdíl od takových Němců nebo Američanů...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024