reklama

Jaké cyklobrašny

Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má někdo nějaké zkušenosti se značkou Pigeon? Děkuji předem za rady.

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (bláža)
  • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

         

    Ahoj, s Pigeonem mam bohuzel negativni zkusenost s brasnou na riditka. Proste tam hrozne spatne drzi. Ale nevim, treba mam proste smulu a jine brasny maji dobre. Na nosic z vlastni zkusenosti doporucuji brasny Testudo (http://www.testudo-sport.cz/), hodne toho vydrzi, dobre drzi a muzes si nakombinovat velikost, jak potrebujes. Maximalisticka velikost je tady: http://www.testudo-sport.cz/czech/karta.aspx?id... Ale bohuzel maji obchod jenom v Praze.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petule)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má někdo nějaké zku

         

    Ahoj,
    nejsem teda nějaký extra cyklista, ale mi a celé naši rodince se osvědčily brašny na zadní nosič od sport arsenalu (každá na uchycení zvášť). Rychle se s nimi manipuluje, což oceňujeme zejména při cestování s koly vlakem (naložit plně naložené kolo rychle do vlaku je pro ženskou téměř nezvladnutelné). Velmi oceňuji tyto brašny při odvozu nákupu z obchodu, umožnují mi proměnit mé kolečko v malý náklaďák :-) což se hodí zvláště když se v rodině kde jsou tři chlapi častokrát nevyskytne ochotný šerpa (ale to už je na jinou debatu) Máme Tyto brašny už minimálně pět let (já je používám denně) a stále nám slouží.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: xanti
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

           

      Mam presne podobne skusenosti. Ale podla diskusie to vyzera tak, ze teraz ich asi siju nekvalitnejsie. Na ten nakup by sa mi sem tam zisli aj styri (keby sa mi chcelo montovat predny nosic) , lebo ked mam nakupit na vikend, tak jedna taska je plna len nealko napojov a flasiek piva :-).

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2007
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

             

        no na pivo ať si šerpa dojde sám. Nejsem přece soumar
        :-). Jinak nahoru přiklapnu prášek na praní a na obě řídítka pověsím igelitky, no prostě pohled pro bohy :-). Máme ještě i brašny nahoru na nosič ale ty moc nevyužíváme, jen na dlouhý vandr. A taky nám tehdy nanutili pláštěnky a ty jsme snad ještě nepoužili. Ony ty brašny i ten deštík snesou. Ale je fakt že je to všechno víc jak pět let staré.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2007
        Autor: xanti
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

               

          :-)
          Tobe by se uz vyplatil vozik, co se da pridelat za kolo:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 08.06.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

                 

            jak se naštvu vyměním šerpu.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.06.2007
            Autor: xanti
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

             

        pokud je spatne usity tak reklamovat, pokud je po zaruce nebo jiny problem, poslat rovnou vyrobci s doprovodnym dopisem a popisem udalosti, to muze pomoci taky

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Antes)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

               

          Copak neni problem takovou brasnu vratit (v mem pripade dve), ale zas dostanes tu samou...s jednim svem:-( Brasny jsou fajne, ja si na ne jinak nestezuji, ale tohle je pruser techto brasen.
          Vyrobce mam za kopcem, takze se tam asi nekdy podivam. Mozna by bylo dobre schromazdit fotky od lidi, jenz maji stejny problem....at tam jdu s necim.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.06.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • K problemu s brasnami

                 

            Michal, myslim, ze sa urcite oplati skontaktovat sa s vyrobcom. Specialne v Sport arsenali mam s tym dobre skusenosti. Zhanal som tie bocne pridavne, ktore su teraz sucastou velkych bocnych (Art 508), Ked som ich kupoval ja este sucastou neboli a teraz ich uz samostatne nepredavaju. Nakoniec mi ich pre mna specialne dorucili do predajne za rohom a predali samostatne. Myslim,ze to co si napisal (ze sa Ti ich tasky pacia) ich oslovi a vyjdu Ti v ustrety.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.06.2007
            Autor: Jaroslav
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: K problemu s brasnami

                   

              O tom nepochybuji!!! Pred par lety jsem mel taky problem a vse jsem vyresil primo u nich.

              Urcite nechci na brasny nadavat kvuli tomu, ze se jim trha limec. Spis bych rad upozornil, ze ty brasny si to nezaslouzi:-) Je skoda, kdyz slouzi skvele, ale maji tuhle chybu. Vzdyt by stacila mozna jedna nit navic a vse by fungovalo skvele.
              Az budu v CR, zkusim se tam nejak stavit...

              [ Zpět ]
              Datum: 11.06.2007
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

         

    Pokud vim nedelaji kompletni brasny na kolo, ale jen nekam. Mam od nich do ramu, protoze byla proste uplne nejlepsi tvarem, jak jsem potreboval. mam ji druhym rokem a klepu...zadny problem, drzi dobre a pevne, je uz asi treti co jsem mel a je z nich nejlepsi.
    pak mam od nich i vak na lyze, ten jsem mel jen parkrat, takze kvalita se zatim neprojevila, ale je prostorny a byl levnejsi nez konkurenti.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Antes)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

           

      Po jednej stránce je s českejma brašnama problém. Žádnej výrobce nehledí na bezpečnost cyglisty a šije z šedý nebo černý látky. V e světě se používaj hlavně pastelový barvy, protože psychologicky zvečujou vodstup motorovejch řidičů. Když jede cyklouš v hustym dešti za šera, řidič sotvavidí první patník, natož aby se vyhybal černejm barvám. Vodrazky sou dobrý akorát v čistý noci, za sloty ti ale nepomůžou, protože českej šofér chvátá pořád, aď vidí, nebo nevidí.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

             

        Tak co se týče té barvy, to je bohužel pravda. Co vím, tak u nás jsou v nabídce opravdu jen černé či šedé brašny. Hlavní nevýhodou je, jak píšeš, že cyklista není tolik vidět. Navíc do nich i víc peče sluníčko, takže po celým dnu se pak člověk občas diví, co se tam z toho jídla vytvořilo :-D

        Tak trochu jsem to vyřešila oranžovou pláštěnkou na brašny - je docela výhodný ji použít i když neprší - kromě deště ochrání i před prachem (večer vždy stačí jen osprchovat) a hlavně je vidět už z dálky.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2007
        Autor: Cyklistka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

               

          A nemůžeme si za to (černé brašny) my samy. Kolik z vás by si koupilo světlé brašny v pastelových barvách?. Stačí se rozhlédnot, koik cyklistů jezdí v tmavém obleční, protože černá a šedá je IN.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.06.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Hmm)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

         

    Taky záleží kam a na jak dlouho se chystáš.

    Z vlastní zkušenosti mohu také doporučit brašny od Sport Arsenalu - je s nimi poměrně jednoduchá manipulace, a dost se do nich vejde a na druhou stranu se dají zase trochu stáhnout a zmenšit, když těch věcí tolik není.
    Na delší cesty bych se radši vyvarovala brašen se zipy - pokud se zip rozjede, může to být docela problém.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2007
    Autor: Cyklistka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má někdo nějaké zku

         

    My máme pigeony
    http://www.pigeon.cz/07/product/detail.asp
    Máme loňské verze, ty už v nabídce nejsou. Když si prohlížím ty letošní modely, tak vidím, že výrobce se snaží odstranit to, co mi po roce užívání na těch starejch pigeonech vadilo. Po jedné sezoně ty brašny nějak "zbachratěly" a vyvěsili se. Zřejmě si na to stěžovali i jiní, u nových modelů přidaly na brašny stahovací pásky a VARIO háčky.
    Původně jsem chtěl být k pigeonům kritický, ale ty nové úpravy řeší staré "problémy".

    [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hmm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má někdo nějaké zku

         

    S brašnami Pigeon mám velmi dobré zkušenosti a se Sport Arsenalem taky. I Pigeon má kompletní nabídku a brašny jsou ze silného materiálu. Dělaj i jednotlivě zavěšované brašny jako např. Sport Arsenal. Koukni se na jejich stránky, určitě si vybereš. Jen doporučuju spíš brašny bez zipů nebo aspoň ještě s přeskama protože zipy toho většinou moc nevydržej.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má někdo nějaké zku

           

      Ma nekdo z Vas nejake zkusenosti s brasnami od VAPE ?Diky.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (OTO)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má někdo nějaké zku

         

    www.sportarsenal.cz
    ...a neni co řešit. Levné, kvalitní, nepromokavé (navíc i s pláštěnkou, spousta úchytů, snadno omyvatelné. Jezdim s nima 5 let a pořád vyadají jako nové. Na první pohled nepotřebná a nenápadná věc, ale oceňuji stahovací gumy a síťovku na horní brašně.

    Jiné bych už nechtěl...
    PS:nejsem reklamní agent :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Háček)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

           

      po navrate s dunajske stezky, musim potvdit kvality brasen od sportarsenalu.jedine co mi vadi je ta farba-cerna. V sere ich naozaj nevidno- myslim ze aspon plastenka by mohla byt nejaka vyrazna- zlto-zelena, nebo oranz.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (aljosa)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

             

        maji reflexni pasky 3M na vsech stranach, videt jsou opravdu dobre.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklista9)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

         

    My jsme byli na 3tydenni ceste po spanelsku s brasnamy Sport Arsenal, asi ta nejnizsi rada. Manipulace s nimi dobra, velikost taky dobra, ale rozhodne NEJSOU vodotesne, prestoze je na nich napsano "waterproof". Takze pokud vam hrozi dest nebo jine moknuti, tak se na ne lelze spolehnout.
    Na riditkach jsem mela brasnikcu od Topeak, a ta byla naprosto skvela. Dobre drzela, pevna, hodne kapes na drobnosti a doklady, snadno se sundavala a mohla se nest pres rameno (pridavny popruh) nebo v ruce (ucho). Tu vrele doporucuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2007
    Autor: Klarita
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj, mám problém s výběrem cyklobrašen. Má ně

           

      Oni rozlisuji vodeodolne (waterproof) a vodotesne (waterresitant). Mam horni brasnu na zadni nosic z Arsenali expedicni sady, a ta skutecne vodotesna je -- mel jsem ji ted na vode jako lodak a cvaknuti na "skakanym" jezu ji necinilo zadny problem. Navic se da nosit na zadech a ma i polstrovani v miste beder.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2007
      Autor: mqk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024