reklama

Kardanový převod

Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým převodem a kolik ta sranda stojí?

[ Zpět ]
Datum: 23.10.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (icik ([email protected]))
  • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

         

    taky by mohlo být zajímavý vědět, co koštuje výměna duše. Vyndání zadního kola zřejmě nebude taková, šup-šup rychloupínáček ven, šup-šup rychloupínáček zpátky, sranda.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (šaman)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

           

      Tadykdyz jsem se obhlizel po bicycle na zimu protoze tu v ty dobe vetsinou v nizsich polohachcasto prsi jsem se na tom bazmeku uplne k hovnu kterej mel misto retezu driveshaft svezl. Uz se nepoamatuju kdo to vyrabel ale fakt je ze prodejna ktera ty strepy prodavala sla belly up ! My description je - drahy , tezky, neprakticky a ne az tak docela bez udrzby a co se zpracovani tyce des a hruza , zkratka a dobre piece of shit a jsem jim osobne doporucil po ty projizdce at si ten bicycle strci tam kde konci zada kdyz uz na me koukali jak puci ......... Tak ze jsem se hned druhej den podival po necem rychlejsim jednospeedovym a skoro bezudrzbovym na commuting kdyz uz to mam do prace jen 28 km dlouhych a rychlych skoro bezkopcovych rovinkach abych obden nemusel mazat rezavej retez a koupil jsem Trek District2 s belt drive , byl zrovna na sale , jsem usetril $150 + blatniky z Planet bike me namontovali na pockani a taky zadarmo a po 2 tydnech jezdeni i kdyz sem a tam chytim headwind naprosta spokojenost .

      [ Zpět ]
      Datum: 24.10.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

             

        Porad nemuzu prijit na to, jestli prznis cestinu anglictinou nebo anglictinu cestinou. Taky neziju v CR, ale takhle prasit svuj rodny jazyk bych neumel ani kdybych to chtel schvalne.
        Smysl tvych prispevku je shodny s formou tveho vyjadrovani.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.10.2009
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

               

          Asinejses venku dost dlouho . Ale kdy uz jsi tady - co je tvuj smysl ? Predat zkusemosti jinym aby nelitovali utracenych penez za junk nebo camrat ?

          [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

                 

            Nic ve zlym, ale Tvoje směska je fakt občas nepříjemná na čtení. Piš raději anglicky, když tomu někdo nebude rozumět, tak my mu to přeložíme;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 25.10.2009
            Autor: Joe-CUBE
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

                   

              Alright .........

              [ Zpět ]
              Datum: 25.10.2009
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

                     

                A to má být co? Ani tu angličtinu neumíš.

                [ Zpět ]
                Datum: 25.10.2009
                Autor: jinec
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

                       

                  Vy ´ste se do něj dali ... Chudák ...
                  8-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 25.10.2009
                  Autor: AV
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • JO

         

    icik je debil...

    icik je ukázková vyžírka. Před 6 měsíci jsem mu instaloval svůj systém, udělal celý design, potom instaloval a udělal celý design fóra, a taky dvakrát dělal upgrade systému na nejnovější verzi a upravil jeden z pluginů aby pracoval s jeho telefonem. Desítky a desítky hodin práce. Nedělal jsem to za cash, spíše jako barter, icik mi ale slíbil, že pokud budu cokoliv potřebovat, tak to bleskurychle zdarma zařídí. Chápal jsem to jako gentlemanskou dohodu. Před pár dny / týdny jsem něco potřeboval (po více než půl roce a poprvé), tak jsem se na něj obrátil, a ten mi sdělil, že nemá čas (potřeboval jsem jen něco sehnat, nešlo ani o cash). icik zjevně není gentleman, je to prolhaný človíček, co rád bere, lže, a neplní dohody. A s lidmi, co nedrží dané slovo, s těmi není možné dělat žádný business, o podrazy nemá nikdo zájem.

    Na mém systému jsem pracoval již zhruba 99 hodin. Při sazbě 1.500 Kč/hodinu, kterou si firemně účtuji, to je vcelku zajímavá částka poskytovaná lidem zdarma (fakt je ale ten, že na svém systému dělám převážně jen to, co potřebuji já pro vlastní potřebu, jak se to děje u všech open-source věcí). Zahraniční uživatelé (jsou jich tisíce) jsou ovšem poněkud odlišní od těch českých.

    NAPROSTÁ většina lidí IT rozumí řádově méně než já, je STÁDOVITÁ, a... v Čechách se zejména neodpoští jedno: být lepší. Všechny tyto věci jsou, bohužel, pravdivé, stádovití klučíci těžko uznají, že ONI programují 100KB blbého kódu 2 roky a já 2MB skvělého kódu 3 měsíce. V oblasti webu a CMS asi neexistuje v ČR člověk, který by toho pro OpenSource udělal více než já.

    Nedávno, byl to takový normální den, myslím, že sobota ráno, jsem musel zajít na poštu. Byla tam typická fronta ve tvaru hada a strašná nuda. Tak jsem vytáhl chytrý telefon, a pokecal si na ICQ s jedním kamarádem, co právě dělá. Ležel ve vaně se svojí Nokií 9500 a dopřával si perličkovou masáž; taky neměl co na práci, tak jsme si aspoň dobře popovídali. Pak mi ale zavolal klient, zda jsem se již díval na smlouvu, kterou mi včera posílal e-mailem. Řekl jsem „Jasně, koukal jsem na to, jen ještě ladím detaily“ a otevřel ProfiMail, kde ten e-mail byl. Spustil jsem QuickWord (aka Microsoft Word), nasadil si na ucho Bluetooth sluchátko, procházel smlouvu a klientovi online říkal (tedy řval jsem na celou poštu), k jakým připomínkám jsem dospěl. Během deseti minut byla smlouva vyřešena a já jsem nemusel ani nic psát. Skvělé!

    Dnes jsem musel pro změnu ocenit (ex-)manželčinu výchovu mojí pětileté dcery. Poslední 2 dny jsem zkoumal její reakci na pozici záchodového prkénka. Zajímavé je, že důsledně, po návštěvě oné místnosti, zanechává prkénko v pozici, v jaké bylo před její návštěvou. Trochu jsem ji dnes testoval. Jednou jsem zanechal prkénko dole, jednou nahoře, a jednou dokonce prkénko položil dolů, a přikryl i horním poklopem. Test vždy zvládla na výbornou, a vše vrátila přesně do původní polohy.

    To jsou fakta. Vše ostatní jsou kecy. Co dělají klučíci? No, nic. Píšou si své bezcenné poznámky do svých bezcenných blogů, většinou se ani neobtěžují aby jejich ukradené články jiných autorů proložili alespoň citací. Kdo sem patří? Radek Karban, Martin Nováček z Důlců, Jan Maňhal, Hulán, a pár dalších.

    Kdo je pro klučíky nebezpečný? Kdokoliv, kdo tuto jejich „odbornou soudržnost“ narušuje. Na českém internetu bloguje jen pár profesionálů. Naprostá většina ostatních jsou puberťáci. icik je puberták, a... zároveň i debil. S puberťáky se nedá diskutovat. Oni to za pár let (snad) pochopí. Tak jo, klučíci. Přeji Vám, ať někdy, v budoucnu, dospějete. Zatím si přečtěte třeba můj špičkový článek V Praze začala konečně zima , ať se něco naučíte. Nebo si stáhněte Nucleus. ;)

    Celou tu dobu mi stálo péro. Kromě Schnee jsem si vzal po pár hodinách i 50 mg Viagry. V poledne pak někdo klepe na dveře. Jdu otevřít, nahý, ale pořád s tou rozepnutou bílou košilí na sobě, a s neustále stojícím pérem. Nechávám si na sobě rozepnutou bílou košili od Armaniho, a jinak nic, vypadá to skvěle, zvláště, pokud je člověk „dole“ perfektně oholen.

    Prostě fajn den, a za chvíli bude fajn party. Je skvělé být geniální, chytrý, charismatický a krásný. Jak asi mohou žít ti hloupí a škaredí lidé kolem? No, nevesele…

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (prof. Ing. Mgr. Já, DrSc.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JO

           

      fousatý a dneska už trapný...

      [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2009
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: JO

           

      ...ňákej mindrák,ne???? Koukám se ti to v kouli nějak divně přesýpá....

      [ Zpět ]
      Datum: 24.10.2009
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

         

    http://www.citybikes.cz/citybike/?inclVa…

    [ Zpět ]
    Datum: 23.10.2009
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím, nevíte, jestli je u nás k sehnání kolo s kardanovým

         

    já znám v ČR akorát elektrokolo od Schwinu

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2009
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024