reklama
Země: Rakousko Rakousko, Maďarsko Maďarsko

Neziderské jezero

Ahoj.
Je před námi prodloužený víkend a my chceme s přítelkyní vyrazit na kolech k Neziderskému jezeru a do jeho okolí. Potřebuji info o místních cyklotrasách a ubytování. Děkuji za všechny informace.
Pavaro

[ Zpět ]
Datum: 01.07.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavaro (pavaro@centrum.xx))
  • Re: Neziderské jezero

Nejspíš už je to pro vás neaktuální, ale možná si to přečte někdo kdo se tam chystá příští rok. Neziderské jezero mě lákalo hodně dlouho a tak jsem tam letos vyrazili. Tři dny nám stačily na cestu z Bratislavy kolem celého jezera a zpět do Bratislavy. Cylko trasa kolem celého jezera je značená jako B10, ale je tu spousta dalších. Cyklo mapa stojí 1 Euro. Ale nečekejte od jezera žádné zázraky, po cestě se neokoupete, břehy jsou porostlé rákosím a pokud jsou upravené, tak jsou oplocené a musí se platit vstupné. Jezero je velmi mělké. Ani po ujítí několika desítek metrů nemáte vodu víc jak nad kolena. Rakouské kempy jsou velice dobře vybavené. Jinak jsou rozdílné ceny u kempů, ze kterých je přístup k jezeru. Ty jsou podstatně dražší. Ale nejlevnější kemp, který jsme potkali byl v maďarském městečku Hegykö, je tady termální koupaliště. Kolem jezera je stezka naprostá rovina, jen přes Maďarsko jsou trochu kopečky. Ale ideál pro rodiče s dětmi. Délka stezky kolem celého jezera je v Rakousku 97 km a v Maďarsku 34 km. Dá se udělat zajížďka do města Sopron. Doporučuji, hezké historiské město. Nebo zkrátit, přes jezero v Rakousku jezdí lodní doprava. Za tři dny jsme najeli 280 km natěžko a jelo s náma devítileté dítě.

[ Zpět ]
    Datum: 11.11.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jitka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Olympijský běh na lyžích

(CK Kudrna)
11.03.2020, 5 dní
6 800 Kč
zimní Autobusem
Seznamka

Hledám: KAMARÁDA/PŘÍTELE

20.10.2019
KAMARÁDA 60 + EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,TURISTIKU,POBYTY,A JINÉ.... Z VINOŘE A BL.OKOLÍ POHODOVÉHO PÁNA BEZ…

Hledám: I need my own man

Hledám: I need my own man
19.10.2019
I am generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of jogging, 3-4 days a week and…

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
17.10.2019
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

284 cyklistů (14 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019