reklama

Recumbent MTB

Objevil jsem zajímavý stroj, pokud se nepletu tak italské výroby: http://www.slywayprojects.com/Eng/ModelsFrame.htm. Co na něj říkáte? Trochu vysoké sezení, ale mohl by to být opravdový terénní lehociped. Docela rád bych se na něm svezl a ještě radši bych ho srovnal s Azub Max Hardcore, na kterém jsem taky zatím nejel.

[ Zpět ]
Datum: 22.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
  • Re: Recumbent MTB

         

    Nevypadá špatně, ale chybí mi možnost spodního řízení.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Recumbent MTB

           

      Jo, to by mi asi taky scházelo. I když kdyby to bylo jenom kolo na řádění v lese a blbnutí na schodech ve městě, tak by to nemuselo vadit. Ale dokud mám prachy jen na jedno kolo, bude to všeúčelovka se spodním řízením.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Recumbent MTB

             

        Trochu od tématu - nevíš náhodou jestli se dá samostatně koupit rámový kit na azub cé? Případně za kolik. Dík

        [ Zpět ]
        Datum: 22.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Recumbent MTB

               

          Tak to nevím, ani nevím, jestli se Cé ještě prodává, ale asi jo, doprodej zásob. Měli koupené určité množství rámů a ty se doprodají, tím Céčko skončí. Pokud to funguje tak, že ty rámy jsou uskladněné neosazené, pak se asi půjde domluvit na koupení rámu (+ řídítka, vidlice atd.). Napiš do Azubu.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.07.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Recumbent MTB

         

    hm, taky bych se na tom rád svezl, ale hlavně sedlo se mi moc líbí!!! To odvětrávání by bylo super. Zvlášť v tomhle počásku.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka As)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Recumbent MTB

           

      Jo, taky se mě líbí sedlo, asi nejvíc ze všeho na tom kole, ale představoval bych si lepší polstrování, tohle vypadá tenounce, zvlášť do terénu.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Recumbent MTB

             

        jak se tohle liší na delší cestu v terénu oproti azubovi max ?

        [ Zpět ]
        Datum: 19.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Morcak)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Recumbent MTB

               

          Nemám ponětí, nikdy jsem to neviděl jinak než na fotce. Ale Max je konstruován právě na dálkovou turistiku, a to tak, aby ji zvládal i mimo silnici. To italské kolo mi připadá stavěné spíš na sportovní vyblbnutí.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (15 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024